Birinci sınıf 2’si 1 arada Lightning ve Mikro USB kablosu ürününün görüntüleri
Birinci sınıf 2’si 1 arada Lightning ve Mikro USB kablosu ürününün görüntüleri

Özellikler

iPod/iPhone/iPad için üretilmiştir

Bu ürün, Apple MFi Programı tarafından onaylandığı gibi uyumluluk, özellikler ve tasarım bakımından Apple cihazlarla kusursuz çalışacak şekilde üretilmiştir.

USB Type-A ve Lightning/Mikro USB ile uyumlu

Bu 2’si 1 arada kabloyu kullanarak şarj edin ve standart USB Type-A bağlantı noktalarından hem Apple cihazlara hem de fotoğraf makineleri, kulaklıklar, tabletler veya akıllı telefonlar gibi çeşitli Mikro USB cihazlara veri aktarın.

Birinci sınıf tasarım ve kalite

CP-ABLP150 yüksek kaliteli naylon kompozit yapısı sayesinde son derece sağlam, elastik ve gerilmeye dayanıklıdır. Bu şık tasarım ayrıca üç harika renkte temin edilmektedir: altın rengi, gri ve pembe.

5 kat daha hızlı şarj için geniş çaplı kablo

Sony’nin geniş çaplı kabloları daha yüksek şarj hızı sağlar. Uyumlu cihazlarla birlikte, Sony’nin USB kabloları, diğer USB 2.0 kablolara göre beş kata kadar daha hızlı şarj için tam 2,4 A çıkışı destekler. 

Her konum ve durum için ideal

1,5 m (4,92 ft) uzunlukta temin edilen bu kablo ofiste, evde veya hareket halinde kullanım için ideal çözümdür. Bu kabloyu duvar prizi AC adaptörleri, taşınabilir pil şarj cihazları ve araç şarj cihazlarından USB şarjı veya bilgisayardan veri aktarımı için kullanabilirsiniz.

Uzun ömürlü ve dayanıklı

CP-ABLP150 kablo, geniş çapları ve kaliteli malzeme kullanımı sayesinde alışıldık USB kablolarından üç kat uzun ömürlüdür. Şarj ve veri aktarımı açısından güvenli ve güvenilir performans için 10.000’den fazla bükme ve bağlantı döngüsüne dayanıklılık açısından test edilmiştir.

Yüksek hızlı veri transferi 

480 Mb/sn'ye kadar yüksek veri aktarımı hızlarının keyfini çıkarın.

Daha güvenli şarj için tasarlandı

Sony USB kabloları, gelişmiş güvenlik için USB-IF (USB 2.0) ile uyumludur ve diğer USB kablolarına kıyasla yangın, aşırı ısınma ve bağlantı kesilmesi riskini önemli ölçüde azaltır.

Teknik Özellikler
Yüksek hızlı veri aktarımını ve hızlı şarjı destekleyen bu birinci sınıf kalitedeki kabloyla Apple cihazları veya Mikro USB cihazları standart USB Type-A bağlantı noktalarına bağlayın.
  • Daha hızlı şarj için 2,4 A çıkışlı geniş çaplı kablo

  • Birinci sınıf tasarım, stilinize uyması için altın rengi, gri ve pembe seçenekleri

  • Güvenli ve güvenilir performans için naylon kompozit yapı

  • Şarj edin ve USB Type-A bağlantı noktaları ile Apple veya Mikro USB cihazları arasında veri aktarın

  • Farklı kullanımlar için 1,5 m (Yaklaşık 4,92 ft) uzunluğunda

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi