NW-WM1Z

Saf detayların verdiği keyif

Sofistike ses teknolojisini hoş bir şekilde işlenmiş, yüksek dereceli malzemeler ve sınıfında lider kullanılabilirlik özelliği ile bir araya getiren Signature Series Walkman® ile kendinizi detayların senfonisine bırakın.  

Signature Series

One Signature Sound

Yüksek çözünürlüklü ses deneyimi, dinlediğiniz müzikten hissedebildiğiniz müziğe geçiyor.

Saf ses, birinci sınıf parçalar

Oksijensiz bakırın işlevsel güzelliğini keşfedin

NW-WM1Z modeli bütün olarak, yüksek dereceli, altın kaplama bir oksijensiz bakır kasa içindedir. Enstrüman üretiminde yaygın olarak kullanılan bakır, müzik çalara eşsiz nitelikteki doğal ve akustik sesini kazandırır. İletkenliği ve ham gücü Walkman®'i rakipsiz ses performansı ile destekler.

4 Telli kablolar
Geliştirilmiş kablo tasarımı

Gelişmiş örgü teknikleri kullanılarak, KIMBER KABLE® mühendisliğiyle tasarlanan dört telli örgü kablo, yüksek güç karşısında sorunsuzca işlev görüp üstün ses performansı sergilemek üzere elde üretilmiştir.

FT Cap
Kolaylaştırılmış güç

Yeni geliştirilmiş FT CAP (yüksek kaliteli polimer kapasitör) güç akışını düzenleyip optimize ederek gerektiğinde anında, temiz bir güç sağlar.  

Fine Sound Register
Güvenilir devre

Yüzeye monte Fine Sound Register özelliği, tutarlı bir ses kalitesi için devre komponentlerine eşit ve etkili bir güç dağıtımını temin eder.

NW-WM1Z modelini keşfedin

Öncü Walkman®'imizin ardındaki teknoloji ve ilham hakkında bilgi edinin. 

Yüksek Çözünürlüklü Ses
Sesi kendi havasına kavuşturun

Yüksek Çözünürlüklü Ses ile her nota sanatçının amaçladığı şekilde duyuluyor

Yüksek Çözünürlüklü Ses ile stüdyo kalitesindeki seste en ince nüansların keyfini CD'den daha yüksek bir kalitede çıkarın. Sinyalden hoparlöre kadar her unsur müzik tutkusuyla bir araya geliyor ve sanatçı performansını hemen önünüzde sergiliyormuşçasına bir atmosfer ortaya çıkıyor. Yüksek çözünürlüklü ses dosyaları genellikle 24 bit'te 96 kHz veya 192 kHz düzeyinde yüksek bir örnekleme frekansı kullanır.

Otantik ses kalitesinde bir devrim

Mühendislerimiz, dijital amplifikatör teknolojisindeki zengin deneyime dayanarak detaylı akustik ve doğal ses kalitesi ile NW-WM1Z modelini geliştirdi; böylece eşsiz ve hakiki bir keyif veren bir dinleme deneyimini mümkün kıldı.

S-Master HX
Aslına sadık ses üretimi

Walkman® için bağımsız olarak geliştirilmiş olan yeni S-Master™ HX dijital amplifikatör teknolojisi, Native DSD, Dengeli ve yüksek çıkış gücü formatları ile uyumlu hale getirildi. Bu teknoloji geniş bir frekans aralığında bozulma ve gürültüyü azaltarak zengin ve dolgun bir ses ortaya çıkarıyor. 

DSD formatı
Dönüşümde hiçbir şey kaybolmasın

NW-WM1Z, prodüksiyon sürecinin ilk aşamalarında oluşturulan native DSD (Direct Stream Digital) ses dosyalarını destekler. Böylece orijinal kayıtların tüm otantik detayları korunur.

4,4 bağlantı
Yeni güç standardı

Walkman®, yeni 4,4Φ dengeli bağlantı kablosu için tasarlanmış, dengeli bir tekli fiş içerir. Bu fiş sağ ve sol ses sinyallerini ayırırken sinyal iletimindeki kaybı ve bunun sonucunda oluşan ses bozulmasını en aza indirir. 

