İçeriğe Atla
Yüksek Çözünürlüklü Ses Özellikli Walkman® ürününün görüntüleri
Yüksek Çözünürlüklü Ses Özellikli Walkman® ürününün görüntüleri
Yüksek Çözünürlüklü Ses Özellikli Walkman® ürününün görüntüleri
Yüksek Çözünürlüklü Ses Özellikli Walkman® ürününün görüntüleri
Yüksek Çözünürlüklü Ses Özellikli Walkman® ürününün görüntüleri

Özellikler

Rakipsiz ses için Yüksek Çözünürlüklü Ses

Yüksek Çözünürlüklü Ses ile en yoğun dijital müzik deneyimini yaşayın. Müziği CD'ye göre daha yüksek bir hızla yakalayan, saniyede alınan ses örneği sayısını ve her örneğin bit hızı doğruluğunu artıran Yüksek Çözünürlüklü Ses, sanatçıların müziğini ödün vermeden kulaklarınıza taşır. Duygu dolu bir deneyim için her nefesi ve ince hareketleri duyun.

11,2 MHz Yüksek Çözünürlüklü Ses için Direct Stream Digital (DSD) oynatma

Yüksek Çözünürlüklü Ses için özel olarak tasarlanan Direct Stream Digital (DSD) ses codec'iyle stüdyo kalitesinde ses keyfini yaşayın. Bu 1 bitlik format, geleneksel PCM dijital sese göre çok daha yüksek bir frekansta çalışarak daha doğal ve yoğun ayrıntılara sahip bir ses sunar. Sonuç olarak daha net ve canlı Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesi elde edilir.

S-Master HX™ dijital amplifikatör: ses saflığında son nokta

S-Master HX™ dijital amplifikatörle en iyi Yüksek Çözünürlüklü Ses deneyimini yaşayın. Basitleştirilmiş, tamamen dijital bir sinyal yolu kullanan S-Master HX™, yüksek çözünürlük formatlarının nüanslarını ve geniş frekans aralığını üretir. Klasik amplifikatörlerin aksine, dijital sinyali hoparlör çıkışının hemen öncesine kadar koruyarak bozulmayı önler ve tıpkı sanatçının amaçladığı gibi Yüksek Çözünürlüklü Ses sağlar.

DSEE HX™ müzik dosyalarınızı geri yükler

CD kalitesinin ötesine geçin. Özel DSEE™ teknolojimizi temel alan DSEE HX™, sıkıştırılmış ses dosyalarının kalitesini Yüksek Çözünürlüklü Sese yakın seviyeye yükseltir. Sıkıştırma işlemi sırasında kaybolan orijinal kaydın ayrıntılarını geri kazandıran DSEE HX™ tüm müzikleriniz için zengin, stüdyo kalitesinde bir ses deneyimi sunar.

Alüminyum çentikli çerçeve parazite dayanır

Sağlam, alüminyum çentikli çerçeve, net ve istikrarlı ses için elektriksel parazite karşı güçlü bir direnç sağlar.

Dengeli bağlantı

NW-ZX300 Walkman®, yeni 4,4Φ dengeli bağlantı kablosu için tasarlanmış, dengeli bir standart fiş içerir. Bu fiş, toprak teli paylaşan geleneksel kulaklıkların aksine uyumlu kulaklıklara tamamen ayrı sol ve sağ kanallar sağlar. Sonuç olarak çok daha iyi bir dış gürültü engelleme, gelişmiş stereo görüntüleme ve ayrıca güçlü ses iletimi için daha fazla boşluk payı elde edilir.

Daha geniş akustik için film kapasitörü

Yüksek kaliteli film kapasitörü kullanma kararı, daha verimli devre kartı tasarımına ve ses kalitesine katkı sağlar. Bu film kapasitörleri, frekanslar arasında lineer yanıtla voltaj da sağlar, sonuç olarak dinlediğiniz her şeyde bozulma ve gürültü azalır.

