A30 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A30 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A30 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A30 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri

Özellikler

Minimal tasarım

Sadelikten esinlenen NW-A30 Serisi, "az ama öz" deyiminin mükemmel bir örneğidir. Temiz hatları ve basit şekliyle, kişisel tarzınızın bir parça olacak şekilde tasarlanmıştır. 

İkonik renkler

NW-A30 Serisi, her biri farklı bir kişiliğe göre titizlikle seçilen şık renk seçeneklerine sahiptir.

Sezgisel dokunuş

Yüksek kaliteli 7,9 cm (3,1 inç) ekran dokunmatiktir ve yalnızca simgeye dokunarak işlevlere erişmenizi sağlar. Sezgisel olması nedeniyle kullanımı çok kolaydır. 

Sadece önemli olan sesleri duyun

Birlikte verilen NW-A30 Serisi özel Gürültü Engelleme özellikli kulaklık ile kendinizi müziğe bırakın. Dış etkenlerle dikkatiniz dağılmadan yalnızca müziğe odaklanın.  

Her parçayı en kaliteli şekilde dinleyin

CD'den kaliteli Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde stüdyo kalitesindeki sesin en küçük ayrıntılarının keyfini çıkarın. Müzik tutkusu, sinyalden hoparlöre kadar her bileşeni bir araya getirerek sanatçı karşınızdaymış hissi uyandırır.

DSD Oynatma

DSD orijinaliyle aynı sıcak sese sahip PCM (Pulse Code Modulation) dönüştürülmüş içeriği yüksek kaliteyle oynatabilirsiniz.

S-Master HX

S-Master HX dijital amplifikatör geniş frekans aralıklarında bozulma ve gürültüyü ortadan kaldırarak, zengin ve eksiksiz ses sunar.

DSEE HX 

Neler kaçırdığınızı duyun. DSEE HX mevcut müziğinizi yüksek çözünürlüğe yakın kaliteye yükseltir.

En iyi Bluetooth® akışı

Birinci sınıf kablosuz codec'imiz LDAC ile yüksek kaliteli müzik akışının tadını çıkarın. Standart Bluetooth®'tan 3 kat fazla bit hızıyla müziğinizi üstün bir dinleme deneyimiyle dinleyebilirsiniz.

Uzun pil ömrü

Geliştirilmiş pil ömrüyle 45 saate kadar oynatma süresinin tadını çıkarın. Şarj için daha az, sevdiğiniz müzikleri dinlemek için daha fazla zaman ayırın

Sınırsız çalma listeleri

NW-A30 Serisi genişletilebilir depolama kapasitesine sahiptir. Bir microSD kart eklediğinizde müzik hiç bitmez.

Teknik Özellikler

En yeni Walkman® ile favori şarkılarınızdan oluşan sonsuz çalma listelerinin keyfini çıkarın. Yüksek Çözünürlüklü Ses ve çarpıcı tasarımıyla NW-A30 Serisi sesi kadar güzel görünür.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • DSEE HX yükseltme sıkıştırılmış dosyaların kalitesini geri kazandırır

  • Saf ses kalitesi için S-Master HX dijital amplifikatör

  • NFC Tek Dokunuşla kolay Bluetooth® bağlantısı

  • Gürültü Engelleme özellikli kulaklık dahildir

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri