Yüksek Çözünürlüklü Ses indirmeleri

Müziğinizi sanatçının istediği kalitede dinleyin. Aşağıdaki müzik hizmetlerinden Yüksek Çözünürlüklü Ses dosyalarını kolayca satın alabilir ve dinleyebilirsiniz.

Müziği hiç böyle dinlemediniz

Yüksek Çözünürlük film izleme deneyiminizi nasıl değiştirdiyse Yüksek Çözünürlüklü Ses de müzik dinleme deneyiminizi öyle değiştirecek.

yüksek çözünürlüklü kurulum
Satın Alın. İndirin. Dinleyin.

Yüksek çözünürlüklü müzik dinlemek basit ve kolaydır.

Müzik hizmetleri şirketleri tarafından sunulan geniş arşivlerden bir Yüksek Çözünürlüklü Ses dosyası seçin. Dosyayı satın alıp bilgisayarınıza indirin ve Yüksek Çözünürlüklü Ses ekipmanıyla donatılmış mobil cihazınızda ya da ev sisteminizde çalın.

Aşağıdaki popüler müzik hizmetleri şirketlerinden dosya satın alın:

Bazı şarkılar, ülkenizde bulunamayabilir.

Berlin Phil

Berliner Philharmoniker 100 yıldan uzun süredir, dünya çapındaki zor beğenen ses tutkunları için müzik kaydı gerçekleştiriyor. Kendi plak şirketimizin kuruluşuyla, orkestranın tarihinde yeni bir dönem açıyoruz. Yayınlarımızla en yüksek teknik ve editoryal standartları karşılayan ve müziğimizi farklı perspektiflerden ileten kapsamlı bir müzik deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Web sitemiz 24 bit ve 192 kHz'e kadar stereo ve surround indirmeler sunuyor. Kullanıcılar WAV ve FLAC dosya formatları arasında tercih yapabilirler.

Bleep

Bleep, seçtiği müziklerle türden bağımsız olarak müziğin en iyisi olduğunu düşündüğümüz şarkıları, sayıları gittikçe artan 24 bit ana kayıt koleksiyonu dahil mümkün olan en yüksek kalitede size sunar.

Cybele

Klasik ve modern müzik için yenilikçi bir kayıt şirketi olan Cybele, ürünlerini yalnızca fiziksel veri taşıyıcıları olarak değil, FLAC ya da saf DSD formatında yüksek çözünürlüklü kayıpsız indirmeler halinde de sunar.

Gimell

Kayıt şirketi Gimell ile kaydedilmiş Tallis Scholars'ın klasik vokal armonilerini indirerek canlı, net ve yüksek çözünürlüklü ses kalitesinde dinleyin.

hd-klassik

Müzik tutkunu klasik kayıt şirketlerinin renkli dünyasını keşfedin ve yıllara meydan okuyan müziklerin doğal sesini, yüksek çözünürlüklü FLAC ve DSD indirmeleri, altın USB Flash Sürücüler, SACD'ler, CD'ler vb. çeşitli ortamlarda dinleyin.

Linn Records

Linn Records, Stüdyo Ana Kayıt dosyalarını DRM'siz olarak indirmeye açan ilk şirket oldu. Binlerce müşterinin Stüdyo Ana Kayıtlarını indirmesini sağlayan Linn Records, 2010 yılında Gramophone'un "Yılın Müzik Şirketi" ödülünü kazandı.

Naim Label

En büyük müzik yetenekleri ve olağanüstü ses kalitesi için çok sayıda sanatçıyı ve türü WAV, FLAC ve ALAC formatında 24 bit 192 KHz'ye kadar Naim Hi Definition kalitesinde dinleyebilirsiniz.

7digital

Dünyanın yüksek kaliteli parçalardan oluşan en büyük müzik koleksiyonlarından birini seçin. Satın aldığınızda şarkılarınız "bulut tabanlı" bir dolapta kaydedilir ve web ya da mobil uygulamalarınız üzerinden erişilebilir.

Dijital ses mükemmelleştirildi

Yüksek Çözünürlüklü Ses, sanatçının istediği kalitede ses sunar.

Yüksek Çözünürlüklü Ses ürünleri

Aradığınız şey ister hareket halindeyken rahat kullanım ister ev sisteminin tüm gücü olsun, Sony Yüksek Çözünürlüklü Ses ürünleri müziği sanatçının amaçladığı şekilde dinlemenizi sağlar.