Ses kalitesini ciddiye alıyoruz

Sony olarak TV'nin ses kalitesine önem veriyoruz. Eğlence içerikleri için zengin, doğal ses sunmak amacıyla yüksek kaliteli hoparlörleri yenilikçi ses geliştirme teknolojileriyle bir araya getiriyoruz.

Yüksek Çözünürlüklü Ses
Sesin en saf hali 

MP3 ve hatta CD'lerden daha kaliteli olan Yüksek Çözünürlüklü Ses özellikli parçalar her soluğu, davul sesini ve notayı duymanızı sağlar. Artık Yüksek Çözünürlüklü Ses deneyimini Sony TV'nize ile yaşayabilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü Ses nedir?

CD'den yüksek kalitede müzik dinleyin

Yüksek Çözünürlüklü Ses, CD'lerden daha yüksek örnekleme oranları kullanılarak müziğin kodlanmasını ve çalınmasını sağlayan bir dizi dijital işlemdir. Hiçbir ayrıntı kaybolmadığı için müziği sanatçının istediği kalitede dinleyebilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü Ses hakkında

3,2 kat daha fazla veri iletilir

DSEE HX
Her notayı Yüksek Çözünürlüklü Sese yaklaştırın

Dinlediğiniz her şeyde ayrıntıların farkını hissedin. DSEE HX, yüksek frekansları ve bit hızını neredeyse Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesine genişleterek ses kaynaklarını analiz eder.

Sıvının ses büyüsü

Magnetic Fluid Hoparlörler

Bu hoparlörler, geleneksel sönümleyici yerine yenilikçi manyetik sıvı kullandıkları için çok ince ve kompakttır. Üstelik tam aralıkta canlı, bozulmayan sesler sunar; ayrıca Yüksek Çözünürlüklü Ses kaynaklarının tadını çıkarmak için idealdir.

Magnetic Fluid Hoparlörler
Magnetic Fluid Hoparlörler
Kapalı
Açık
Odayı dolduran zengin ses

Long Duct Hoparlör 

Bu yüksek kapasiteli hoparlörün içindeki long duct ile tüm sesleri duyun. Genişletilmiş, boru benzeri yapısının içinde ses frekansları hassas şekilde yankılanarak güçlü bas sesler ile net orta ve yüksek frekanslar sunulur.

Long Duct Hoparlör
Bass Reflex Hoparlör
Basları güçlendirin

Bass Reflex Hoparlör

Bass Reflex hoparlör filmler, spor ve müziğe uygun etkileyici alçak tonlar sunar. Yalıtılmış kutu tasarımı ayrıntı ve netlikten ödün vermeden güçlü bas sesler sunarak yüksek verimlilikte ses üretimi sağlar.

 Clear Audio+ ile her anı en ince şekilde ayarlayın

ClearAudio+, TV sesini her içerikte daha gerçekçi ve etkileyici hale getirmek için tasarlanmış ses teknolojileri paketidir.