Uygulama ve Yazılım

Yaratıcılığınıza yardımcı olacak yazılım, uygulama ve hizmetlerimiz

Imaging Edge

Imaging Edge

Imaging Edge yazılım paketiyle fotoğrafçılığınızı geliştirin. Sony RAW dosyalarda en iyi görüntü kalitesini alın ve prodüksiyonunuzu daha da verimli yönetin. Çekimi PC ekranından canlı kontrol edip izlemek için "Remote"u kullanın; "Edit", RAW verileri yüksek kaliteli fotoğraflar olarak geliştirir; "Viewer" ise büyük görüntü arşivlerinde hızla önizleme, derecelendirme ve seçim yapmayı sağlar.

Uzaktan Kumanda

Uzaktan Kumanda

Büyük bilgisayar ekranınızda güçlü Canlı Önizleme ve fotoğraf makinesi ayarlarıyla çekim doğruluğunu, hızını ve konforunu geliştirin.

Görüntüleyici

Görüntüleyici

En iyi çekimlerinizi keşfetmek, düzenlemek ve derecelendirmek için büyük görüntü koleksiyonlarını çabucak inceleyin.

Düzenleyin

Düzenleyin

En yüksek görüntü kalitesini sağlamak için optimize edilmiş bu araçla Sony RAW görüntüleri incelikle ayarlayın ve geliştirin.

IPTC

IPTC Meta Veri Ön Ayarı

Görüntülerinizi yakalandıkları anda telif hakkı ve diğer tanımlayıcılarla otomatik olarak etiketlemek için α9 IPTC meta verileri oluşturun ve dışa aktarın.

Sony için Capture One

Sony için Capture One

Ödüllü ücretsiz düzenleme yazılımı Capture One Express (for Sony), RAW geliştirme, kolay yönetme ve güçlü düzenleme araçları sunar. Daha da fazla düzenleme aracı ve cihaza bağlı çekim özelliği için Capture One Pro (for Sony) de satın alınabilir.

PlayMemories

PlayMemories Mobile

PlayMemories Mobile

Canlı önizleme ve uzaktan kumanda için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanın. Özçekimler, makro çekimler ve yavaş deklanşör hızları için idealdir. Mobil cihazınızdan görüntüleri kolayca kaydedin ve paylaşın.

PlayMemories Home

PlayMemories Home

Görüntülerinizi en iyi haliyle görmek için kolay düzenleme ve paylaşım araçlarıyla fotoğraflarınızı ve videolarınızı kolayca Mac® veya PC'nize aktarın.

Diğer kullanışlı yazılımlar

Action Cam logosu

Çekim sonrası keyfi için

Bu ücretsiz yazılımla muhteşem aksiyon videoları oluşturup paylaşın. Ağır çekim, GPS verisi şeridi ve çok fotoğraf makineli düzenleme ile kendi aksiyon başyapıtınızın yıldızı olabilirsiniz.

Video Klip Kayıt Cihazı logosu

MVR stüdyo

“MVR stüdyo" ile HDR-MV1 video klip kayıt cihazında kaydedilen ses ve videoları içe aktarıp kolayca düzenleyin. Ses efektleri ve dalga biçimi düzenleme ile sesi daha da güçlendirin ve doğrudan YouTube'da paylaşın.