NW-A40 Serisi

Stilinizi bulun. Sesi güçlendirin.

Hayatınıza kolayca uyacak şekilde tasarlanan NW-A40 Serisi, stilinize uyan eşsiz h.ear renklerine sahiptir. Yüksek Çözünürlüklü Ses ve LDAC™ ile gelişmiş BLUETOOTH® akış sayesinde üstün sesin keyfini çıkarın.

MP3 ÇALARLAR

A40 Walkman® A Serisi

NW-A40 SERIES

A40 Walkman® A Serisi ürününün fotoğrafı

16 GB|64 GB|Kulaklıkla birlikte 32 GB|redgoldgreenblueblack

h.ear serisi

Hear Your Colours

h.ear serisinin renkleriyle hayatınıza uyum katın. Her biri stilinize ve dünyanıza rahatça uyum sağlayan beş eşsiz renkte temin edilmektedir.

Uyumlu renkler

Yeni h.ear ürün yelpazesi, yaşam tarzınıza mükemmel şekilde uyum sağlayan renklerle sunuluyor. Tonlar, bir nüans yelpazesine ve farklı renklere yakışıyor. Ürünleri en sevdiğiniz kıyafetlerle deneyin, hepsine yakıştığını göreceksiniz; çaba harcamadan uyum yakalayın.

  • Ufuk Yeşili
  • Alacakaranlık Kızılı
  • Grimsi Siyah
  • Donuk Altın Sarısı
  • Ay Işığı Mavisi

Daha yakından bakın

h.ear serisini her açıdan görün ve tasarım özelliklerini kendiniz keşfedin.

Farkı duyun

Gerçek anlamda otantik ses

CD'den kaliteli Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde stüdyo kalitesindeki sesin en küçük ayrıntılarının keyfini çıkarın. Müzik tutkusu, sinyalden hoparlöre kadar her bileşeni bir araya getirerek sanatçı karşınızdaymış hissi uyandırır. 

Yüksek Çözünürlüklü Ses

3,2 kat daha fazla veri iletilir

DSD

DSD oynatmanın keyfini çıkarın

NW-A40 Serisinin yüksek kaliteli PCM dönüştürmesi sayesinde, DSD ses formatlarının doğal sesini ve yoğun ayrıntılarını tecrübe edin.

DSEE HX

Müziğinizdeki tüm ayrıntıları iyileştirin

DSEE HX™, sıkıştırma sırasında kaybolan yüksek aralıklı sesi geri kazandırarak dijital müzik dosyalarınızı zengin ve doğal sesle yeniden oluşturur. 

S-Master HX

Yüksek Çözünürlüklü Sesten en iyisini alın

Yüksek Çözünürlüklü Ses için optimum hale getirilmiş S-Master HX™ amplifikatör, bozulmayı ve gürültüyü azaltarak müziğinizdeki tüm ince ayrıntıların keyfini çıkarmanızı sağlar. 

Üstün ses için hassas şekilde geliştirildi

Yeni lehim netliği en üst düzeye çıkarır

Yüksek kaliteli, kurşunsuz lehim, S-Master HX™ amplifikatör de dahil parçalar arasında daha verimli bir elektronik bağlantı kurar. Gelişmiş vokal netliği ile oynat tuşuna her bastığınızda daha saf dinlemenin keyfini çıkarın.

Yeni lehimleme
ESKİ LEHİM
Yeni lehimleme
YENİ LEHİM
New circuit board
OLD CIRCUIT BOARD
New circuit board
NEW CIRCUIT BOARD

Saf, güçlü bas için yeni devre kartı

Devre kartı, elektrik akışını kolaylaştırmak ve güç kaynağını istikrarlı hale getirmek için optimize edilmiştir. Yani müziğinizde daha net ses ve daha saf, somut bası tecrübe edebilirsiniz.

Daha iyi Bluetooth® akışı

LDAC™, geleneksel BLUETOOTH®'u kullanır ama diğer ses profillerinin yaklaşık üç katına, 990 KB/sn'ye varan maksimum veri aktarım hızı ile aktarım yapar. Sonuçta sanatçının hedeflediğine çok daha yakın bir kablosuz dinleme deneyimi elde edilir. Full aptX™ HD ses uyumluluğu, bir ürün yazılımı güncellemesi ile elde edilebilir.

Daha fazla dinleme şekli

Gürültü engelleme dışarıdan gelen sesleri kısar

Melodinizle baş başa mı kalmak istiyorsunuz? Gürültü engellemeyi etkinleştirin, NW-A40 Serisi ile birlikte çalışan uyumlu IER-NW500N/NE kulaklıklar dışarıdan gelen sesleri engellesin.

Ortam Sesi modu temel seslerin girişine izin verir

Uyumlu IER-NW500N/NE kulaklık kullanılırken, Ortam Sesi modunu etkinleştirin; müziğinizin yanında dışarıdan gelen sesleri de duyacaksınız.

DAC

NW-A40'ı Dijital Ses Dönüştürücü olarak kullanın

USB ile bağlandığında, NW-A40 Serisi, kendi yüksek derecede ince ayarlı işlemesini kullanarak bilgisayarınızın ses sinyalini dönüştürüp gelişmiş ses kalitesi sağlar.

MQA uyumluluğu

Plays and decodes MQA™ files

NW-A40 Serisi, MQA dosyalarıyla tamamen uyumludur, böylece daha da fazla kayıpsız müzik çalabilirsiniz.

Gerçek müzik parmaklarınızın ucunda

Genişletilebilir 16 GB bellek

Bellek Kapasitenizi Artırın

NW-A40 Serisi 16 GB dahili belleğe sahiptir, ama Mikro SD kart takarak daha fazla bellek ekleyebilirsiniz.

45 saat pil

Daha az şarj, daha uzun dinleme

Hızlı şarj olan pil, 45 saate kadar dinleme süresi sağlar, böylece tüm gün müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Özellikler ve Teknik Nitelikler
Dünyanıza uyan renklerle üstün ses kalitesinin keyfini çıkarın. Yüksek Çözünürlüklü Ses, müziği sanatçının istediği gibi duymanızı sağlarken, gelişmiş devre kartı ve müzik meraklılarına uygun kalitede, kurşunsuz lehim kristal netlikte ses sunar. Kablosuz bağlantıya geçin; LDAC ile BLUETOOTH® üzerinden akış, her parçanın ayrıntılarını korur, NFC™ de tek dokunuşla kolay bağlantı sağlar.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • Saf ses kalitesi için S-Master HX™ (CXD3778GF) dijital amplifikatör

  • DSEE HX™ yükseltme sıkıştırılmış müzik dosyalarınızı geri yükler

  • NFC™ Tek Dokunuş ile basit BLUETOOTH® bağlantısı

  • Dijital Gürültü Engelleme ve ortam sesi modu

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi