NW-ZX500

Olağanüstü ses keyfi için seçenekler

İndirme ve akış için Wi-Fi özelliğine sahip, Android™ destekli NW-ZX500 Walkman® ile tüm favori müzik kaynaklarınızdan gerçek anlamda otantik sesin keyfini çıkarın.

Bu Walkman®’in farkını görün

Gerçekten otantik sesin ardındaki teknolojiye bir bakın.

Walkman’in 40. Yılı 

Bu yıl Walkman®’in 40. yılı. İlk Walkman TPS-L2 1979’da çıktı ve insanların müzik dinleme şeklini sonsuza kadar değiştirerek bir tasarım ve mühendislik ikonu oldu. İlk defa favori şarkılarınızı, albümlerinizi ve sanatçılarınızı yüksek kaliteli sesle, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinlemek mümkün oldu ve o zamandan beri buna devam ediyoruz.

Hi-Res Audio ve Hi-Res Audio wireless logoları

Yüksek ses kalitesi

Devre kartının fotoğrafı

Üstün ses için geliştirildi

Siyah NW-ZX500 Walkman®, Android™ destekli

Wi-Fi ile indirme ve akış

USB simgesi

Kullanılabilirlik

Yüksek Çözünürlüklü Ses logosu

Her nota sanatçının istediği gibi

Yüksek Çözünürlüklü Ses ile dijital müzik koleksiyonunuzu yeni bir seviyeye çıkarın. Dijital sesi CD’den daha yüksek bir hızla (24 bit/96 kHz ve üstü) yakalayıp üreten Yüksek Çözünürlüklü Ses, orijinal stüdyo kaydına yaklaşmanızı sağlar.

DSD logosu

11,2 MHz DSD Yerel / PCM 384 kHz

Dengeli kulaklık ve PCM 384 KHz/32 bit desteği kullanılan 11,2 MHz DSD yerel ile üstün kalite.

S-Master HX™ logosu

S-Master HX™

S-Master HX™ dijital amplifikatör geniş frekans aralıklarında bozulma ve gürültüyü azaltarak, zengin ve güçlü ses sunar.

DSEE HX™ logosu

DSEE HX™

DSEE HX™, müzik akışı sırasında dahi, aslına tamamen sadık bir ses deneyimi için dijital sıkıştırmada kaybolan sesi yeniden üretir.

Hi-Res Audio wireless 

Birinci sınıf kablosuz codec’imiz LDAC sayesinde Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesinde müzik akışının keyfini çıkarın. Standart BLUETOOTH® teknolojisinin 3 katı bit hızıyla, tüm müziklerinizde üstün bir dinleme deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Hi-Res Audio wireless ve LDAC logoları
Dengeli çıkışlı NW-ZX500 Walkman®

Dengeli çıkış

Ø4,4 mm dengeli konnektör, daha az gürültü ve daha net ses için uyumlu kulaklıklara tamamen özel sol ve sağ kanallar sağlar.

Üstün ses için geliştirildi

NW-ZX500 Walkman®, olağanüstü bir dinleme deneyiminin keyfini çıkarabilmeniz için, en yüksek kaliteli malzemeler ve parçalar kullanılarak hassasiyetle geliştirildi.

Alüminyum oluklu çerçeve

Alüminyum oluklu çerçeve

Sağlam alüminyum oluklu çerçeve, elektrik gürültüsüne karşı güçlü direnç kazandırarak NW-ZX500’ün net, güçlü bas notaları sunmasını sağlar.

Bakır oluklu blok

Walkman®’in kompakt gövdesindeki parçalar bakırdan yapılmış oluklu bir bloğa monte edilmiştir. Önceki modellere göre daha büyük boyutları sayesinde blok, daha düşük direnç elde eder ve dijital bölüm için elektrik topraklamayı iyileştirerek NW-ZX500’ün daha da net ses sunmasını sağlar.

İşlenmeden önce bakır blok
İŞLENMEDEN ÖNCE
İşlendikten sonra bakır blok
İŞLENDİKTEN SONRA
Devre kartının FT CAP özelliğini gösteren yakın çekimi

Yeni geliştirilen FT CAP

Sony için özel olarak üretilen ve Sony mühendisleri tarafından incelikle ayarlanan, yeni geliştirilmiş FT CAP (yüksek polimer kapasitör), dengeli bir çıkış için amplifikatör blokuna güç beslemesini yükseltir. Böylece NW-ZX500 hem kapsamlı vokaller ve enstrüman sesleri hem de güçlü bas notaları sunar.

Bluetooth®, NFC™ ve Qualcomm® aptX™ HD logoları

Anında bağlanabilirlik için NFC™ Tek Dokunuş ve Bluetooth®

Yakın Alan İletişimi (NFC) ve Bluetooth® kablosuz teknolojisi, müziğinize bağlanmanızı hızlandırır ve kolaylaştırır. Hızlı, sorunsuz bir bağlantı için NFC özellikli cihazınızı sadece NW-ZX500 Serisine değdirin ve akışa başlayın. NFC yok mu? Sorun değil. Bluetooth® üzerinden bağlanın; işte hazırsınız. LDAC ve aptX™ HD ses uyumluluğu bulunur.

Vinil İşlemci simgesi

Plak İşlemcisi

Dijital parçalarınıza plağın sıcaklığını ve karakterini geri kazandırın ve favori albümlerinizin zengin melodilerinde ve dinamiklerinde yeniden kaybolun. Düşük frekanslı yankının, iğne kolu direncinin ve yüzey gürültüsünün incelikli üretiminin sunduğu otantik bir dinleme deneyiminin keyfini çıkarın.

MQA™ logosu

MQA™ dosyalarını oynatma ve şifre çözme

Master Quality Authenticated, Walkman®’inizde Yüksek Çözünürlüklü Sesle sunulan müziğin keyfini kolayca çıkarmanız için stüdyo kalitesindeki büyük dosyaları işitsel kayıp olmadan sıkıştıran bir ses formatıdır.

Doğrudan indirme ve akış için Wi-Fi uyumlu

Android™ destekli ve Wi-Fi uyumlu NW-ZX500, size daha da fazla müzik dinleme yöntemi sunar. Favori akış ve müzik uygulamalarınızın keyfini doğrudan Walkman’inizden çıkarın veya PC’ye bağlayarak müzik koleksiyonunuza erişin.

NW-ZX500’ün USB Type-C™ bağlantı noktasını gösteren yandan görünümü

USB Type-C™ bağlantı noktası

NW-ZX500’de, çeşitli cihazlarla kolay bağlanabilirlik için bir USB Type-C™ bağlantı noktası bulunur.

Kompakt, kullanışlı boyut

NW-ZX500 Walkman kompakt bir cihazda yüksek kaliteli ses sunar, böylece favori müziğinizi her yere götürebilirsiniz. 

Kaset fotoğrafı

Kaset kullanıcı arayüzü

NW-ZX500’de özel bir Kaset kullanıcı arayüzü ve ekran koruyucu bulunur. Walkman® ekranınızda görünen kaset görseli, dinlediğiniz müziğin codec’ine göre değişir.

20 saat pil ömrü simgesi

20 saat pil ömrü

20 saate kadar 128 Kb/sn MP3 çalma veya 18 saate kadar 96 KHz FLAC Yüksek Çözünürlüklü Ses çalmanın keyfini çıkarın.

Büyük dokunmatik panelli NW-ZX500 Walkman

Kolay kullanım için daha büyük dokunmatik panel

NW-ZX500’ün 3,6 inç dokunmatik paneli, önceki model NW-ZX300’ün dokunmatik paneline göre %16 daha büyüktür. Müziğinizi yönetmek ve dinlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

NW-ZX500 Walkman’in SD kart yuvasını gösteren yandan görünümü

Sınırsız çalma listeleri için genişletilebilir depolama alanı

64 GB entegre belleğe ek olarak, en büyük müzik koleksiyonlarını bile yanınızda götürebilmeniz için bir SD kart yuvası bulunur.

Üstün tasarım

NW-ZX500’ün yüksek kaliteli alüminyum kaplamalı, eğimli gövdesi, avucunuza rahatça oturacak ve cebinize kolayca girecek şekilde tasarlanmıştır.

Tuş kontrolleriyle NW-ZX500 Walkman’in yandan görünümü

Sezgisel yan tuş kontrolleri

Elverişli olarak yerleştirilen yan panel kontrolleriyle kolayca çalma/duraklatmaya erişin, müzik seçimini değiştirin ve ses seviyesini ayarlayın.

Özellikler ve Teknik Nitelikler
Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu olan NW-ZX500, çeşitli müzik kaynaklarından gerçekten otantik ses sunmak için hassasiyetle tasarlanmıştır. Android™ ve Wi-Fi ile, doğrudan Walkman®’inizden favori akış ve müzik uygulamalarınızın keyfini çıkarabilir veya PC’ye bağlanarak müzik koleksiyonunuza erişebilirsiniz. Favori seslerinizi dinlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • Saf ses kalitesi için S-Master HX™ dijital amplifikatör

  • DSEE HX™ yükseltme sıkıştırılmış dosyaların kalitesini geri kazandırır

  • Daha düşük gürültü ve daha net ses için 4,4 φ dengeli çıkış

  • Favori Android uygulamalarınızla müzik akışı ve indirme için Wi-Fi kullanın

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi