İçeriğe Atla
MP3 ÇALARLAR

Yüksek Çözünürlüklü Ses Özellikli Walkman®

NW-A40 SERIES

Yüksek Çözünürlüklü Ses Özellikli Walkman® ürününün fotoğrafı

16 GB|64 GB|Kulaklıkla birlikte 16 GB|Kulaklıkla birlikte 32 GB|redgoldgreenblueblack

Yüksek Çözünürlüklü Ses Özellikli Walkman® ürününün görüntüleri
Yüksek Çözünürlüklü Ses Özellikli Walkman® ürününün görüntüleri
Yüksek Çözünürlüklü Ses Özellikli Walkman® ürününün görüntüleri
Yüksek Çözünürlüklü Ses Özellikli Walkman® ürününün görüntüleri
Yüksek Çözünürlüklü Ses Özellikli Walkman® ürününün görüntüleri
Yüksek Çözünürlüklü Ses Özellikli Walkman® ürününün görüntüleri
Yüksek Çözünürlüklü Ses Özellikli Walkman® ürününün görüntüleri
Yüksek Çözünürlüklü Ses Özellikli Walkman® ürününün görüntüleri
Yüksek Çözünürlüklü Ses Özellikli Walkman® ürününün görüntüleri
Yüksek Çözünürlüklü Ses Özellikli Walkman® ürününün görüntüleri

Özellikler

Farklı renk seçenekleri bulunur

NW-A40 Serisi, stilinize ve yaşamınıza rahatça uyması için özel renklerde mevcuttur.

Rakipsiz ses için Yüksek Çözünürlüklü Ses

Yüksek Çözünürlüklü Ses ile stüdyo kalitesindeki seste en ince nüansların keyfini CD'den daha yüksek bir kalitede çıkarın. Sinyalden hoparlöre kadar her unsur müzik tutkusuyla bir araya geliyor ve sanatçı performansını hemen önünüzde sergiliyormuşçasına bir atmosfer ortaya çıkıyor. 

S-Master HX™, maksimum kalitede Yüksek Çözünürlüklü Ses sunar

Yüksek Çözünürlüklü Ses için optimum hale getirilmiş S-Master HX™ amplifikatör, bozulmayı ve gürültüyü azaltarak müziğinizdeki tüm ince ayrıntıların keyfini çıkarmanızı sağlar. 

DSD oynatma

DSD ses formatlarının doğal sesini ve yoğun ayrıntılarını tecrübe edin. Bu format, en iyi prodüktörlerin ve mühendislerin tercih ettiği kayıt formatıdır ve NW-A40 Serisinin yüksek kaliteli PCM dönüştürmesini kullanarak bunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Sıkıştırılmış dosyalarınızın ses kalitesini geri kazandırın

Dijital Ses Geliştirme Motoru HX (DSEE HX™), sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarının (MP3, ACC, ATRAC ve WMA) kalitesini yükselterek Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesine yaklaştırır. DSEE HX™, sıkıştırma sırasında kaybolan yüksek aralıklı sesi geri kazandırarak dijital müzik dosyalarınızı zengin ve doğal sesle yeniden oluşturur. 

Yeni lehim netliği en üst düzeye çıkarır

NW-A40'ın hassasiyetle tasarlanmış parçaları arasında devre kartındaki yüksek kaliteli, kurşunsuz lehim de vardır. Bu gelişmiş lehim, S-Master HX™ (CXD-3778GF) çipinde de kullanılarak daha verimli bir elektronik bağlantı elde edilmiştir. Yani oynatma düğmesine her bastığınızda, gelişmiş vokal netliğiyle daha saf bir ses çalmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Saf, güçlü bas için yeni devre kartı

NW-A40 Serisinin devre kartı, elektrik akışını geliştirecek şekilde optimum hale getirilmiştir. Pilden ses bloğuna kadar, yerleşim güç döngüsünü en aza indirerek güç kaynağını istikrarlı tutar. Sonuçta her parçada daha net ses ve saf, güçlü bas elde edilir.

