Skip to main content (Press Enter)
 

Net tasarruf: Verimli iş projektörlerimizle tanışın

Enerji tasarruflu projektörlerimizin size nasıl daha iyi görüntüler ve daha düşük çalıştırma maliyetleri sağladığını açıklıyoruz

Net tasarruf: Verimli iş projektörlerimizle tanışın

Her uygulamada daha iyi görüntüler

VPL-FHZ65

Günümüzün yoğun AV/IT yöneticilerinin düşünmesi gereken çok şey var. Okullar ve ofislerden kamu binalarına kadar her yerde tasarruf en öncelikli konudur; bu tasarruf başlangıçtaki sermaye harcamasının yanı sıra, donanım ömrü boyunca çalıştırma maliyetlerinin en aza indirilmesini de kapsar.

Sony olarak biz, akıllı ve enerji tasarruflu projektörlerimizi geliştirmek için çok zaman harcıyoruz; böylece projektörlerimiz çalıştırma açısından daha ucuz ve çevreye karşı daha hassas oluyor.

Taşınabilir masaüstü modellerden zorlu akademik ve ticari ortamlar için yüksek parlaklık düzeyine sahip kurulum modellerine kadar BrightEra™ 3LCD ve SXRD™ ekran paneli teknolojilerimizin gelişmiş optik tasarımı, olağanüstü görüntüler ve tasarruflu güç tüketimi sağlıyor. Sonuç olarak, daha az tasarruflu rakipleriyle aynı ekran parlaklığı seviyelerinde üstün görüntü kalitesi ve tutarlı olarak daha düşük elektrik faturaları sunuyor.

2016'da iF Tasarım Ödülünü kazanan 6000 lümen VPL-FHZ65 gibi yeni modellerimiz, çalıştırma maliyetlerini daha da azaltan akıllı enerji tasarrufu özelliklerine sahiptir.

Otomatik Karartma, önceden ayarlanan bir süreden sonra veya projektör giriş sinyalinde değişiklik olmadığını saptarsa ekran parlaklığını kademeli olarak azaltır. Görüntü Kapatma, tek bir düğmeye dokunarak görüntüyü karartmanızı sağlayan ve projektörü kapatmadan güç tüketimini %60 azaltan kullanışlı bir özelliktir. Düğmeye tekrar dokunduğunuzda görüntü geri gelir.

En yeni modellerimizde başlatma süresi daha da kısadır. Bu da tasarruf sağlayan başka bir özelliktir; sunuma başlamadan önce projektörün ısınması için dakikalarca beklemeniz gerekmez.

En düşük çalıştırma maliyetleri: lazeri inceleyin

VPL-FH65

Süper hızlı başlatma süresi istiyorsanız verilecek tek yanıt, geleneksel UHP projeksiyon lambasının yerine bir lazer ışık kaynağıdır. Başarılı Z-Phosphor lazer projektör ailemiz, ciddi kurulum uygulamaları için eşsiz bir seçim olan WUXGA çözünürlüklü VPL-FHZ700L ile 4100 lümenden göz alıcı 7000 lümene kadar çeşitli parlaklık seçenekleri sunar.

Hangi parlaklık seviyesini seçerseniz seçin, uzun ömürlü lazer ışık kaynağının nominal 20.000 saatlik ömrü boyunca değiştirilmesi gerekmez. Uygulamada bu durum, on yıllık kesintisiz çalışma anlamına gelebilir. Ani lamba arızaları hakkında endişelenmeniz gerekmez; bu da daha az yedek lamba stoku, daha az bakım ziyareti ve ulaşılması zor yerlerdeki projektörlerin bakımı için merdivenlere tırmanmakla geçirilecek daha az zaman anlamına gelir. Ayrıca ekstra bir özellik olarak, kullanım ömrü sonunda atılması gerektiğinde cıvasız lazer ışık kaynağı çevreye karşı daha duyarlıdır.
Lamba mı lazer mi? Projeksiyon teknolojileri karşılaştırılıyor.

Geleneksel lamba kaynağını seçtiyseniz size de iyi haberlerimiz var. Lazerin biraz daha yüksek sermaye maliyeti, projektörün çok sık kullanılmadığı bazı ortamlarda geleneksel lambaları daha cazip hale getirebilir. Kuruluma uygun VPL-FH65 gibi modellerimiz çeşitli iş, eğitim ve eğlence uygulamaları için idealdir. Güçlü 6000 lümen çıkış sağlayan enerji tasarruflu HPM lamba kaynağı, birçok kısa ömürlü rakibinden çok daha uzun olan etkileyici nominal 8000 saatlik ömre sahiptir.

Artık bunların tümüne sahip olabilirsiniz. İster lazer ister lambalı olsun, Sony 3LCD projektörler, izleyicilerinizin unutamayacağı mükemmel görüntüler sunmanın maliyetini azaltır.


Size en yakın Sony uzmanını bulun