MP3 ÇALARLAR

A100 Walkman® A Serisi

NW-A100 SERIES

A100 Walkman® A Serisi ürününün fotoğrafı

16 GB|redorangegreenblueblack

A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri

Walkman® 40. Yıl 

Bu yıl Walkman®’in 40. yılı. İlk Walkman TPS-L2 1979’da çıktı ve insanların müzik dinleme şeklini sonsuza kadar değiştirerek bir tasarım ve mühendislik ikonu oldu. İlk defa favori şarkılarınızı, albümlerinizi ve sanatçılarınızı yüksek kaliteli sesle, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinlemek mümkün oldu ve o zamandan beri buna devam ediyoruz.

h.ear logosu

Ayırt edilen tasarım

Hi-Res Audio ve Hi-Res Audio wireless logoları

Yüksek kaliteli ses

Devre kartının fotoğrafı

Birinci sınıf mühendislik

Wi-Fi ile indirme ve akış özellikli NW-A100 Walkman

Wi-Fi ile indirme ve akış

Yan tuş kontrolleriyle NW-A100 Walkman

Tasarım ve kullanım

h.ear logosu

Bizi bir araya getiren farklar

Yeni h.ear grubu, farklı renkleri uyumlu şekilde birleştirir ve her unsurun kendi yerine sahip olduğu ve birbirini tamamladığı beklenmedik kombinasyonlar yaratır.

Bir stil ifadesi, bir ses festivali.

Wi-Fi üzerinden doğrudan indirme ve akış sunan ve göze hitap eden, Android™ destekli NW-A100 serisinin tek amacı müziğinizi istediğiniz şekilde dinlemenizdir.

 • Kırmızı
 • Siyah
 • Küllü Yeşil
 • Turuncu
 • Mavi

Uyumlu renkler

Yeni h.ear ürün yelpazesi, yaşam tarzınıza mükemmel şekilde uyum sağlayan renklerle sunuluyor. Tonlar, bir nüans yelpazesine ve farklı renklere yakışıyor. Ürünleri en sevdiğiniz kıyafetlerle deneyin, hepsine yakıştığını göreceksiniz; çaba harcamadan uyum yakalayın.

 • Kırmızı
 • Siyah
 • Küllü Yeşil
 • Turuncu
 • Mavi

Yüksek kaliteli ses

NW-A100 serisi, Yüksek Çözünürlüklü Ses uyumluluğundan gelişmiş dijital yükseltmeye kadar, müziğinizi en iyi hale getirecek şekilde tasarlandı.

Yüksek Çözünürlüklü Ses logosu

Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde CD'den kaliteli stüdyo kalitesindeki sesin en küçük ayrıntılarının keyfini çıkarın. Müzik tutkusu, sinyalden hoparlöre kadar her bileşeni bir araya getirerek sanatçı karşınızdaymış hissi uyandırır.

S-Master HX™ logosu

S-Master HX™ 

Daha düşük bozulma ve gürültüyle maksimum kalitede Yüksek Çözünürlüklü Ses sunan S-Master HX™ dijital amplifikatör ile müziğinizdeki tüm inceliklerin keyfini çıkarın.

DSEE HX™ logosu

DSEE HX™

DSEE HX™, müzik akışı sırasında dahi, aslına tamamen sadık bir ses deneyimi için dijital sıkıştırmada kaybolan sesi yeniden üretir.

DSD logosu

DSD oynatma

NW-A100 serisinin yüksek kaliteli PCM dönüştürme özelliği sayesinde, 11,2 MHz’e varan DSD ses formatlarının doğal sesinin ve yoğun ayrıntılarının keyfini çıkarın.

Yüksek Çözünürlüklü Ses kablosuz 

Birinci sınıf kablosuz codec’imiz LDAC ile Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesinde müziğin tadını çıkarın. Standart BLUETOOTH® teknolojisinin 3 katı bit hızıyla üstün bir müzik dinleme deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Bluetooth®, NFC™ ve Qualcomm® aptX™ HD logoları

Anında bağlanabilirlik için NFC™ Tek Dokunuş ve Bluetooth®

Yakın Alan İletişimi (NFC) ve Bluetooth® kablosuz teknolojisi, müziğinize bağlanmanızı hızlandırır ve kolaylaştırır. Hızlı, sorunsuz bir bağlantı için NFC özellikli cihazınızı sadece NW-A100 serisine değdirin ve akışa başlayın. NFC yok mu? Sorun değil. Bluetooth® üzerinden bağlanın; işte hazırsınız. LDAC ve aptX™ HD ses uyumluluğu bulunur.

Birinci sınıf mühendislik

NW-A100 serisinin her malzemesi ve parçası, tek bir amaçla seçildi: gerçekten olağanüstü bir dinleme deneyimi yaşatmak.

Daha iyi ses kalitesi için sağlam alüminyum oluklu çerçeve

Birinci sınıf alüminyum oluklu çerçeve; düşük empedans, net ve istikrarlı ses, ayrıca sağlam bas için üstün dayanıklılık sağlar.

Film kapasitörlü devre kartı

Film kapasitör

NW-A100 serisinin şeffaf, kapsamlı tizler ve doğal ses sağlaması için amplifikasyon aşamasında yüksek kaliteli film kapasitörleri kullanılmıştır.

İnce Ses Direncine sahip devre kartı

Hassas Ses Rezistansı

Yüzeye monte Hassas Ses Rezistansı özelliği, tutarlı bir ses kalitesi için devre komponentlerine eşit ve etkili bir güç dağıtımını temin eder.

