Skip to main content (Press Enter)
 

Basın Danışmanları

Bu iletişim bölümü, yalnızca basın mensuplarına yönelik bir hizmettir. Medya mensubu değilseniz lütfen kapsamlı iletişim sistemini içeren Satış Noktaları bölümümüzü ziyaret edin. Bölgenizdeki Sony halkla ilişkiler danışmanını aşağıdaki listeden bulabilirsiniz.

Sony Basın Danışmanları Avrupa Genel Merkezi
Rebecca White
Sony, Halka İlişkiler Başkanı
Rebecca.White@sony.com
Tel: +44 7795490390

Klara Horvathova
Sony, Halka İlişkiler Yardımcı Müdürü
Klara.Horvathova@Sony.com
Tel: +44 7393763097

Sony Basın Danışmanları Fransa

Emeline Réthoré
Wellcom 
emeline.rethore@wellcom.fr / sony@wellcom.fr
+ 33(0)1 46 34 60 60

Sony Basın Danışmanları DACH

Sebastian Baierschmitt ve Lukas Haas
Ketchum Pleon GmbH
sonyprofessional@ketchumpleon.com
Tel: +49-711-21099-426

Sony Basın Danışmanları İtalya

Stefania Bambini ve Massimiliano D’Ostilio  
TT&A İtalya
sony@tta.it

Sony Basın Danışmanları Polonya

Malgorzata Blachnio 
Indalo
malgorzata.blachnio@indalo.pl
Mobil. (+48) 509 047 721 (+48) 601 349 356

Sony Basın Danışmanları İspanya

Marta Domingo
Ogilvy Public Relations (İspanya)
marta.domingo@ogilvy.com
Tel: +34-93-4959447 M +34-659935141

Ariadna Oliva
Ogilvy Public Relations (İspanya)
ariadna.oliva@ogilvy.com
Tel: +34-93-4955599 M +34-683298487 

Sony Basın Danışmanları İskandinavya

Elin Værnes
Släger
Elin@slaeger.com
Tel: 0047 97 19 78 33

Sony Basın Danışmanları Birleşik Krallık

Clemmy Stopford
Marlin PR
sony@marlinpr.com
Tel: +44 207 932 5595

Sony Basın Danışmanları Türkiye

Bilge Şener
Ogilvy Public Relations İstanbul
bilge.sener@ogilvy.com
Tel: +90 212 339 83 27