NW-WM1A

Kaliteli sesin derinliklerini keşfedin

NW-WM1A, optimum ses kalitesi vermek üzere tasarlanmış, birinci sınıf bir Walkman®'dir. Nerede olursanız olun, Yüksek Çözünürlüklü Ses ile her nota ve nüansı hissedin, ayrıca dengeli ses sayesinde müzikteki farkı duyun. 

Signature Series

One Signature Sound

Yüksek çözünürlüklü ses deneyimi, dinlediğiniz müzikten hissedebildiğiniz müziğe geçiyor.

Yüksek Çözünürlüklü Ses logosu
Yüksek Çözünürlüklü Ses için üretildi

Yüksek Çözünürlüklü Ses ile stüdyo kalitesindeki seste en ince nüansların keyfini CD'den daha yüksek bir kalitede çıkarın. Sinyalden hoparlöre kadar her unsur müzik tutkusuyla bir araya geliyor ve sanatçı performansını hemen önünüzde sergiliyormuşçasına bir atmosfer ortaya çıkıyor. NW-WM1A Walkman® ayrıca en yeni 384 kHz / 32 bit hızını ve DSD Native Oynatma özelliğini destekler.

DSD
Native DSD

NW-WM1A, prodüksiyon sürecinin ilk aşamalarında oluşturulan native DSD ses dosyalarını destekler. Böylece orijinal kayıtların tüm otantik detayları korunur.

S-Master HX
S-Master HX

Walkman® için bağımsız geliştirilmiş olan yeni S-Master™ HX dijital amplifikatör teknolojisi, geniş bir frekans aralığında bozulma ve gürültüyü ortadan kaldırarak zengin ve dolgun bir ses ortaya çıkarır.

DSEE HX
DSEE HX

DSEE HX yükseltme teknolojisi, kullanıldığı algoritmayla müziğinizi analizden geçirir ve kaybolan bilgiyi telafi eder, böylece neredeyse yüksek çözünürlük seviyesinde bir kalite yakalar. Müziğinizi en iyi şekilde ortaya koymak için 5 mod arasından seçim yapın. 

Dengeli ses
ø4,4 mm Dengeli Standart Bağlantı dahil

Dengeli ses ile net, hassas ve dinamik sesin keyfini çıkarın. Yeni bir ø4,4 mm Dengeli Standart Fiş sayesinde kablodan amplifikatöre taşınan gürültü azalır. Sonuç ise net bir şekilde aktarılan, üstün sestir.

Optimum ses kalitesi için birinci sınıf tasarım

Alüminyum çerçeve ve özel uyarlanmış elektrikli komponentler ile üretilmiş NW-WM1A Walkman® yüksek kaliteli ve güçlü ses için tasarlanmıştır. 

Alüminyum iskelet

Alüminyum alaşımlı iskelet, elektrik gürültüsüne ve diğer parazitlere karşı dirençli, son derece sağlam bir gövde sağlayarak dengeli ve yüksek kaliteli bir ses sunar.

OFC kablo
Oksijensiz Bakır kablo

Düşük dirençli Oksijensiz Bakır kablo, düşük bozulma ve üstün kanal ayırma özellikleri sağlar.

MELF rezistörler
MELF rezistörler

MELF tipi rezistörler ile ses sinyali yolundaki gürültüyü azaltın ve bozulmayı en aza indirin.  

FT CAP
Kolaylaştırılmış güç

Yeni geliştirilmiş FT CAP (yüksek kaliteli polimer kapasitör) güç akışını düzenleyip optimize ederek gerektiğinde anında, temiz bir güç sağlar.  

DC Faz Doğrusallaştırıcı

Saf ses dönüşümü

DC Faz Doğrusallaştırıcımız geniş yelpazede sonik imzayı etkin bir şekilde türetme işlevi görür. Çok farklı tiplerdeki analog amplifikatörün faz özellikleriyle uyum sağlayacak şekilde dijital sinyal işleme uygular ve analoga daha çok benzeyen, daha saf bir ses verir. Altı farklı faz özelliği ayarı arasından seçim yapın.

DC Faz Doğrusallaştırıcı
Hissi kaybetmez

DSEE HX™ ile her nota ve nüansı yakalayın

Konser hissini evinize taşıyın ve müziğinizi tam da müzisyenin amaçladığı şekilde, Yüksek Çözünürlüklü Sese yakın bir kalitede dinleyin. DSEE HX™ yükseltme teknolojisi, kullandığı algoritmayla müziğinizi analizden geçirir ve kaybolan bilgiyi telafi eder, böylece neredeyse yüksek çözünürlük seviyesinde bir kalite yakalar. Müziğinizi en iyi şekilde ortaya koymak için standart moda eklenmiş 4 mod arasından seçim yapın.

Günlük yaşam için mükemmel

NW-WM1A günlük yaşam tarzınıza uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Kompakt boyutu ve hafif yapısı sayesinde yüksek kaliteli müzik dinlemek istediğinizde hemen elinizin altında kullanıma hazır.

NW-WM1A’nın ürün fotoğrafı, dokunmaya duyarlı ekran gösteriliyor
Sezgisel dokunuş

Yüksek kaliteli 4,0 inç (10 cm) ekran dokunmaya duyarlıdır, böylece yalnızca simgeye dokunarak işlevlere erişebilirsiniz. 

Yan düğmeler
Pratik düğmeler

Yan paneldeki çalma/duraklatma, müzik seçme ve ses seviyesi düğmeleri kolay kullanım gözetilerek biçimlendirilip yerleştirildi.

Gelişmiş teknoloji ile daha fazla müziğin keyfini çıkarın 
Dosya biçimleri
Farklı dosya formatlarını oynatın

NW-WM1A Walkman® çok çeşitli dosya tipini destekler.

Pil ömrü
Uzun pil ömrü

30 saate kadar sürekli Yüksek Çözünürlüklü Ses oynatma (FLAC 96 kHz/24 bit) ve 33 saat MP3 (128 kbps) özelliğinin keyfini çıkarın.

Genişletilebilir bellek
Dahili ve genişletilebilir bellek

128 GB dahili bellek sayesinde hiçbir zaman müzikten mahrum kalmayın, bir Mikro SD bellek kartı yuvası ile daha fazlasını elde edin.

En iyi Bluetooth® akışı

Birinci sınıf kablosuz codec'imiz LDAC ile yüksek kaliteli müzik akışının tadını çıkarın. Standart Bluetooth®'tan 3 kat fazla bit hızıyla müziğinizi üstün bir dinleme deneyimiyle dinleyebilirsiniz.

Signature Series'i keşfedin

Tüm Signature Series ürünleriyle sürükleyici mükemmellikten daha azıyla yetinmeyin. Olağanüstü ses kalitesi için tasarlanan bu ürünler, her notayı yükseltmek için ses geleneklerinin ötesine geçiyor.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

NW-WM1A, optimum ses kalitesi için tasarlanmış birinci sınıf bir Walkman®'dir. Nerede olursanız olun, Yüksek Çözünürlüklü Ses ile her nota ve nüansı hissedin, ayrıca dengeli ses sayesinde müzikteki farkı duyun.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • DSEE HX, müziği Yüksek Çözünürlüğe yakın kaliteye yükseltir

  • Saf ses kalitesi için S-Master HX dijital amplifikatör

  • 128 GB kapasite (800'e kadar Yüksek Çözünürlüklü Ses özellikli parça)

  • Yüksek Çözünürlüklü Ses dosyalarıyla 33 saate kadar çalma süresinin keyfini sürün

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri