G Serisi CFast 2.0 Bellek Kartı ürününün görüntüleri
G Serisi CFast 2.0 Bellek Kartı ürününün görüntüleri
G Serisi CFast 2.0 Bellek Kartı ürününün görüntüleri
G Serisi CFast 2.0 Bellek Kartı ürününün görüntüleri

Özellikler

Profesyonel fotoğraf makineleri için ideal CFast kart

Uzmanlara veya profesyonel tüketicilere yönelik fotoğraf makineniz CFast ile uyumluysa, optimum kayıt ve paylaşım performansı için bu CFast karta güvenebilirsiniz.

Çarpıcı bir yazma hızı

Maksimum 510 MB/sn yazma hızı, bu ürünü uyumlu fotoğraf makineleriyle kesintisiz raw seri çekim için üstün seçenek haline getirir.

Güvenilir, sinema kalitesinde 4K video kaydetme

Minimum 130 MB/sn sürekli yazma hızı sağlayan Video Performans Garantisi-130 (VPG130) desteği sayesinde tutarlı, sinema kalitesinde video kaydı elde edilir.

Profesyoneller için tasarlandı

Sony'nin CFast bellek kartları statik elektriği önler, darbeye ve kırılmaya karşı dayanıklıdır, ayrıca en uç sıcaklıklarda dahi tam performans sunar. Nerede çekim yaparsanız yapın, uzun süreli profesyonel kullanım için tasarlanan Sony CFast kartların güvenilir bir depolama çözümü sunacağı testlerle kanıtlanmıştır.

Sektör lideri okuma hızı 

Maksimum 530 MB/sn okuma hızı, 4K video veya bir grup yüksek çözünürlüklü görüntü gibi daha da büyük dosyaların saniyeler içinde aktarılmasına imkan tanır.

File Rescue Yazılımı

Bazen işler kötü gider ve fotoğraf, dosya gibi veriler hasar görebilir ya da kaybolabilir. Sony'nin File Rescue yazılımı, hasar görmüş veya kaybolmuş verileri kurtarabilen güçlü bir araçtır ve herkesin kullanabileceği kadar basittir. Sony File Rescue, gelişmiş bir algoritma uygulayarak Canon cihazlarla yakalanan RAW görüntüler veya MOV dosyaları için daha yüksek bir kurtarma oranı ortaya çıkarır. Bellek kartı müşterileri için ücretsiz indirme seçeneği bulunur.

Teknik Özellikler
  • Uyumlu fotoğraf makinelerinde kesintisiz raw seri çekim için ideal, 510 MB/sn'ye varan çarpıcı yazma hızı

  • Maks. 530 MB/sn aktarım hızı, 4K video veya yüksek çözünürlüklü fotoğraflar gibi büyük dosyaların aktarılmasını destekler

  • Minimum 130 MB/sn yazma hızıyla sinema kalitesinde video kaydetmek için tasarlandı (VPG130)

  • 32 GB, 64 GB ve 128 GB seçenekleri

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi