Bellek Kartları ve SSD

CEA-G Serisi CFexpress Type A Bellek Kartı

CEA-G160T / CEA-G80T
CEA-G Serisi CFexpress Type A Bellek Kartı ürününün fotoğrafı

80GB|160GB

Ürün görüntüsü
Ürün görüntüsü
Yenilikçi oluşturucular için yüksek hızlı depolama

Yeni CFexpress Type A standardı, kompakt fotoğraf makinelerine ileri düzey video üretimi için gereken ultra hızlı performansı sağlamak için geliştirildi. α serisi makinelerin ve en güncel görüntü işleme motorlarının olanaklarını en üst düzeye çıkarır. Bu kompakt kart, üstün performans ve ifade seviyesi isteyen oluşturucular için olmazsa olmaz.

Yeni nesil performans

CFexpress Type A – Kompakt depolama için yeni standart

α7S III gibi gelişmiş fotoğraf makineleri için ideal nitelikteki Sony CFexpress Type A bellek kartlarıyla profesyonel video ve fotoğraf iş akışlarınıza güç katın. Dünyanın bu ilk CFexpress Type A kartları, en iyi SDXC kartlara benzer bir kompakt gövdede bu kartların yaklaşık iki katına varan olağanüstü hız sunar. 700 MB/sn’ye varan yazma hızına ve profesyonel düzeyde dayanıklılığa sahip Sony CFexpress Type A kartlar, yeni görüntüleme olanaklarından oluşan geniş bir yelpazenin kapılarını açıyor.

Örnek görüntü
Olağanüstü tepki hızı

Motor sporu ve yaban hayatı çekimi gibi hızlı aksiyon için sıkıştırılmamış kesintisiz RAW çekim ile fotoğrafçılık olanaklarını genişletin. 700 MB/sn’ye varan yazma hızı en iyi SDXC kartlardan çok daha iyi performans göstererek duyarlı, kesintisiz çekim için ultra hızlı makine arabellek temizliği sağlar.

Kullanım görüntüsü
Güvenilir videografi

Kesintisiz, yüksek bant genişlikli veri yazma için optimize edilen Sony CFexpress Type A kartlar güvenilirliğin kritik önem taşıdığı yüksek bit hızlı profesyonel video kayıtları (örneğin α7S III gibi makinelerde 4K 120p) için idealdir. Ekstra güvence ve video kaydetme stabilitesi için VPG (Video Performansı Garantisi) 400 standardındadır.

Kullanım görüntüsü
Ultra verimli iş akışı

Optimum MRW-G2 kart okuyucu ve veri aktarımı ile veri yedekleme için 800 MB/sn’ye varan ultra yüksek okuma hızlarıyla iş akışınızı hızlandırın. Yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve yüksek bit hızlı videolarla kusursuz şekilde çalışarak projeleri hayal ettiğiniz hızda teslim edin.

Sağlam. Güvenilir. Hazır.

CFexpress Type A bellek kartları α7S III gibi profesyonel ekipmanla kullanıldığında spor ve konum çekiminin öngörülemezliği ve açık hava keşiflerinin tehlikeleri için idealdir. Karlı dağlardan kum kaplı çöllere kadar en zorlu ortamlarda gelişmiş profesyonel kullanım için tasarlanan bu kartlar sayesinde hiç endişe etmeden çekim yapabilir, değişim yapabilir ve kayıt saklayabilirsiniz.

Örnek görüntü
En zorlu yerler için

CFexpress Type A kartlar, Sony’nin benzersiz TOUGH kart tasarımıyla standart CFexpress kartların 10 katı bükülme direnci sağlar. Tam güvenilirlik sunan bu kartlar, 7,5 metreye varan yükseklikten (CFexpress Type A standardının 5 katı) düşme durumunda karttaki verileri korumak üzere 150 newton kuvvetle sağlamlık testinden geçmiştir. 

Örnek görüntü
En zorlu koşullar için

CFexpress Type A bellek kartlarının verdiği güvenle en uç sıcaklıklarda, zorlu elektrostatik ortamlarda ve yoğun UV ışığı ve X ışınlarında sorunsuz çalışın. IP57 sınıfı toz ve nem girişi koruması sayesinde kartı plajda düşürseniz veya yanlışlıkla çamaşır makinesine atsanız dahi verileriniz güvendedir.

İllüstrasyon
Bellek taraması ve izlemesi

Flaş bellek zamanla yıpranır ve artık veri kaydedemez. Sony Media Scan Yardımcı Programı, MRW-G2 kart okuyucu ile birlikte kullanıldığında CFexpress Type A bellek kartınızı otomatik olarak tarar ve sınırına ulaşmadan önce önlem alabilmeniz için durumunu size bildirir.

Kayıp dosya kurtarma

İşler ters gitse bile, Sony bellek kartı müşterilerine sunulan ve en sık kullanılan çeşitli formatlardaki kazara silinen dosyalar ile bozulan fotoğraf ve videoları kurtaran, indirilebilir kurtarma yazılımıyla felaketten kaçınabilirsiniz.

Kullanım görüntüsü

Özellikler ve Teknik Nitelikler

En zorlu koşullarda en yüksek performansa ihtiyaç duyan profesyoneller için son derece hızlı, güvenilir ve kompakt niteliktedir. CEA-G80T ve CEA-G160G bellek kartları kayıtları koruyarak fotoğrafçılar, videograflar ve fotoğraf meraklıları için iş akışını hızlandırır.
  • Kompakt gövde; 20 x 28 x 2,8 mm boyutlar (G x Y x D)

  • 80 GB ve 160 GB kapasite ile sunulur

  • Seri ve yüksek çözünürlüklü görüntüleme için 700 MB/sn’ye varan ultra yüksek yazma hızı; VPG (Video Performansı Garantisi) 400

  • 800 MB/sn’ye varan son derece yüksek okuma hızıyla gelişmiş iş akışı

  • Profesyonel güvenilirlik için IP57 sınıf TOUGH

Aktarım Hızı (Yazma)
700 MB/sn
Aktarım Hızı (okuma)
800 MB/sn
Arayüz
PCI Express Gen3 x1
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi