Sürdürülebilir bir geleceğe yardım edin

 

Sürdürülebilir bir geleceğe yardım edin

 

Hayal gücü, şirketimizin itici gücüdür. Bu uzmanlığı sürdürülebilirlik sorununa uygulayarak insanlara ilham vermek ve dünyaya yenilikler kazandırmak istiyoruz. Birlikte çalışabilir, farklı düşünebilir, yaşam tarzlarını ve teknolojileri değiştirebilir, böylece yeni, daha sürdürülebilir bir geleceğe adım atabiliriz.

Tarayıcınız Adobe Flash Player'ı desteklemiyor veya Adobe Flash Player'ın eski bir sürümüne sahipsiniz.
Adobe Flash Player'ın 9.0.124 veya daha yeni bir sürümünü indirerek flash içeriği görüntülemek için lütfen buraya tıklayın.
Çevre dostu VAIO özellikleri hakkında bilgi edinin
Sony'nin TV'lerinin çevre dostu özellikleri hakkında bilgi edinin

VAIO dizüstü bilgisayarlar

VAIO ile nasıl enerji tasarrufunda bulunacağınızı öğrenin. Çevreye daha fazla duyarlı dizüstü bilgisayarlar oluşturmak için geri dönüştürülmüş malzemeleri ve sürdürülebilir tasarım felsefelerini nasıl kullandığımızı keşfedin. Ürünlerimizin yaşam döngüsünün her aşamasında, çevreye olan etkilerini dikkate alıyoruz.

Çevreye duyarlı dizüstü bilgisayarlar hakkında daha fazla bilgi

Sony'den TV'ler

Sony'nin TV'leri ile enerjiden ve paradan nasıl tasarruf edeceğinizi öğrenin. TV'lerimizde, odadan ayrıldığınızda enerji tasarrufu sağlayan akıllı sensörler gibi pek çok özellik bulunuyor. TV'lerimiz parçalardan performansa kadar her yönüyle çevremiz dikkate alınarak tasarlanır.

Enerji tasarrufu sağlayan TV'ler hakkında daha fazla bilgi edinin

Geleceğin çevreyle dost yenilikleri

Yenilikçi teknolojilerin ve kavramların araştırılmasına ve geliştirilmesine yatırım yapmaya devam ediyoruz. Gelecekte fark yaratabilecek bazı deneysel teknolojiler ve enerji tasarruflu ürünler hakkında bilgi edinin.

Gelecekteki çevre dostu yeniliklerimizi inceleyin

İnsanlar ve gezegenimiz

İnsanların toplumlarını kalkındırmalarına ve gezegeni korumalarına yardımcı olan girişimleri destekliyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki sosyal ve toplumsal girişimlere olumlu katkılar sağlamak için uzmanlığımızdan, ürünlerimizden, iş faaliyetlerimizden ve çalışanlarımızdan yararlanıyoruz.

Sürdürülebilirlik girişimlerimizi inceleyin

Sürdürülebilir süreçler

Önemli olan tek şey ürünlerimizde kullanılan teknoloji değil. Aynı derecede önemli olan bir başka nokta da sürdürülebilir malzemeler kullanmamız, şirket çalışmalarımızı yenilenebilir enerji kaynaklarıyla gerçekleştirmemiz ve mümkün olan her alanda çevreye olan etkimizi azaltmamız.

Nasıl daha sürdürülebilir çalışıyoruz

Kurumsal ve sosyal sorumluluk raporu

Kurumsal sorumluluk raporumuz

Kurumsal ve sosyal sorumluluklarımızı ciddi bir şekilde ele alıyoruz ve geçmiş yılda yapılan çalışmaları paylaşmak üzere bir yıllık rapor yayımlıyoruz.

KSR web sitemizden daha fazla bilgi edinin (Yalnızca İngilizce)