FT CAP (yüksek polimer kapasitör)

Güçlü bir ses sunmaya odaklanarak FT CAP'i geliştirmek için üç yıl harcadık. Geniş kapasitesi ile güvenilir ve net voltaj sağlar. Bu sayede kulaklık çıkışına iyi tanımlanmış ve oldukça güçlü bas notaları iletilir.

Kurşunsuz lehimle yüksek kaliteli ses

Devre kartı ve S-Master HX™ full dijital amplifikatör CXD-3778GF için yüksek kaliteli bir lehim kullanılmıştır. S-Master HX™ amplifikatörün arkasında lehim kullanılması, net ses ve vokallere destek olan daha verimli bir elektrik bağlantısı sağlar. 

En yüksek kalitede BLUETOOTH® kablosuz akış: LDAC

LDAC kablosuz ses iletimi ile CD kalitesinin üstünde müziğin keyfini çıkarın. LDAC, geleneksel bir BLUETOOTH® kablosuz bağlantısı kullanır ama diğer ses profillerinin sunduğunun yaklaşık üç katına denk gelen, 990 KB/sn'ye varan maksimum veri aktarım hızı sunar. Sonuçta sanatçının hedeflediğine çok daha yakın, gelişmiş bir kablosuz dinleme ortaya çıkar. Uyumlu BLUETOOTH® kablosuz hoparlörler ve kulaklıklarla kablosuz ses için en iyi yol.

Yüksek kaliteli müzik için USB DAC İşlevi

PC veya Mac bilgisayarınız için USB DAC (Dijital-Analog Dönüştürücü) olarak NW-ZX300'ün muhteşem ses kalitesini tecrübe edin. Birlikte verilen USB kablosu ile bağlanıp etkinleştirildiğinde, NW-ZX300, bilgisayarınızın normal ses işlemesini kendi yüksek ayarlı donanımı ile değiştirir. İster evde, ister ofiste, ister kafede, ister yolda; her zaman üstün ses kalitesinin keyfini çıkarın. 

MQA™ kayıpsız kaliteli müziği destekler

MQA™ (Master Quality Authenticated); büyük, stüdyo kalitesindeki dosyaları işitilebilir bir kayıp olmadan farklı cihazlarda kullanılacak şekilde sıkıştırmak için tasarlanmış, yeni bir ses formatıdır. Giderek artan sayıda çevrimiçi müzik satıcıları tarafından desteklenen bu format da NW-ZX300'ünüzde Yüksek Çözünürlüklü Sesin keyfini çıkarmanın başka bir yoludur.

Mat cam ekran

Dokunmaya duyarlı mat cam ekran, daha az parmak iziyle sorunsuz parmak ucu kontrolü sağlar. 

Sezgisel yan tuş

Adeta içgüdüsel olarak kullanabileceğiniz, basit yan tuş kontrolü ile müziğinizi kolayca kontrol edebilirsiniz.

Daha uzun dinleme için geliştirilmiş pil ömrü

Hareket halindeyken asla gücünüz kesilmesin. NW-ZX300, 128 KB/sn MP3 çalma için 30 saate kadar şarj veya 96 kHz/32 bit FLAC Yüksek Çözünürlüklü Ses çalma için 26 saate kadar şarj saklayabilir, böylece dışarıdayken şarj cihazı aramanız gerekmez. 

Sınırsız çalma listeleri için genişletilebilir depolama alanı

Entegre 64 GB belleğinin yanı sıra bir microSD kart girişi de bulunur, bu sayede hareket halindeyken bile en büyük müzik koleksiyonlarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz.

Teknik Özellikler
Kompakt gövdede gerçekten otantik Yüksek Çözünürlüklü Sesin keyfini çıkarın. NW-ZX300, avuç içi kadar, her yere götürülebilecek bir tasarımla, tıpkı sanatçının hedeflediği gibi üstün kaliteli ses için geliştirilmiştir.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • DSD ve PCM dosya desteği

  • DSEE HX™ yükseltme sıkıştırılmış dosyaların kalitesini geri kazandırır

  • Saf ses kalitesi için S-Master HX™ dijital amplifikatör

  • Sorunsuz kontrol için dokunmaya duyarlı Mat Cam ekran

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi