Eğlenin, bağlanın ve yaratın.

Tweet alıp gönderirken, fotoğraf paylaşırken veya single kaydederken VAIO uygulamaları bilgisayarınızı güçlü bir yaratıcılık makinesine dönüştürür.

Hayallerinizi gerçekleştirin

Yaratıcı projenize Imagination Studio™ VAIO Edition ile hayat verin.

Dört güçlü VAIO uygulamasını içeren bu kullanışlı paketle büyük düşünün. Özgün müzikler oluşturun. Profesyonel ses düzenlemeleri yapın. Büyüleyici bir DVD hazırlayın. Hızlı Başlangıç dersleri ve kapsamlı yardım merkeziyle tüm bunları kolaylaştırın.

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı geliştirin

Bilgisayarınızda bulması zor birçok güzel fotoğraf ve video olabilir. Sony'nin PlayMemories Home programı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı organize eder ve eğlenceli bir eşleştirme uygulamasıyla geliştirmenize imkan sağlar.

PlayMemories Home ve Sony Bilgisayar
Sevdiğiniz çekimleri hızla bulun

Fotoğraflar ve videolar çekildikleri tarih ve saate göre düzenlenir; aradığınızı hızla bulun ve görüntüleyin.

Harita Görünümü ve PlayMemories Home
Harita Görünümüyle yolculuğunuzun izini sürün

Uyumlu Sony fotoğraf makineleriyle çekilen fotoğraflar ve videolar için konum bilgileriyle hikayelerinizi zenginleştirin.

Album uygulamasıyla anılarınızı hemen yayınlayın

Resimleri tek tek göndermek çok zaman alır. Bu VAIO uygulamasıyla fotoğrafları ve videoları herkese açık veya özel albümlerde hemen paylaşabilir veya doğrudan sosyal ağ sitelerine yükleyebilirsiniz.

Socialife ile sosyalleşin

Daha fazla yerde olmak çok kolay

Farklı blogları, güncellemeleri, tweetleri, paylaşımları, haber hikayelerini ve piyano çalan kedi videolarını takip etmek sosyal medyanın en büyük sorunudur. Sony'nin yeniden tasarladığı Socialife bu sorunu çözüyor.

Socialife ve Sony Tablet
VAIO Touch Search

Hızlı ve sezgisel

Çalışmanızı bölmeden sorunsuz arama yapın. Kelimeleri ekrana yazın ve internetten, uygulamalarınız, dosyalarınız ve klasörlerinizden toplanan sonuçları taraması kolay bir tabloda görün.

TV'niz için daha akıllı bir kılavuz

TV SideView uygulaması tabletiniz, dizüstü bilgisayarınız veya akıllı telefonunuzu üstün bir uzaktan kumandaya dönüştürür. İçeriğe göz atın, arkadaşlarınızı en yeni programlardan haberdar edin ve parmağınızı veya basit bir sesli komutu kullanarak yüzlerce kanal arasında gezinin.

Sony Select ile en iyilere ulaşın

Anlamsız pazarlama mesajlarıyla vakit kaybetmeyin; Sony Select sayesinde sadece VAIO modelinizle ilgili teklifler, uygulamalar, ipuçları ve diğer seçeneklere göz atabilirsiniz.

VAIO Care Logosu
VAIO'nuzun performansını koruyun

Sony'nin kapsamlı VAIO Care programı, VAIO'nuzun bakımı için otomatik performans değerlendirmeleri, sorun giderme, kullanımı kolay tanılama araçları ve daha birçok işlev sağlar.