Skip to main content (Press Enter)
 

4K sinema projeksiyonunun gücünü evinize taşıyın

Profesyonel sinema çözünürlüğünün etkisini evinize taşımaya hazır mısınız? En son çıkan 4K projektörümüz VPL-VW500ES ile filmlerinizi sanki çekildiği yerdeymişsiniz gibi izleyecek, en ufak ayrıntıları, her bir rengi, dokuyu ve tonu fark edeceksiniz

4K sinema projeksiyonunun gücünü evinize taşıyın

4K: Büyük resmi görün

Full HD görüntünün dört katı kalitesindeki 4K, ağzınızı açık bırakan 4096 x 2160 çözünürlük sağlar. Profesyonel sinema teknolojilerini kullanan VPL-VW500ES, insanı içine çeken gerçek sinema deneyimini evinize taşır.

Profesyonel sinema teknolojisi

Yıllar boyunca sinema sektöründe yeni tekniklere öncülük ettik. Gelişmiş SXRD panellerimiz, hiçbir yapay piksel işlemi uygulamadan doğru ve gerçekçi 4K görüntü üretir.

Hassas panel hizalama sayesinde her karenin içindeki her pikseldeki kırmızı, mavi ve yeşil bölgeler mükemmel bir şekilde bir araya gelir. 2,5 milisaniye süper yanıt hızıyla ultra net ve noktasız 4K görüntülere sahip olursunuz.

Yüksek kontrast ve parlaklık

Bu teknoloji aynı zamanda 200.000:1 oranında dinamik kontrast ve 1700 ANSI lümen parlaklık sağlayarak VPL-VW500ES'i Ev Sinema tutkunlarının sadece sinema için ayırdıkları odaları için ideal kılar. Daha parlak vurgular ve daha koyu siyahlar sayesinde iyi aydınlatılmış ortamlarda bile dupduru ve detaylı resimler elde edersiniz.

Yükseltilmiş 2D ve 3D içerik

Daha gerçekçi 4K malzeme üretilirken aynı zamanda Blu Ray disklerinizi ve DVD'lerinizi en iyi şekilde izleyin. Super Resolution teknolojimiz Reality Creation, filmler diske yazıldığında kaybolabilecek olan ayrıntılara ulaşır ve dikkat çekici 4K deneyimi için 2D ve 3D materyalleri yükseltir.

Gerçek hayattaki renkler

Kristal okyanus mavisinden taze orman yeşiline ve ince, canlı tonlara kadar tüm renkler tamamen gerçek hayattan kopmuş gibi gerçekçi. Bu gerçekçilik eşsiz Triluminos teknolojimiz sayesinde elde edilir. Bu teknoloji Full HD projektörlerden çok daha geniş bir renk paleti sağlar. Sonuç: daha derin, saf ve gerçekçi görüntüler.

İnanmak görmektir: Ev Sinema deneyiminizi 4K çözünürlükle geliştirin.

VPL-VW500ES hakkında daha fazla bilgi edinin