Hissi kaybetmez

DSEE HX ile her nota ve nüansı yakalayın

Konser hissini evinize taşıyın ve müziğinizi tam da müzisyenin amaçladığı şekilde, Yüksek Çözünürlüklü Sese yakın bir kalitede dinleyin. DSEE HX yükseltme teknolojisi, kullandığı algoritmayla müziğinizi analizden geçirir ve kaybolan bilgiyi telafi eder, böylece neredeyse yüksek çözünürlük seviyesinde bir kalite yakalar. Müziğinizi en iyi şekilde ortaya koymak için standart moda eklenmiş 4 mod arasından seçim yapın.

DC Faz Doğrusallaştırıcı
DC Faz Doğrusallaştırıcı

Saf ses dönüşümü

DC Faz Doğrusallaştırıcımız geniş yelpazede sonik imzayı etkin bir şekilde türetme işlevi görür. Çok farklı tiplerdeki analog amplifikatörün faz özellikleriyle uyum sağlayacak şekilde dijital sinyal işleme uygular ve analoga daha çok benzeyen, daha saf bir ses verir. Altı farklı faz özelliği ayarı arasından seçim yapın.

Yaşam için tasarlandı

Cihazın sezgisel kullanılabilirliği ve hayata göre optimize edilmiş özellikleri sayesinde NW-WM1Z Walkman®'i adeta içgüdüsel biçimde kullanacaksınız. 

Pil
30 saate kadar çalma süresi

30 saate kadar kesintisiz Yüksek Çözünürlüklü Ses çalma (FLAC 96 kHz/24 bit) ve 33 saat MP3 (128 kbps) özelliğiyle siz dilediğiniz sürece müziğiniz çalsın.

Bellek
265 GB dahili belleğin keyfini çıkarın

NW-WM1Z modelinin 256 GB dahili dosya belleği sayesinde hiçbir zaman müzikten mahrum kalmazsınız.

Hızlı tepki veren dokunmatik ekran
Hızlı tepki veren dokunmatik ekran

Tam duyarlı 10,2 cm (4 inç) dokunmatik ekran ve klasik arayüz tasarımı, mükemmel sese yönelik en büyük tutkuyu sergileyen pek çok kişinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak uyarlanmıştır.

Sezgisel yan tuş
Sezgisel yan tuş

Adeta içgüdüsel olarak kullanabileceğiniz, basit yan tuş kontrolü ile müziğinizi kolayca kontrol edebilirsiniz.

Genişletilebilir bellek
Genişletilebilir bellek

Müzik arşivinizde hiçbir zaman alan sorunu yaşamayın ve Mikro SD yuvası ile dosyaları en yüksek kalitede depolayın.

LDAC
LDAC ile daha iyi bir Bluetooth® keşfedin

LDAC, Sony'nin Bluetooth® üzerinden yüksek kaliteli kablosuz ses deneyimi yaşatan yeni ses teknolojisidir. 3 kat daha fazla veri ileten LDAC tüm müziklerinizde üstün bir kablosuz dinleme deneyimi sunar.

Signature Series'i keşfedin

Tüm Signature Series ürünleriyle sürükleyici mükemmellikten daha azıyla yetinmeyin. Olağanüstü ses kalitesi için tasarlanan bu ürünler, her notayı yükseltmek için ses geleneklerinin ötesine geçiyor.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Tavizsiz ses kalitesi için kaliteli malzemeler ve en yeni teknoloji ile tasarlanmış birinci sınıf Walkman®.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • Native DSD (direct stream digital) dosya desteği‘

  • DSEE HX, müziği yüksek çözünürlük kalitesine yükseltir

  • Saf ses kalitesi için S-Master HX dijital amplifikatör

  • 256 GB kapasite (1600'e kadar Yüksek Çözünürlüklü Ses özellikli parça)

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri