CFEXPRESS BELLEK KARTLARI

CEA-G Serisi CFexpress Type A Bellek Kartı

CEA-G80T / CEA-G160T / CEA-G320T / CEA-G640T
CEA-G Serisi CFexpress Type A Bellek Kartı ürününün fotoğrafı

80GB|160GB|320GB|640GB

CEA-G Serisi CFexpress Type A Bellek Kartı ürününün görüntüleri
CEA-G Serisi CFexpress Type A Bellek Kartı ürününün görüntüleri
Ürün görüntüsü
Ürün görüntüsü
Yenilikçi oluşturucular için yüksek hızlı depolama

Yeni CFexpress Type A standardı, kompakt fotoğraf makinelerine ileri düzey video üretimi için gereken ultra hızlı performansı sağlamak için geliştirildi. α serisi makinelerin ve en güncel görüntü işleme motorlarının olanaklarını en üst düzeye çıkarır. Bu kompakt kart, üstün performans ve ifade seviyesi isteyen oluşturucular için olmazsa olmaz.

Yeni nesil performans

CFexpress Type A – Kompakt depolama için yeni standart

Profesyonel video ve fotoğraf iş akışlarınızı Sony’nin FX6, FX3, α1, α7S III ve α7 IV gibi gelişmiş fotoğraf makineleri için ideal olan CFexpress Type A bellek kartlarıyla güçlendirin. Dünyanın ilk CFexpress Type A kartları, benzer şekilde kompakt bir gövdede, en iyi SDXC kartlarının yaklaşık iki katı olan olağanüstü bir hız sunar. 700 MB/sn’ye kadar yazma hızları ve profesyonel düzeyde dayanıklığı sayesinde Sony CFexpress Type A kartları, görüntüleme olanaklarını yeni bir seviyeye taşır.

Örnek görüntü
Olağanüstü tepki hızı

Motor sporu ve yaban hayatı çekimi gibi hızlı aksiyon için sıkıştırılmamış kesintisiz RAW çekim ile fotoğrafçılık olanaklarını genişletin. 700 MB/sn’ye varan yazma hızı en iyi SDXC kartlardan çok daha iyi performans göstererek duyarlı, kesintisiz çekim için ultra hızlı makine arabellek temizliği sağlar.

Kullanım görüntüsü
Güvenilir videografi

Sony CFexpress Type A kartlar, devamlı yüksek bant genişliğinde veri yazımı için optimize edilmiştir. Güvenilirliğin çok önemli olduğu yüksek bit hızlı profesyonel video kayıtları (ör. FX6, FX3, α1 ve α7S III gibi fotoğraf makinelerindeki 4K 120p kayıtlar) için idealdir. Ek güvence ve kararlı video kaydetme için VPG (Video Performance Guarantee) 400’e sahiptir.

Kullanım görüntüsü
Ultra verimli iş akışı

Optimum MRW-G2 kart okuyucu ve veri aktarımı ile veri yedekleme için 800 MB/sn’ye varan ultra yüksek okuma hızlarıyla iş akışınızı hızlandırın. Yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve yüksek bit hızlı videolarla kusursuz şekilde çalışarak projeleri hayal ettiğiniz hızda teslim edin.

Sağlam. Güvenilir. Hazır.

FX6, FX3, α1, α7S III ve α7 IV gibi profesyonel ekipmanlarla birlikte çalışan CFexpress Type A bellek kartları, spor ve mekan çekimlerinin öngörülemezliği veya dış mekan keşiflerinin tehlikeleri için mükemmeldir. Karla kaplı dağlardan kum fırtınalı çöllere kadar çoğu zorlu ortamda uzun süreli profesyonel kullanım için tasarlanmıştır. Güvenli bir şekilde çekim, değişiklik ve depolama yapabilirsiniz.

Örnek görüntü
En zorlu yerler için

CFexpress Type A kartlar, Sony’nin benzersiz TOUGH kart tasarımıyla standart CFexpress kartların 10 katı bükülme direnci sağlar. Tam güvenilirlik sunan bu kartlar, 7,5 metreye varan yükseklikten (CFexpress Type A standardının 5 katı) düşme durumunda karttaki verileri korumak üzere 150 newton kuvvetle sağlamlık testinden geçmiştir. 

Örnek görüntü
En zorlu koşullar için

CFexpress Type A bellek kartlarının verdiği güvenle en uç sıcaklıklarda, zorlu elektrostatik ortamlarda ve yoğun UV ışığı ve X ışınlarında sorunsuz çalışın. IP57 sınıfı toz ve nem girişi koruması sayesinde kartı plajda düşürseniz veya yanlışlıkla çamaşır makinesine atsanız dahi verileriniz güvendedir.

İllüstrasyon
Bellek taraması ve izlemesi

Flaş bellek zamanla yıpranır ve artık veri kaydedemez. Sony Media Scan Yardımcı Programı, MRW-G2 kart okuyucu ile birlikte kullanıldığında CFexpress Type A bellek kartınızı otomatik olarak tarar ve sınırına ulaşmadan önce önlem alabilmeniz için durumunu size bildirir.

Kayıp dosya kurtarma

İşler ters gitse bile, Sony bellek kartı müşterilerine sunulan ve en sık kullanılan çeşitli formatlardaki kazara silinen dosyalar ile bozulan fotoğraf ve videoları kurtaran, indirilebilir kurtarma yazılımıyla felaketten kaçınabilirsiniz.

Kullanım görüntüsü

Özellikler ve Teknik Nitelikler

En zorlu koşullarda en yüksek performansı isteyen profesyoneller için son derece hızlı, güvenilir ve kompakt. CEA-G80T, CEA-G160G, CEA-G320T ve CEA-G640T bellek kartları kayıtlarınızı güvende tutar ve fotoğrafçılar, videografikerler ve fotoğrafçılıkla ilgilenenler için iş akışını iyileştirir.
  • Kompakt gövde; 20 x 28 x 2,8 mm boyutlar (G x Y x D)

  • 80 GB, 160 GB, 320 GB ve 640 GB kapasitelerde sunulur

  • Seri ve yüksek çözünürlüklü görüntüleme için 700 MB/sn’ye varan ultra yüksek yazma hızı; VPG (Video Performansı Garantisi) 400

  • 800 MB/sn’ye varan son derece yüksek okuma hızıyla gelişmiş iş akışı

  • Profesyonel güvenilirlik için IP57 sınıf TOUGH

Aktarım Hızı (Yazma)
700 MB/sn
Aktarım Hızı (okuma)
800 MB/sn
Arayüz
PCI Express Gen3 x1
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi