VAIO Inspiration Stream™

Fikirlerinizi şekillendirin

VAIO® Inspiration Stream™ sınırsız olasılıkla sorunsuz bir şekilde yakalama, düzenleme ve paylaşma imkanı sunan güçlü bir uygulama ve özellik paketiyle yaratıcılığınıza hayat verir.

İşinizi devam ettirin

Kağıt kullanmadan kolayca çalışın.

Çalışanlar, öğrenciler ve düşünürler VAIO Inspiration Stream™ ile daha akıcı, iyi ve hızlı çalışabilir. Yeni fikrinizin fotoğrafını çekin, açıklama ekleyin, değiştirin ve herkesle paylaşın. Tüm bunları tek bir kağıt parçasına bile dokunmadan yapın.

Çağdaş profesyonellere yönelik araçlar

İşyerinizin ihtiyaçları ne olursa olsun, üretkenliğinizi artıran ve yaratıcılığa daha fazla zaman bırakan VAIO Inspiration Stream™ vazgeçilmezdir.

Geliştirilmiş iş akışını uygulamalı olarak görün

VAIO Inspiration Stream™, basılı belgeleri tarayıp değiştirmekten sunumlara grafik eklemeye kadar tüm günlük görevlerinizi kolaylaştırır.

Fikirler oluşturun, düzenleyin ve paylaşın

VAIO Inspiration Suite, üç temel uygulamadan oluşan bir pakettir: VAIO Paper, VAIO Clip ve Camscanner. Sorunsuz, sezgisel deneyim, VAIO Inspiration Stream™ dünyasını gerçeğe taşımanızı sağlar.

VAIO® Paper
VAIO Paper

VAIO Paper not alma, el yazısını metne çevirme, sesli notlar kaydetme ve diğer cihazlarla paylaşma işlemleri için kolay seçenekler sunar.

VAIO® Clip
VAIO Clip

VAIO Clip ile ikna edici sunumlar oluşturun: Dijitalleştirici stylus'u kullanarak hızla görüntü seçin, kopyalayın, kırpın ve bunları yeni belgelere ekleyin.

CamScanner
VAIO Scan

Taranmış notlarınızı ve belgelerinizi hızla düzenlemenizi ve paylaşmanızı sağlayan VAIO Scan ile beyaz tahtayı daha etkili bir şekilde kullanın.

Adobe® gücü, mobil rahatlığı

Dizüstü veya tablet taşınabilirliğiyle yaratıcılığınızı her yere götürün.

Dijitalleştirici stylus, Adobe® Illustrator® CC ve Adobe® Photoshop® CC'nin dahili basınç hassasiyetiyle çalışır. Daha çok veya az basınçla bir çizginin genişliğini değiştirebilir ve daha incelikli işler oluşturabilirsiniz. Veya parmağınızla yazı yazabilirsiniz!
Daha da iyisi, önceden yüklenen Adobe® Photoshop® Elements ile basmak ve paylaşmak için harika fotoğraflar organize etmeye, düzenlemeye ve oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz.

Adobe® Photoshop® Elements ile zenginleştirildi

Kullanımı kolay yazılım ve dijitalleştirici stylus ile fotoğraflarınızı düzenleyin ve iyileştirin.

Media Object

Eğitim videosunu izleyin

Adobe® Photoshop® CC ile zenginleştirildi

Gelişmiş fotoğraf rötuş olanaklarını keşfedin ve Photoshop® özelliklerini daha etkin kullanın.

Media Object

Eğitim videosunu izleyin

Adobe® Illustrator® CC ile zenginleştirildi

Vektörleri daha önce hiç olmadığı kadar doğal çizerek kalem aracından en yüksek verimi alın.

Media Object

Eğitim videosunu izleyin

Yaratıcılığı yakalama

Kalemle kağıda yazmak kadar kolay, hatta daha iyi.

Rakipsiz doğruluk ve hassasiyete sahip bu gelişmiş stylus ile fikirlerinizi çizin veya hızlı not alın. Ya da 8 MP arka kamerayla fotoğraf çekin ve TRILUMINOS™ Mobil Ekranda görüntüleyin.