Optimum devre kartı yerleşimi

Optimum devre kartı yerleşimi

Ses bloku (kırmızıyla vurgulanmıştır) ile Güç/Dijital blokunun (mavi) bölündüğü devre kartı yerleşimi, ses kalitesinin dijital gürültüden etkilenmemesi için optimize edilmiştir.

Daha net ses için altın içerikli gelişmiş lehim

Altının muhteşem iletkenlik özelliği, minimum sinyal kaybı sağlar. Az miktarda altınla yapılan üstün kaliteli, ses sınıfı kurşunsuz lehim, NW-A100 serisinin devresini pile bağlayarak daha net ses ve vokaller sunar.

Altın içerikli gelişmiş lehim

Doğrudan indirme ve müzik akışı için Wi-Fi uyumlu

Android™ destekli ve Wi-Fi uyumlu NW-A100 serisi, size daha da fazla müzik dinleme yöntemi sunar. Favori akış ve müzik uygulamalarınızın keyfini doğrudan Walkman’inizden çıkarın veya PC’ye bağlayarak müzik koleksiyonunuza erişin.

Saf müzik zevki için tasarlandı

Ergonomik ve kullanımı kolay NW-A100 serisi, hareket halinde müzik dinlemeyi daha önce hiç olmadığı kadar eğlenceli hale getiriyor.

Rahatlık için tasarlandı

NW-A100 serisi, şık kıvrımları ve mat yüzeyiyle avucunuzda rahatça kullanabileceğiniz şekilde tasarlandı.

Daha büyük ekran, kompakt boyut

NW-A100 serisinin ekranı önceki model NW-A50’ye göre daha büyüktür ama gövdesinin boyutu neredeyse aynıdır. Böylece rahatlıktan ödün vermeden, müziğinize daha kolay erişebilirsiniz.

Elverişli yan kontroller

İncelikle tasarlanmış yan kontrollerle, cebinizden çıkarmadan favori parçalarınızı seçebilir ve ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

USB Type-C™ bağlantı noktası

NW-A100 serisinde, çeşitli cihazlarla kolay bağlanabilirlik için bir USB Type-C ™ bağlantı noktası bulunur.

MicroSD kart simgesi

Genişletilebilir bellek

NW-A100 serinizin zaten geniş olan belleğini bir microSD kart ile daha da genişletin; yuvaya bir kart takarak hareket halindeyken sonsuz çalma listelerinin ve hatta en büyük müzik koleksiyonlarının keyfini çıkarın.

Pil simgesi

26 saate kadar pil ömrü

Şarjı doluyken, 128 kb/sn MP3 formatında 26 saate kadar müzik çalabilirsiniz. İşe gidip gelirken ya da dışarıda vakit geçirirken idealdir.

Vinil İşlemci simgesi

Plak İşlemcisi

Dijital parçalarınıza plağın sıcaklığını ve karakterini kazandırın. İncelikli düşük frekanslı yankı, iğne kolu direnci ve yüzey gürültüsü üretiminin sunduğu otantik bir dinleme deneyiminin keyfini çıkarın.

MQA™ logosu

MQA™ dosyalarını oynatma ve şifre çözme

NW-A100 serisi, MQA™ dosyalarını çalabilir ve kodlamasını çözebilir, böylece daha da kayıpsız kalitede müzik çalabilirsiniz.

Walkman’in 40. Yılı Paketi

Sony’nin ilk taşınabilir kasetçaları çığır açan TPS-L2 Walkman’in 40. yılını kutlamak için, özel bir 40. Yıl Walkman Paketi oluşturduk.

Yumuşak TPS-L2 çantasıyla maziye gidin

Walkman 40. Yıl Paketine eğlenceli bir parça olarak eklenen bu özel yumuşak çanta, NW-A100 serisi Walkman’inizi toza ve çizilmeye karşı korumakla kalmaz, aynı zamanda 1979’daki orijinal Walkman® TPS-L2 gibi gösterir. Özellikle de Kaset kullanıcı arayüzüyle bir araya geldiğinde.

Yumuşak TPS-L2 çantasındaki NW-A100 Walkman
Walkman 40. Yıl Paketinin İçindekiler

Kutu içeriği

Orijinal TPS-L2 paketi temel alınarak oluşturulan bu pakette, arkasında 40. Yıl logosu ve ikonik TPS-L2 stili özel bir yumuşak çanta ile eksiksiz bir NW-A100 serisi Walkman bulacaksınız. İki adet Walkman 40. Yıl etiket sayfası da içindedir.

Kaset kullanıcı arayüzü 

İkonik TPS-L2’ye eğlenceli bir gönderme olarak NW-A100 serisinde, özel Kaset görünümlü kullanıcı arayüzü ve ekran koruyucu bulunur. Walkman® ekranınızda görünen kaset görseli, dinlediğiniz müziğin codec’ine göre değişir.

Kaset Görünümlü Kullanıcı Arayüzüne Sahip NW-A100 Walkman
Özellikler ve Teknik Nitelikler
Yüksek Çözünürlüklü Ses ve yaşam tarzınıza uygun renkler sunan, Android™ özellikli NW-A100 serisi, doğrudan Walkman®’inizden favori akış ve müzik uygulamalarınızın keyfini çıkarmanızı veya PC’ye bağlanarak müzik koleksiyonunuza erişmenizi sağlar. Favori müziklerinizi dinlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
 • h.ear ürünlerinin renkleriyle hayatınıza uyum kazandırın

 • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

 • Saf ses kalitesi için S-Master HX™ dijital amplifikatör

 • DSEE HX Al şarkı türünü analiz eder ve sıkıştırılmış ses dosyalarını düzeltir

 • Favori Android™ uygulamalarınızla müzik akışı ve indirme için Wi-Fi kullanın

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi