Skip to main content (Press Enter)
 

Görmek inanmaktır: Gerçek 4K Ev Sinemasının güzelliğine şahit olun

Ev Sineması projektörlerimiz heyecan verici ayrıntılar, renkler ve kontrastla filmlere hayat veriyor. İster 4K Ultra HD ister Full HD 3D izleyin, en yeni teknolojiler ve kullanıcı dostu özelliklerle donatılan şık projektörlerimiz her yaşam alanında büyük ve olağanüstü bir ekranda eğlence deneyimi sunar. Birinci sınıf ev sinemalarından sıradan oturma odalarına kadar her eve ve bütçeye uygun projektör seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Görmek inanmaktır: Gerçek 4K Ev Sinemasının güzelliğine şahit olun

Gösteri başlamak üzere

Sıradan projektörler vardır. Bir de Sony'nin harika görüntüleri seven herkes için eğlenceyi yepyeni bir seviyeye çıkaran pazar lideri Ev Sineması projektörü yelpazesi vardır.

Dijital görüntüleme, film yapımcılığı, yayıncılık ve sinematografi alanlarında lider konumundayız. Rakipsiz yeniliklerle büyük ekranın heyecanını daha geniş kitlelere ulaştıran Ev Sineması projektörlerimizde buna şahit olacaksınız.

Her dekorasyona uygun şık çözümler sunuyoruz. Şık ve yer kazandıran projektörlerimiz, her gün yaşadığınız oturma odalarından özel ev sinemalarına kadar her alana güzel bir şekilde uyum sağlayan siyah veya beyaz kaplama seçeneklerine sahiptir. Kurulumu ve çalıştırması kolay olan çözümlerimizle arkanıza yaslanın, rahatlayın ve arkadaşlarınız ve ailenizle harika bir akşam geçirin.

Görmek inanmaktır

4K ayrıntılarla maceraya yakın olun

İşin sırrı küçük ayrıntılardadır. 4K Ultra HD çözünürlükte yansıtılan filmleri gördükten sonra bir daha asla daha azıyla yetinmeyeceksiniz.

4K profesyonel sinema projektörlerimizde de kullanılan SXRD™ panel teknolojisi, pikselleri geliştirmeden doğal 4K (4096 x 2160) çözünürlüklü görüntüler sunar. Her ayrıntı muhteşem netlikte ve doğallıkta görünür. Ekrana yakın olsanız bile pürüzlü kenarlar veya pikseller görmezsiniz.

Tüm film koleksiyonunuzu geliştirin

VPL-VW550ES, VPL-VW5000ES, VPL-VW520ES ve VPL-VW320ES'de Sony'nin değerli Full HD Blu-ray™ veya DVD koleksiyonunuzu (ve hatta 3D filmleri) 4K çözünürlüğe yükselten Super Resolution işleme teknolojisi Reality Creation bulunur. Dahası, TRILUMINOS™ Ekran teknolojisi olağanüstü bir renk aralığı oluşturarak her sahneye hassas biçimde üretilmiş tonlar ve daha fazla gerçekçilik kazandırır.

4K projektörlerimiz ayrıca daha yüksek parlaklık seviyesi aralığıyla olağanüstü kontrast için Yüksek Dinamik Aralık (HDR) ile üretilmiş en yeni içeriğin tüm avantajlarından yararlanır. İzlediğiniz içerik ne olursa olsun, maceraya her zamankinden daha yakın olacaksınız.

Loading the player...

Ev eğlencesi deneyiminize seviye atlatmak için servet ödemeniz gerekmiyor. VPL-HW65ES, profesyonel sinema projektörlerimizde kullanılan teknolojilerle donatılmıştır. Zengin renklere ve ayrıntılı kontrasta sahip 2D ve 3D formatında olağanüstü Full HD görüntülerin tadını çıkarın.

Size en yakın Sony Ev Sineması bayisini bulun