HAFIZA KARTLARI

CEB-G Serisi CFexpress Type B Bellek Kartı

CFEXPRESS TYPE B MEMORY CARD

CEB-G Serisi CFexpress Type B Bellek Kartı ürününün fotoğrafı

128 GB|256 GB|512 GB

CEB-G Serisi CFexpress Type B Bellek Kartı ürününün görüntüleri
CEB-G Serisi CFexpress Type B Bellek Kartı ürününün görüntüleri
CEB-G Serisi CFexpress Type B Bellek Kartı ürününün görüntüleri

Nereye giderseniz gidin rakipsiz hız

Yeni CFexpress bellek kartıyla hızın keyfini çıkarın

1700 MB/sn’ye (okuma) ve 1480 MB/sn’ye (yazma) varan inanılmaz hızlarla bu kart, üst düzey fotoğraf makineleri ve video kameralar için gelecekteki gelişmeleri desteklemeye hazırdır. Sony CFexpress bellek kartı, rakipsiz hız ve olağanüstü güvenilirlikle iş akışlarını güçlendirmek isteyen profesyonel fotoğrafçılar, videograflar ve amatörler için tasarlanmıştır. 

Hızlı aksiyonu çeken kameraman

Nefes kesen hız için üretildi

Bu kart, aksiyonu yakalayacak hızı sunar: Full Frame DSLR/aynasız fotoğraf makinesinde yüksek çözünürlükte seri çekimde, profesyonel video kamerada yüksek bit hızlı video çekiminde... Geleceğin üst düzey fotoğraf makinesi ve video kameralarının yüksek hızına hazır olun.

Zorlu ortamda CFexpress kart

Son derece sağlam üretim

70 newton kuvvetle test edilen ek dayanıklılıkla CFexpress bükülme standardından 3 kat daha fazla güçle sağlam şekilde tasarlanmıştır. 5 metreden düşüşlere, aşırı sıcaklıklara, X ışınlarına, statik elektriğe ve yoğun UV güneş ışığına dayanabilen kart, en zorlu ortamlara hazırdır.

Daha hızlı çalışın, daha üretken olun

XQD® ve CFAST® standartlarının doğal gelişimiyle, CFexpress bellek kartları profesyonellere fırsatlar dünyasının kapılarını açar. Yüksek çözünürlüklü dosyalar ve yüksek hızlı kayıtlarla küçük ama sağlam bir formatta başa çıkabilen bu kart, iş akışlarını hızlandırmak ve üretkenliği artırmak için idealdir ve yaratıcı işlerinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlar.

Yüksek çözünürlüklü seri çekim özelliği

Hızlı yanıtlı fotoğrafçılık

1480 MB/sn’ye varan yazma hızlarıyla, bu kart, piyasadaki en hızlı bellek kartlarından biridir. Motor sporları ve yaban hayatı gibi, hızlı aksiyonların sıkıştırılmamış kesintisiz RAW çekimi için idealdir.

Yüksek bit hızlı video kaydı özelliği

Üst düzey videografi

CFexpress, 4K ve üstü çözünürlükte istikrarlı, yüksek bit hızlı video çekimi sağlar; dolayısıyla üst düzey video kameraların ideal eşlikçisidir.

Kart kullanılarak video kameradan PC’ye yüksek hızda veri aktarımı

Ultra verimli iş akışı

Optimize edilmiş MRW-G1 kart okuyucuyla, yüksek çözünürlüklü fotoğraf veya yüksek bit hızlı video grupları gibi büyük boyutlu verileri PC’ye görülmemiş bir hızla aktarıp yedekleyin ve içeriklerinizi gözden geçirip düzenlemeye daha fazla zaman ayırın.

CFexpress kart okuyucu ile hızlanın

CFexpress kart okuyucu ile hızlanın

Sony CFexpress bellek kartları için optimize edilen isteğe bağlı kart okuyucu “MRW-G1” ile USB arabirimi üzerinden veri aktarıp yüksek hızlı yedeklemeden ve daha verimli iş akışlarından tam olarak faydalanın. Kompakttır, kolay taşınır ve Sony CFexpress TypeB, Sony XQD G serisi ve M serisi bellek kartlarıyla çalışır.

Sağlam. Güvenilir. Hazır.

CFexpress bellek kartınızı spor etkinliklerine, mekan çekimlerine veya açık hava keşiflerine götürün. Karlı dağlar, kumla kaplı çöller gibi en zorlu ortamlarda uzun süre profesyonel kullanım için tasarlanmıştır, böylece endişe etmeden çekebilir, değiştirebilir ve saklayabilirsiniz.

Zorlu, çetin ortamda çalışan kameraman

En zorlu yerler için

Sağlam tasarımlı CFexpress bellek kartları, 70 newton kuvvetle test edilen ve 5 metreye kadar düşmeye dayanabilen ek dayanıklılıkla, CFexpress bükülme standardından 3 kat daha fazla güç sunar.

CFexpress kart, en zor koşullarda çalışır

En zorlu koşullar için

CFexpress bellek kartlarının aşırı sıcaklık, X ışınları, statik elektrik ve yoğun UV güneş ışığı altında hatasız çalışacağına güvenebilirsiniz.

Media Scan Yardımcı Programı belleğinizi tarar ve izler

Belleğinizi tarar ve izler

Zamanla flaş bellek yıpranır ve veri kaydedemez. Media Scan Yardımcı Programı, CFexpress bellek kartınızı otomatik olarak tarayıp sizi durumundan haberdar eder böylece sınıra ulaşmadan tedbir alabilirsiniz. Sony CFexpress Type B bellek kartlarının taranması için "MRW-G1" kart okuyucu gerekir.

Kayıp dosyaları kurtarır

İşler ters gitse bile, Sony bellek kartı müşterilerine sunulan ve günümüzün en sık kullanılan formatlarında kazara silinen dosyalar ile bozulan fotoğraf ve videoları kurtaran, indirilebilir kurtarma yazılımıyla felaketten kaçınabilirsiniz.

File Rescue kayıp dosyaları kurtarır
Özellikler ve Teknik Nitelikler
En uç koşullarda en yüksek performansı isteyen profesyoneller için son derece hızlı ve güvenilirdir. Bu yeni nesil CFexpress bellek kartı, kayıtları korur ve fotoğrafçıların, videografların ve amatörlerin iş akışını hızlandırır.
  • Seri ve yüksek çözünürlüklü görüntüleme için 1480 MB/sn'ye varan ultra yüksek yazma hızı

  • 1700 MB/sn'ye varan son derece yüksek okuma hızıyla gelişmiş iş akışı

  • Zorlu ortamlar için sağlam özellikler

  • Media Scan Yardımcı Programı, kartınızın durumunu ve depolama sınırını izler

  • Memory Card File Rescue indirilebilir

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi