Yeni Okula Başlamanın Aldırdığı Kilolardan Kaçının

Kilo vermeniz için en iyi antrenman şarkıları

Ah, bir de o ünlü, üniversitenin ilk yılında kilo alma sorunu. Lise mezunları bunun sadece bir şehir efsanesi olmasını ve kilolarının tam olarak olduğu gibi kalmasını umut ederler, ancak ne yazık ki bu tamamıyla gerçek. Üniversite kafeteryasına adım atan herkes size kilo almaya yol açabilecek, çok da sağlıklı olmayan birçok yiyecek seçiminin olduğunu söyleyecektir.

İyi haber, sağlıklı yiyecek seçimleri yaparak (örneğin, patates cipsi yerine meyveyle atıştırma yaparak, peynirli makarnayı salatayla değiştirerek ve fast food hamburger yerine ızgara tavuk ve taze sebzeler yiyerek) üniversitenin ilk yılında kilo almayı engelleyebilirsiniz. Ama korkmayın, ara sıra bir dilim pizzanın keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz!

Düzenli olarak antrenman yapmak da büyük bir fark yaratır.

Kalori yakarken sizi motive ederek yardımcı olacak, en iyi antrenman şarkılarından oluşan bir müzik çalma listesini burada bulabilirsiniz.

Koşarken, ağırlık kaldırırken veya yurt odanızda doğal şekilde gelişen bir dans partisindeyken bu şarkıların ihtiyaç duyduğunuz enerji patlamasını size sağlaması garantidir!

1. Bruno Mars — "Treasure"
2. Taylor Swift — "Bad Blood"
3. Imagine Dragons — "I Bet My Life"
4. Beyoncé — "Run The World (Girls)"
5. Pharrell Williams — "Happy"
6. Maroon 5 — "Sugar"
7. Meghan Trainor — "All About That Bass"
8. Zedd (Selena Gomez düeti) — "I Want You To Know"
9. Katy Perry — "Roar"
10. Ariana Grande (Jessie J ve Nicki Minaj) — "Bang Bang"

Müziğin egzersiz yaparken performansınızı iyileştirmesi su götürmez bir gerçektir. Bunu bir sonraki seviyeye taşımak için yüksek çözünürlük özellikli Walkman®'imize göz atın ve en sevdiğiniz şarkıları bulun.