Skip to main content (Press Enter)
 

Satış Noktaları

Aramanızı daraltmak için aşağıdaki seçenekleri kullanın:

Şehre veya posta koduna göre arayın:

Hangi ürünü satın almak istiyorsunuz?

Sony Profesyonel Çözümleri Uzmanları

Sony Profesyonel Çözümleri Uzmanları, Sony tarafından belirlenen ve ilgili pazar ve/veya teknoloji alanındaki uzmanlıklarını doğrulayan yapılandırılmış bir kriterler kümesini karşılar. Sony profesyonel ürünleri ve çözümlerini satın almanıza, kurmanıza, öğrenmenize ve desteklemenize yardımcı olacak beceri ve bilgiye sahiptirler.
  • Uzmanların hizmet verdikleri dikey pazarlarda bilgili olmaları gerekir, böylece endüstrinin taleplerine uygun en iyi tavsiyeyi verebilirler.
  • Her Uzman Sony çözümleri ve ürünleri hakkında eğitim aldığı için sunulan ürünlerle ilgili en iyi tavsiyeyi ve bilgileri aldığınızdan emin olabilirsiniz.
  • Sony Profesyonel Çözümleri Uzmanları, belirli ürünlerde endüstri lideri Sony PrimeSupport garantisi almak için gitmeniz gereken adrestir.
  • Bir dizi ürün ve çözüm için çeşitli promosyon amaçlı finans anlaşmaları ve finans tatilleri, geri satın alma planları ve yapılandırılmış ödeme yöntemleri sunan Sony Finansal Hizmetleri dahil başka yerlerde bulunmayan esnek finans şartları sunabilirler.
  • Sony Profesyonel Çözümleri Uzmanları, çok çeşitli Sony ürünleri için ayrıntılı ürün tanıtımları, nitelikli kurulumlar ve satış sonrası eğitimler sağlayabilir.
İş ihtiyaçlarınıza uygun satın almayı yapmanıza yardımcı olacak uzmanlığımızdan faydalanmak için size en yakın Sony Profesyonel Çözümleri Uzmanını bulun.

AV Ortam ve Yayın ürünlerimizin Sony Profesyonel Çözümleri Uzmanları hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki videoyu izleyin