Birinci sınıf USB-A - Mikro USB şarj kablosu ürününün görüntüleri
Birinci sınıf USB-A - Mikro USB şarj kablosu ürününün görüntüleri

Özellikler

Birinci sınıf tasarım ve kalite

CP-ABP150 yüksek kaliteli naylon kompozit yapısı sayesinde son derece sağlam, elastik ve gerilmeye dayanıklıdır. Bu şık tasarım ayrıca üç harika renkte temin edilmektedir: altın rengi, gri ve pembe.

5 kat daha hızlı şarj için geniş çaplı kablo

Sony'nin geniş çaplı kabloları daha yüksek şarj hızı sağlar. Sony'nin USB kabloları, uyumlu cihazlarla birlikte 2,4 A'ya kadar giriş/çıkış desteği sunarak 0,5 A'yı destekleyen (USB 2.0 teknik özelliği) diğer kablolardan beş kata kadar daha hızlı şarj sağlar. 

Uzun ömürlü ve dayanıklı

CP-ABP150 kablo, geniş çapları ve kaliteli malzeme kullanımı sayesinde geleneksel USB kablolarından üç kat uzun ömürlüdür. Şarj ve veri aktarımı açısından güvenli ve güvenilir performans için 10.000'den fazla bükme ve 10.000 bağlantı döngüsüne dayanıklılık açısından test edilmiştir.

Her konum ve durum için ideal

1,5 m (5 ft) uzunlukta temin edilen bu kablo ofiste, evde veya hareket halinde kullanım için ideal çözümdür. Bu kabloyu duvar prizi AC adaptörleri, taşınabilir pil şarj cihazları ve araç şarj cihazlarından USB şarjı veya bilgisayardan veri aktarımı için kullanabilirsiniz.

Yüksek hızlı veri transferi 

480 Mb/sn'ye kadar yüksek veri aktarımı hızlarının keyfini çıkarın.

USB Type-A ve Mikro USB ile uyumlu

USB Type-A bağlantı noktalarından şarj edin ve çok çeşitli Mikro USB cihazlarına veri aktarın.

Daha güvenli şarj için tasarlandı

Sony USB kabloları, gelişmiş güvenlik için USB-IF (USB 2.0) ile uyumludur ve diğer USB kablolarına kıyasla yangın, aşırı ısınma ve bağlantı kesilmesi riskini önemli ölçüde azaltır.

Teknik Özellikler
Yüksek hızlı veri aktarımını ve hızlı şarjı destekleyen bu üstün kaliteli adaptör kablosuyla Mikro USB cihazlarını standart USB Type-A bağlantı noktalarına bağlayın.
  • Daha hızlı şarj için 2,4 A çıkışlı geniş çaplı kablo

  • Birinci sınıf tasarım, stilinize uyması için altın rengi, gri ve pembe seçenekleri

  • Güvenli ve güvenilir performans için naylon kompozit yapı

  • USB Type-A'dan şarj edin ve Mikro USB cihazlarına veri aktarın

  • Farklı kullanımlar için 1,5 m (Yaklaşık 4,92 ft) uzunluğunda

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi