Son Yarışmalar

 

 

 

G Master lensin yakından ayrıntıları
Özel bir Sony G Master lens fotoğraf albümü kazanın!

Yeni G Master lens Fotoğraf Albümümüzün çıkışını kutlamak için, bu özel sayının 3 nüshasını hediye ediyoruz. Kazanma şansını yakalamak için tek yapmanız gereken en iyi fotoğraflarınızı @alphauniversebysony.eu Instagram hesabıyla paylaşmak; her hafta kazanan bir fotoğraf seçeceğiz. Yarışmaya giriş, Instagram üzerinden 26 Kasım 2021 ile 17 Aralık 2021 arasında yayınlanan fotoğraflar için geçerli olacaktır ve fotoğraflar, markasına bakılmaksızın herhangi bir fotoğraf makinesi veya akıllı telefonla çekilmiş olabilir.

Katılan fotoğraflar, görüntünün yaratıcılık, özgünlük ve görsel/duygusal etki seviyesine göre değerlendirilecek ve kazanan fotoğraflar, Alpha Universe Instagram ve sosyal medya kanallarımızdan duyurulacaktır.

SWPA 2022 logosu
2022 Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri

Sony, World Photography Organisation ile birlikte 15. Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri’ni sunmaktan gurur duyar. Fotoğrafçılık ortamının mümkün olduğunca demokratik olması gerektiğine inandığımızdan, dünyanın her yerinden fotoğrafçılar ücretsiz olarak katılabilir.

Bu Ödül etkinliğiyle 2007’den bu yana en heyecan verici ve yetenekli fotoğrafçılar takdir gördü ve çok çeşitli türler, stiller ve bakış açıları sergilendi. Dört yarışma, farklı tüm stillerde çalışan fotoğrafçılara uygundur, yani size uygun yarışmayı mutlaka bulacaksınız.

Çeşitli Sony ekipmanların yanı sıra 25.000 $ (USD) düzeyine varan nakit ödüller de kazanabilirsiniz!

Yarışmanın önceki kazananları

Follow us on Instagram Follow Alpha Universe on Instagram

Follow α Universe on Instagram for up-to-date tips, stories and competition info