WS610 WALKMAN® WS SERİSİ

Tüm Özellikler ve Teknik Nitelikler

NWZ-WS610 Series

Boyut ve Ağırlık

Ağırlık
37 g

Güç

Pil Ömrü - Kesintisiz Müzik Çalma
8 saat
Şarj Süresi (tam şarj)
1,5 saat
Şarj Süresi (Hızlı Şarj)
3 dakika (60 dakika kullanım)

Saklama ortamı

Bellek Boyutu
4GB

Çalma ve gösterme

Dynamic Normaliser
VAR
Clear Bass
VAR
Sürükle - Bırak
VAR
MP3
VAR
WMA (DRM olmayan)
VAR
WMA (DRM)
Yok
Doğrusal PCM
VAR
MPEG4
VAR
Ses efektleri
Clear Bass, Clear Phase, Dynamic Normalizer, Ekolayzer (5 bant)
Ses çalma
AAC (DRM olmayan), Doğrusal PCM, MP3, WMA (DRM olmayan)
Video oynatımı

Sağlamlık

Su geçirmez
Su geçirmez

Yazılım

Sistem Gereksinimleri
Mac OS® X (v10.6 veya üstü), Microsoft Windows® 8, Windows Vista® (SP2 veya üstü), Windows® 7 (SP1 veya üstü)

Bağlanabilirlik

TERMİNALLER
Yüksek Hızlı USB (USB 2.0)
USB Bağlantısı
VAR
Kablosuz Özellikleri
Bluetooth®, NFC

Renk Seçenekleri

greenblueblack

Kutu İçeriği

  • Yüzme için kulaklık başlıkları (S, M, L, LL boylarda)
  • USB yuva
  • Standart tip kulaklık başlıkları (S, M, L, LL boylarda)
  • Ayarlanabilir bant
  • Hızlı Başlangıç Kılavuzu
  • Uzaktan kumanda
  • Ürün tutucu
Placeholder

Özellikler

WS610 Walkman® WS Serisi ürününün fotoğrafı

Yüzme için suya dayanıklı tasarım 

Dalarken favori parçalarınızdan ayrı kalmayın. Bu Walkman® 2 metreye kadar suya dayanıklıdır*, yani su sıçramasından çok daha fazlasına karşı korumalıdır. Spor için hazırladığınız çalma listelerinizi Walkman®'de depolayın ve yüzerken ya da su sporları yaparken müzik dinleyin. *NWZ-WS610 tuzlu suda kullanıma uygun değildir. Bu model 2 metre derinlikte 30 dakikaya kadar çalışır. Suya dayanıklı tasarımın doğru biçimde çalışması için yüzme için kulaklık başlıkları kullanılmalıdır. 

WS610 Walkman® WS Serisi ürününün fotoğrafı

16 GB depolama alanlı bir Walkman®*

Sahaya çıkmadan ya da havuza girmeden önce favori parçalarınızı, albümlerinizi ve spor için hazırladığınız çalma listelerinizi dahili Walkman®'e yükleyin. 4000 MP3 için yeterli alan sunan 16 GB'a kadar dahili depolama alanıyla parçalar en uzun sporlarda bile tükenmez. * Depolama kapasitesi bölgeye göre değişir.

WS610 Walkman® WS Serisi ürününün fotoğrafı

Anında müzik çalma için tek dokunuşla dinleme

NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojisi, kablolu bağlantı ihtiyacını ve karmaşık kurulumları ortadan kaldırır. NFC özellikli akıllı telefonunuzu veya diğer cihazlarınızı* gövdedeki N işaretine dokundurun ve müziğinizi başlatın. NFC'niz yok mu? Sorun değil. Cihazları Bluetooth® ayarlarında manuel olarak da eşleştirebilirsiniz. *Uyumlu cihazlara bakın

Uyumlu cihazları bulun

WS610 Walkman® WS Serisi ürününün fotoğrafı

Kolay müzik akışı için Bluetooth® bağlantısı

Radyo dalgalarını temel alan Bluetooth® kablosuz, sinyalin yolu üzerindeki nesnelerce kesilmeyen hızlı, kısa menzilli kablosuz bağlantı kurmanızı sağlar*. Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi uyumlu bir cihazla eşleştirdiğinizde video, fotoğraf ve müzik gibi sevdiğiniz tüm içerikle akış gerçekleştirebilirsiniz. * Bluetooth® işlevi su içinde çalışmaz

WS610 Walkman® WS Serisi ürününün fotoğrafı

Tüm hava koşullarında spor yapmak için su sıçramasına dayanıklı uzaktan kumanda 

Hava nasıl olursa olsun, su sıçramasına dayanıklı olan kullanışlı uzaktan kumandayla* kontrol hep sizde olsun. Bu kompakt kumandayı parmağınıza ya da bilek kayışınıza takarak kolaylıkla parçaları atlayıp ses seviyesini artırabilir, böylece sporunuza özgürce odaklanabilirsiniz. *Uzaktan kumandanın su sıçramasına dayanıklılığı IPX 5 sınıfıdır; yüzme havuzunda kullanmak için uygun değildir. Suya tamamen daldırılamaz. 

WS610 Walkman® WS Serisi ürününün fotoğrafı

Kablosuz spor keyfi için hepsi bir arada tasarım 

Sizinle birlikte hareket edecek şekilde tasarlanmış bir Walkman® alın. Hepsi bir arada tasarımla sporunuza odaklanın; kablo derdini ortadan kaldırın. Kulaklığa entegre olan bu Walkman®, kontrolün sizde olması için birçok kolay ve sezgisel yol sağlar. Birlikte verilen uzaktan kumandayla parçaları atlayabilir ve ses seviyesini ayarlayabilir, akıllı telefonunuzda SongPal uygulamasını kullanabilir ya da kulaklığın üzerindeki kontrolleri kullanabilirsiniz. 

WS610 Walkman® WS Serisi ürününün fotoğrafı

Hareket özgürlüğü için kafayı saran kafa bandı

Kafayı sıkıca saran kulaklıkla hareket özgürlüğünün tadını çıkarın. Kafanıza rahatça oturacak şekilde tasarlanan bu kulaklık hareket etmeden sabit durur, böylece daha sıkı koşabilir, zıplayabilir ve antrenman yapabilirsiniz. 

WS610 Walkman® WS Serisi ürününün fotoğrafı

Eller serbest görüşme için dahili mikrofon 

Önemli bir telefon görüşmesini yanıtlamak için spora ara vermek zorunda değilsiniz. Dahili mikrofon ve Bluetooth® bağlanabilirliğiyle akıllı telefonunuzdan kablosuz olarak arama yapabilir ya da gelen aramaları yanıtlayabilirsiniz. 

WS610 Walkman® WS Serisi ürününün fotoğrafı

Birlikte verilen yuvayla kolay aktarım 

Spor parçalarınızı yenileyin. Walkman®, parça eklemeyi ve kaldırmayı kolaylaştıran sürükle ve bırak tarzı dosya aktarma sistemi kullanır. Kulaklığı birlikte verilen USB yuvaya yerleştirin, PC veya Mac® bilgisayarınıza bağlayın ve favori şarkılarınızı sürükleyip bırakmaya başlayın. 

WS610 Walkman® WS Serisi ürününün fotoğrafı

SoundMix ile müzik ve uygulamalar arasında geçiş yapın 

SoundMix müziğinizi ve uygulamalarınızı kusursuz biçimde bir araya getirir, böylece spora ara vermek zorunda kalmazsınız. Uygulama uyarıları sunmak veya metin okumak için müzik otomatik olarak duraklatılır ve daha sonra kaldığı yerden devam eder, böylece spor yaparken en son haberler, mesajlar ve daha fazlasından haberdar olabilirsiniz.

WS610 Walkman® WS Serisi ürününün fotoğrafı

Çok yönlü dinleme deneyimi için standart ve suya dayanıklı kulaklık başlıkları

Standart veya suya dayanıklı kulaklık başlığı seçenekleri sayesinde spor yaparken ideal sesi elde edin. Standart kulaklık başlıkları rahat bir uyum ve dengeli ses sunar. Havuza mı gidiyorsunuz? Suya dayanıklı kulaklık başlıklarını takın: Kulaklık başlıklarını kaplayan ince film, suyun Walkman®'e girip zarar vermesini önler ve ses seviyelerini su altında dinleme için optimize eder. 

WS610 Walkman® WS Serisi ürününün fotoğrafı

Dahili kontrollerle su içinde kontrolü elden bırakmayın 

Havuzda yüzerken Walkman® kulaklığın dahili kontrolleriyle parçaları karıştırabilir, ses seviyesini artırabilir ve çalma listeleri arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. 

WS610 Walkman® WS Serisi ürününün fotoğrafı

Sony | Music Center uygulamasıyla müziğinizi birleştirin 

Sony | Music Center uygulamasını akıllı telefonunuza veya tabletinize indirin ve müzik koleksiyonunuzun kontrolünü elinize alın. Bluetooth® ile bağlayın ve tüm favori parçalarınıza, müzik uygulamalarınıza ve daha fazlasına sorunsuz biçimde erişin. 

WS610 Walkman® WS Serisi ürününün fotoğrafı

Hızlı şarj edin

Beklemeye gerek yok. 3 dakikalık şarjla 60 dakika müzik dinleyebilirsiniz: Üstünüzü değiştirirken şarj edin.

8 saate kadar çalma süresi sunan şarj edilebilir pil 

Sporun yarısında gücünüz kesilmesin. Dahili Lityum İyon pil 8 saate kadar çalma süresi sunar ve birlikte verilen yuvada şarj edilebilir, böylece daha uzun süre kesintisiz spor yapabilirsiniz.

WS610 Walkman® WS Serisi ürününün fotoğrafı

Dengeli, doğal ses için Clear Phase

Favori parçalarınızın sesini geliştirin. Sony'ye özel Clear Phase teknolojisi alçak, orta ve yüksek tonları dengeli biçimde üretmek için kulaklığınızın hoparlörlerinden gelen sesi otomatik olarak ayarlar.