A50 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A50 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A50 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A50 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A50 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A50 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A50 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A50 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A50 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
h.ear logosu
Hear your colours

h.ear serisinin renkleriyle hayatınıza uyum katın. Her biri stilinize ve dünyanıza rahatça uyum sağlayan beş eşsiz renkte temin edilmektedir.

Stilinizi bulun. Sesi güçlendirin.

Üstün kaliteli ve kullanışlı bir tasarıma sahip olan NW-A50, üstün doğrulukta Yüksek Çözünürlüklü Sesin yanı sıra DSEE HX ve vinil işlemci ile ses yükseltme imkanı sunar.

Uyumlu renkler

Yeni h.ear ürün yelpazesi, yaşam tarzınıza mükemmel şekilde uyum sağlayan renklerle sunuluyor. Tonlar, bir nüans yelpazesine ve farklı renklere yakışıyor. Ürünleri en sevdiğiniz kıyafetlerle deneyin, hepsine yakıştığını göreceksiniz; çaba harcamadan uyum yakalayın.

Farkı duyun
24 bit ve 16 bit simgeleri ile Yüksek Çözünürlüklü Ses logosu

3,2 kat daha fazla veri iletilir

Yüksek Çözünürlüklü Ses ile tamamen gerçek ses

Stüdyo kalitesinde sesin en ince nüanslarını dahi aslına sadık kalarak üreten, CD kalitesinden daha yüksek kalitedeki Yüksek Çözünürlüklü Ses ile sanatçı sanki karşınızda şarkı söylüyormuş gibi hissedin.

DSD simgesi
 DSD oynatma

NW-A50 Serisinin yüksek kaliteli PCM dönüştürme özelliği sayesinde, doğal sesi ve DSD ses formatlarının yoğun ayrıntılarını deneyimleyin.

DSEE HX logosu
Yeni DSEE HX ile ses yükseltme 

Şarkı tipini, enstrümanları ve müzik türlerini hassas şekilde analiz etmek için yapay zekadan yararlanan gelişmiş DSEE HX işlemcimiz sayesinde, yüksek düzeyde sıkıştırılmış ses formatlarını tam doğruluk deneyimine dönüştürün. 

S-Master HX™ simgesi
Yüksek Çözünürlüklü Ses için optimum S-Master HX™ 

Daha düşük bozulma ve gürültüyle maksimum kalitede Yüksek Çözünürlüklü Ses sunan S-Master HX™ ile müziğinizdeki tüm inceliklerin keyfini çıkarın.

Üstün ses için hassas şekilde geliştirildi
Daha iyi ses kalitesi için sağlam alüminyum oluklu çerçeve

Birinci sınıf alüminyum oluklu çerçeve; düşük empedans, net ve istikrarlı ses, ayrıca sağlam bas için üstün dayanıklılık sağlar.

Daha net ses için altın içerikli gelişmiş lehim

Altının muhteşem iletkenlik özelliği, minimum sinyal kaybı sağlar. Az miktarda altınla yapılan üstün kaliteli, ses sınıfı kurşunsuz lehim, NW-A50’nin devresini pile bağlayarak daha net ses ve vokaller sunar. 

Altın içeren lehim
Altın kaplamalı devre kartı
ALTIN KAPLAMALI DEVRE KARTI
Kontak yayları
kontak yayları
Düşük empedans için altın kaplamalı devre kartı, kontak yayları

NW-A50’nin devre kartını alüminyum frezeli çerçeveye bağlayan yerleşik plakası ve kontak yayları altınla kaplanmıştır. Böylece güçlü bas sesi ve net orta aralık sunar.

Kıvrımlı şık tasarım, geliştirilmiş düğmeler

Üstün kaliteli, kıvrımlı alüminyum gövdeye sahip NW-A50, ergonomik tutuşuyla avucunuza sığar. Sezgisel yan tuşlar sayesinde müziği kolayca kontrol edin. Yan paneldeki oynat/duraklat, müzik seçimi ve ses seviyesi düğmeleri, sadece hissederek dahi kolay kullanım için tasarlanıp yerleştirilmiştir. 

Eski düğme tasarımı
ÖNCEKİ TASARIM
Yeni gövde ve düğme tasarımı
YENİ GÖVDE VE DÜĞMELER
LDAC BLUETOOTH® simgesi
Daha iyi BLUETOOTH® akış 

LDAC™ geleneksel BLUETOOTH® bağlantısı kullanır ancak 990 kb/sn’ye varan (diğer ses profillerinin yaklaşık üç katı) maksimum veri aktarım hızında aktarım gerçekleştirir. Böylece sanatçının hedefine daha yakın, geliştirilmiş kablosuz dinleme deneyimi yaşatır. Cihaz yazılımı güncellemesiyle tam aptX™ HD ses uyumluluğu mümkündür.

Gürültü engelleme dışarıdan gelen sesleri kısar

Melodilerinizle yalnız kalmak mı istiyorsunuz? Gürültü engellemeyi etkinleştirin; uyumlu IER-NW500N/NE kulaklık, NW-A50 Serisi ile birlikte çalışarak dış sesleri engeller. 

Ortam Sesi modu temel seslerin girişine izin verir

Uyumlu IER-NW500N/NE kulaklık kullandığınızda, Ortam Sesi modunu etkinleştirin, böylece müziğin yanında dışarıdan gelen sesleri de duyabilirsiniz.

USB DAC işlevi
Bilgisayardan çalınan müzik USB DAC işleviyle kulağa daha da iyi gelir 

NW-A50 Serisini PC veya MAC bilgisayarla eşleştirip USB DAC (Dijital-Analog Dönüştürücü) olarak kullanın. NW-A50 Serisi, birlikte verilen USB kablosuyla bağlanıp etkinleştirildiğinde bilgisayarın normal ses işlemesi yerine kendine özgü, hassas ayarlı donanım işlemesini kullanır. 

LDAC simgesi
Akıllı telefondaki müziği geliştiren BLUETOOTH® Alıcı modu

Müziğinizi Bluetooth® ve akıllı telefon bağlantısını kullanarak NW-A50 üzerinden çalın ve müziğinize NW-A50 ile güç kazandırın. S-Master HX ve DSEE HX yükseltmenin yanı sıra Vinil İşlemci ve eşitleyici ile en sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarın.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Yüksek Çözünürlüklü Sesin inanılmaz aslına sadakati ve yaşam tarzınıza uygun renklerle müziği bir üst seviyeye taşıyın. NW-A50, sağlam alüminyum oluklu çerçeve ve kristal netlikte ses için altın katkılı, ses sınıfı kurşunsuz devre lehimi gibi kaliteli parçalar kullanılarak hassasiyetle tasarlandı. İyileştirilmiş DSEE HX, sıkıştırılmış ses dosyalarını düzeltir ve her parçadaki ayrıntıları korumak için LDAC ile BLUETOOTH® üzerinden akış yapabilirsiniz.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • Saf ses kalitesi için S-Master HX™ dijital amplifikatör

  • DSEE HX Al şarkı türünü analiz eder ve sıkıştırılmış ses dosyalarını düzeltir

  • Kablosuz ses kalitesini korumak için LDAC ile BLUETOOTH® teknolojisi

  • BLUETOOTH® Alıcı işlevi

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri