X Serisi, yeni bir hoparlör yelpazesi

LIVE LIFE LOUD

Hayatı son sese alıp yaşamalı. Yani arkadaşlarınızı bir araya getirmeli, müziği son ses açmalı ve net, zengin sesle gece boyu dans etmelisiniz. Yeni X Serisi hoparlörlerimizle, her anın tadını sonuna kadar çıkarabilir, hiç unutulmayacak partiler yapabilir ve her zaman hayatınızı son ses yaşayabilirsiniz.

Eğlenceyi yükseltin

Müzik paylaşılmak içindir ve X Serisiyle müziği şimdiye kadar hiç paylaşmadığınız kadar çok kişiyle paylaşabilirsiniz. Tüm X Serisi hoparlörlerimiz, ister içeride ister dışarıda, ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla dinleyin, güçlü ve geniş bir ses sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Yani aslında soracağınız tek bir soru kalır: Şimdi nereye gitsem?

 İstediğiniz gibi olsun

Herkes, müzik dinlemek istediği farklı yerlere ve farklı ruh hallerine uygun tek bir hoparlör ister. X Serisinde çeşitli ses kalitesi, taşınabilirlik, dayanıklılık ve ışıklandırma seçenekleriyle stilinize mükemmel uyum sağlayan bir hoparlör seçebilirsiniz.

Daha zengin ses için yenilikçi teknoloji

Her zaman yenilik sunmaya çalışıyoruz, X Serisi de istisna değil. X-Balanced Speaker Unit size güçlü, geniş bir ses ve daha memnuniyet verici bir dinleme deneyimi sunan eşsiz bir teknolojidir. Gözünüzle görmeseniz de, çal düğmesine basar basmaz her ritimde farkı duyacaksınız.

Daha büyük hoparlör alanı, daha iyi bas

Geleneksel dairesel diyaframın yerine dairesel olmayan diyafram kullanılması, hoparlör alanını en üst düzeye çıkarır, daha vurucu, derin bas için ses basıncını artırır, daha az bozulma ve daha iyi vokal netliği için de sürücü gezinmesini azaltır. Böylece taviz vermezsiniz. X Serisi hoparlörünüzle hayatı son ses yaşayın.