Sony’nin yeni HT-S40R’ı ile güçlü surround sesin keyfini çıkarın

ucrttqjyu

Sony, gerçek sinema sesini ev ortamında yeniden yaratmak için ideal olan 

yeni güçlü ses sistemi HT-S40R’ı piyasaya sunuyor. 600W gücünde, 5.1 kanallı gerçek surround ses sunan HT-S40R, filmlerin her sahnesine hayat veren kablosuz arka hoparlörlere sahip.

Ezber bozan sesler

Bir soundbar, subwoofer ve kablosuz arka hoparlörlerden oluşan bu kombinasyon, odanızı dolduran dinamik bir ses ortamı yaratarak olağanüstü bir ses deneyimi yaşatıyor. HT-S40R, 600W toplam güç çıkışı, 5.1 kanallı gerçek surround ses ve Dolby Audio🄬teknolojisiyle sizi aksiyonun merkezine taşıyan güçlü bir ses sağlıyor. İster yeni bir dizinin bölümlerini arka arkaya izlemek olun ister eski favorilerinizden birini, her durumda, tüm sahneleri yaşayabilmenize yardımcı olacak şekilde en ufak ayrıntıları bile duyabilmek mümkün.

Kablolara değil sese odaklanın

Yeni HT-S40R ile ev sineması sistemini minimum kablo kullanarak kullanıcının istediği gibi yerleştirebilmesine olanaklaştırıyor. Arka hoparlörlere güç sağlayan kablosuz amplifikatör sayesinde, sistemin ön ve arka üniteleri arasında yolunuza çıkacak kablolar olmaz. Böylece sistem, dağınıklık ve karmaşa olmaksızın sinematik ses sunuyor. Oturma odasında daha da az kablo olsun isteyenler için, kablosuz TV bağlantısını destekleyen bir Sony BRAVIA TV ile sesi, ev sineması sistemine kablosuz olarak gönderebiliyor. Muhteşem ses performansı yalnızca filmler için geçerli değil, HT-S40R aynı zamanda müzik için tasarlandı. Bluetooth® kullanarak akıllı telefondan kablosuz müzik akışı yapabilir ya da bir USB cihazından ses çalmak için USB bağlantı noktasını kullanabiliyor.

Her oturma odasında şık görünüm

Tasarımın ön planda olduğu HT-S40R’da, ince, kompakt soundbar, göze çarpmayan subwoofer ve kablosuz arka hoparlörler ile HT-S40R, BRAVIA TV'lere mükemmel uyum sağlayacak ve oturma odasını tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır.Ayrıca, kompakt soundbar ve arka hoparlörler odaya zahmetsizce entegre olacak şekilde duvara monte edilebilir. Kablosuz amplifikatörü de kullanıcılar dilerse masa gibi düz bir yüzeye yerleştirebilir ya da duvara monte edebilir.

Saniyeler içinde kurulum

5.1 kanallı gerçek surround sesin keyfini çıkarabilme imkanı sunan HT-S40R, kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır. Birlikte verilen kabloları kullanarak bar’ı subwoofer’a, arka hoparlörleri de kablosuz amplifikatöre bağlamak ve bir TV ile subwoofer’ın bağlantısını kurmak yeterlidir. HDMI ARC (Ses Dönüş Kanalı), optik ve analog giriş bağlantı seçenekleri mevcuttur.

Opsiyonel ses ayarı

Hoparlör sistemi 4 ses moduna sahiptir; sinema, müzik, standart ve otomatik ses arasından izlediğiniz ya da dinlediğiniz içeriğe en uygun olanı seçebilirsiniz. Aynı zamanda, ihtiyaç duyduğunuzda Gece ve Ses modlarını da seçebilir, subwoofer’ın ses kontrolünü izleme deneyiminize göre ayarlayabilirsiniz.

HT-S40R model ev sineması sistemi Mayıs 2021’den itibaren piyasaya sunulacak.

Ürünün teknik özelliklerini incelemek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz:

https://www.sony.com.tr/electronics/ses-cubuklari/ht-s40r

Güncellemeleri posta kutunuzda alın

"Abone ol" düğmesine tıklayarak Gizlilik Politikası kısmını okuyup anladığımı onaylarım.