LDAC™: Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriğinin iletimi için

LDAC™ kablosuz ses iletimi ile CD kalitesinin üstünde müziğin keyfini çıkarın. LDAC, geleneksel bir BLUETOOTH® bağlantısı kullanır ama diğer ses profillerinin sunduğunun yaklaşık üç katına denk gelen, 990 KB/sn'ye varan maksimum veri aktarım hızı sunar. Sonuçta sanatçının hedeflediğine çok daha yakın, gelişmiş bir kablosuz dinleme ortaya çıkar. 

Dikkatinizin daha az dağılması için dijital gürültü engelleme

Uyumlu IER-NW500N kulaklıkla birlikte kullanıldığında, NW-A40 Serisinin dijital gürültü engelleme özelliği, normalde çevrenizde duyacağınız ortam gürültüsünü azaltır. Kulaklığa yerleştirilmiş mikrofonlar, istenmeyen sesleri kesmek için dijital gürültü engelleme motoru ile birlikte çalışır.

Ortam sesi her şeyden haberdar olmanızı sağlar

Müzik dinlemek ve aynı zamanda dış dünyayı duymak mı istiyorsunuz? Uyumlu IER-NW500N kulaklıkları kullanırken, Ortam sesi modunu seçin, NW-A40 Serisi çevrenizden haberdar olmanızı sağlamak için dış seslere izin verir.

MQA müzik dosyalarını çalar ve çözer

NW-A40 Serisi, MQA dosyalarıyla tamamen uyumludur, böylece daha da fazla kayıpsız müzik çalabilirsiniz.

USB DAC işlevi, bilgisayarınızdan çalınan müziğin sesini daha da iyileştirir

PC veya Mac bilgisayarla eşleştirerek NW-A40 Serisi ürününüzü USB DAC (Dijital-Analog Dönüştürücü) olarak kullanın. Birlikte verilen USB kablosu ile bağlanıp etkinleştirildiğinde, NW-A40 Serisi, bilgisayarınızın normal ses işlemesini kendi yüksek ayarlı donanım işlemesi ile değiştirir. Artık ister evde, ister işyerinde, ister kafede, ister yolda olun her zaman üstün ses kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Geniş dokunmatik ekran ile zahmetsiz kontrol

Geniş, tam renkli dokunmatik ekran ile tüm kontrol sizde. Yalnızca kullanışlı ekran düğmelerine dokunarak parça değiştirin, çalma listesi oluşturun ve diğer işlemleri yapın.

45 saate kadar pil ömrüyle daha uzun süre dinleyin

İşe gidip gelirken ya da gün boyunca müzik dinlemek için idealdir. Şarjı doluyken 45 saate kadar müzik dinleyebilirsiniz. 

SD kart yuvasıyla belleğinizi genişletin

Walkman®'inize daha da fazla müzik kaydetmek mi istiyorsunuz? Daha fazla bellek için bir SD kart (birlikte verilmez) takın.

Anında bağlantı için NFC™ Tek Dokunuş

Yakın Alan İletişimi (NFC™) ve BLUETOOTH® teknolojisi, müziğinize bağlanmanızı hızlandırır ve kolaylaştırır. NFC™ özellikli cihazınızı NW-A40 Serisi kulaklığa dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve akış gerçekleştirmeye başlayın.

Hızlı kontrol için kullanışlı düğmeler

Yan paneldeki çalma/duraklatma, müzik seçme ve ses seviyesi düğmeleri kolay kullanım gözetilerek biçimlendirilip yerleştirildi.

Teknik Özellikler
Dünyanıza uyan renklerle üstün ses kalitesinin keyfini çıkarın. Yüksek Çözünürlüklü Ses, müziği sanatçının istediği gibi duymanızı sağlarken, gelişmiş devre kartı ve müzik meraklılarına uygun kalitede, kurşunsuz lehim kristal netlikte ses sunar. Kablosuz bağlantıya geçin; LDAC™ ile BLUETOOTH® akış, her parçanın ayrıntılarını korur ve NFC™, kolay tek dokunuşla bağlantı sağlar.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • Saf ses kalitesi için S-Master HX™ (CXD3778GF) dijital amplifikatör

  • DSEE HX™ yükseltme sıkıştırılmış müzik dosyalarınızı geri yükler

  • NFC™ Tek Dokunuş ile basit BLUETOOTH® bağlantısı

  • Dijital Gürültü Engelleme ve ortam sesi modu

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi