Sürdürülebilir bir geleceğe yardım edin

 

Sürdürülebilir bir geleceğe yardım edin

 

Hayal gücü, şirketimizin itici gücüdür. Bu uzmanlığı sürdürülebilirlik sorununa uygulayarak insanlara ilham vermek ve dünyaya yenilikler kazandırmak istiyoruz. Birlikte çalışabilir, farklı düşünebilir, yaşam tarzlarını ve teknolojileri değiştirebilir, böylece yeni, daha sürdürülebilir bir geleceğe adım atabiliriz.

Tarayıcınız Adobe Flash Player'ı desteklemiyor veya Adobe Flash Player'ın eski bir sürümüne sahipsiniz.
Adobe Flash Player'ın 9.0.124 veya daha yeni bir sürümünü indirerek flash içeriği görüntülemek için lütfen buraya tıklayın.
Çevre dostu VAIO özellikleri hakkında bilgi edinin
Sony'nin TV'lerinin çevre dostu özellikleri hakkında bilgi edinin

VAIO dizüstü bilgisayarlar

VAIO ile nasıl enerji tasarrufunda bulunacağınızı öğrenin. Çevreye daha fazla duyarlı dizüstü bilgisayarlar oluşturmak için geri dönüştürülmüş malzemeleri ve sürdürülebilir tasarım felsefelerini nasıl kullandığımızı keşfedin. Ürünlerimizin yaşam döngüsünün her aşamasında, çevreye olan etkilerini dikkate alıyoruz.

Çevreye duyarlı dizüstü bilgisayarlar hakkında daha fazla bilgi

Sony'den TV'ler

Sony'nin TV'leri ile enerjiden ve paradan nasıl tasarruf edeceğinizi öğrenin. TV'lerimizde, odadan ayrıldığınızda enerji tasarrufu sağlayan akıllı sensörler gibi pek çok özellik bulunuyor. TV'lerimiz parçalardan performansa kadar her yönüyle çevremiz dikkate alınarak tasarlanır.

Enerji tasarrufu sağlayan TV'ler hakkında daha fazla bilgi edinin

FutureScapes

Xperia Z ile güçten tasarruf edin

Xperia Z ve ZL'de bulunan yeni Pil STAMINA modu pil ömrünü önemli oranda artırır. Akıllı telefonlar, açmış olduğunuz uygulamaların telefonunuzu aktif olarak kullanmadığınız zamanlarda bile çalışmaya devam etmesi nedeniyle çok güç tüketebilir. Pil STAMINA modu gereksiz güç tüketimini önlemek için ekranınızın kapandığını algılar ve istediğiniz bildirimleri açık tutarken ihtiyacınız olmayan işlevleri kapatır. Ekrana dokunup telefonunuzu uyandırdığınız anda tüm uygulamalar tekrar çalışmaya başlar.

Daha fazla bilgi edinin

SoRPlas hakkında daha fazla bilgi edinin

SoRPlas – %99 geri dönüştürülmüş plastik

Sony'nin ürettiği SoRPlas adlı yeni plastik türü hakkında bilgi edinin. Geri dönüştürülmüş DVD'ler ve TV'lerin optik plakalarından üretilen bu plastik, %99 ile dünyanın en yüksek geri dönüştürülmüş malzeme oranına sahiptir.

SoRPlas hakkında daha fazla bilgi edinin

Geleceğin çevreyle dost yenilikleri

Yenilikçi teknolojilerin ve kavramların araştırılmasına ve geliştirilmesine yatırım yapmaya devam ediyoruz. Gelecekte fark yaratabilecek bazı deneysel teknolojiler ve enerji tasarruflu ürünler hakkında bilgi edinin.

Gelecekteki çevre dostu yeniliklerimizi inceleyin

Sürdürülebilir süreçler

Önemli olan tek şey ürünlerimizde kullanılan teknoloji değil. Aynı derecede önemli olan bir başka nokta da sürdürülebilir malzemeler kullanmamız, şirket çalışmalarımızı yenilenebilir enerji kaynaklarıyla gerçekleştirmemiz ve mümkün olan her alanda çevreye olan etkimizi azaltmamız.

Nasıl daha sürdürülebilir çalışıyoruz

Kurumsal ve sosyal sorumluluk raporu

Kurumsal sorumluluk raporumuz

Kurumsal ve sosyal sorumluluklarımızı ciddi bir şekilde ele alıyoruz ve geçmiş yılda yapılan çalışmaları paylaşmak üzere bir yıllık rapor yayımlıyoruz.

KSR web sitemizden daha fazla bilgi edinin (Yalnızca İngilizce)