NW-A30 Serisi

Sevdiğiniz müziği daha iyi duyun

En yeni Walkman® ile favori şarkılarınızdan oluşan sonsuz çalma listelerinin keyfini çıkarın. Yüksek Çözünürlüklü Ses ve çarpıcı tasarımıyla NW-A30 Serisi sesi kadar güzel görünür. 

h.ear logosu

Hear your colours

Sony'nin h.ear serisi, Yüksek Çözünürlüklü Sesi göz alıcı tasarımla birleştiriyor Canlı sesin hiç bu kadar güzel bir tasarımı olmamıştı. 

Kendinizi sesle ifade edin

Şık renkler, zarif malzemeler ve farklı tasarım, NW-A30 Serisini gerçekten eşsiz kılıyor. Size en uygun olanı bulun.  

Minimal tasarım

Sadelikten ilham alan NW-A30 Serisi, 'az ama öz' felsefesinin güzel bir örneğidir. Net çizgiler ve basit bir biçim sergileyen seri, kişisel tarzınızın bir parçası olacak şekilde tasarlandı.

Media Object

Videoyu izleyin

İkonik renkler

NW-A30 Serisi, her biri farklı bir kişiliğe göre titizlikle seçilen şık renk seçeneklerine sahiptir. Sizin renginiz hangisi?

  • Limon Sarısı
  • Krom mavisi
  • Kömür Siyahı
  • Koyu pembe
  • Sinabar Kırmızısı
Dokunmatik Ekran

Sezgisel dokunuş

Yüksek kaliteli 7,9 cm (3,1 inç) ekran dokunmatiktir ve yalnızca simgeye dokunarak işlevlere erişmenizi sağlar. Sezgisel olması nedeniyle kullanımı çok kolaydır. 

Sadece önemli olan sesleri duyun

Gürültü Engelleme özellikli kulaklık dahildir

NW-A30 Serisi ile özel olarak verilen Gürültü Engelleme Özellikli kulaklık sayesinde kendinizi tamamen sesin keyfine bırakın. Dikkatinizi dağıtabilecek etkileri engelleyin ve yalnızca müziğe odaklanın.  

Mükemmel tarz, mükemmel sesle buluştu

Her parçayı en kaliteli şekilde dinleyin

CD'den kaliteli Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde stüdyo kalitesindeki sesin en küçük ayrıntılarının keyfini çıkarın. Müzik tutkusu, sinyalden hoparlöre kadar her bileşeni bir araya getirerek sanatçı karşınızdaymış hissi uyandırır.

Yüksek Çözünürlüklü Ses
DSEE HX

DSD Oynatma

DSD orijinaliyle aynı sıcak sese sahip PCM (Pulse Code Modulation) dönüştürülmüş içeriği yüksek kaliteyle oynatabilirsiniz.

S-Master HX

S-Master HX

S-Master HX dijital amplifikatör geniş frekans aralıklarında bozulma ve gürültüyü ortadan kaldırarak, zengin ve güçlü ses sunar.

DSD

DSEE HX

Neler kaçırdığınızı duyun. DSEE HX mevcut müziğinizi yüksek çözünürlüğe yakın kaliteye yükseltir.En iyi Bluetooth akışı

Birinci sınıf kablosuz codec'imiz LDAC ile yüksek kaliteli müzik akışının tadını çıkarın. Standart Bluetooth®'tan 3 kat fazla bit hızıyla müziğinizi üstün bir dinleme deneyimiyle dinleyebilirsiniz.

Pil ömrü

Uzun pil ömrü

Geliştirilmiş pil ömrüyle 45 saate kadar oynatma süresinin tadını çıkarın. Şarj için daha az, sevdiğiniz müzikleri dinlemek için daha fazla zaman ayırın

Bellek depolama alanı

Daha fazla çalma listesi

NW-A30 Serisi genişletilebilir depolama kapasitesine sahiptir. Bir microSD kart eklediğinizde müzik hiç bitmez.  

Özellikler ve Teknik Nitelikler
En yeni Walkman® ile favori şarkılarınızdan oluşan sonsuz çalma listelerinin keyfini çıkarın. Yüksek Çözünürlüklü Ses ve çarpıcı tasarımıyla NW-A30 Serisi sesi kadar güzel görünür.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • DSEE HX yükseltme sıkıştırılmış dosyaların kalitesini geri kazandırır

  • Saf ses kalitesi için S-Master HX dijital amplifikatör

  • NFC Tek Dokunuşla kolay Bluetooth® bağlantısı

  • Gürültü Engelleme özellikli kulaklık dahildir

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi