Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

360 Reality Audio

Her taraftan gelen sese kendinizi kaptırın. Canlı konserde veya stüdyoda sanatçının kaydındaymışsınız gibi gerçek. 360 Reality Audio sayesinde müzik daha önce hiç olmadığı kadar etkileyici ve gerçek.

360 Reality Audio’yu deneyimleyin

Hoparlör ve kulaklıklarla 360 Reality Audio deneyimi yaşadığınızda sesin ne kadar farklı olduğunu anlamak için 360 Reality Audio ile geleneksel stereo sesi karşılaştırın.

Kulaklıkla çalışma şekli

Uyumlu bir müzik akışı hizmetine abone olduktan sonra, kulaklıklarınızla ve akıllı telefonlarınızla 360 Reality Audio’nun keyfini çıkarabilirsiniz.

akış hizmeti uygulaması
Akıllı telefonunuza bir müzik akışı uygulaması indirin
akış hizmeti
Premium müzik akışı hizmetine abone olun
istediğiniz kulaklık
İstediğiniz kulaklıkla dinleyin
Uyumlu müzik akışı hizmetleri

Müzik akışı hizmeti alanındaki iş ortaklarımızla, önemli sanatçıların parçalarından ve içeriklerinden oluşan, giderek büyüyen bir arşivin ve efsanevi katalog içeriklerinin keyfini çıkarın. Temsili 360 Reality Audio müzik deneyimi için Music.com adresini ziyaret edin.

Kişiselleştirme sayesinde deneyiminizi yükseltin

360 Reality Audio onaylı kulaklıklar ve Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulamasıyla, kişisel kulak şeklinizi analiz ederek deneyiminizi optimum hale getirin ve en etkileyici müzik deneyiminin keyfini çıkarın.

Sürükleyici müzik örneklerini kişiselleştirme ve dinleme

Headphones Connect
Sony│Kulaklık Bağlantısı uygulamasını indirip Sony kulaklığa bağlayın
Çekin ve analiz edin
Kişisel bir analiz için kulaklarınızın fotoğrafını çekin
Analiz
Kişisel sürükleyici müzik örneklerini denemek için Artist Connection’ı seçip indirin
360 Reality Audio Onaylı Kulaklıklar için Sony Destek

Sony Destek, Sony onaylı kulaklıklarda 360 Reality Audio teknolojisinden nasıl faydalanacağınıza dair pratik bilgiler veriyor. Web sitesini ziyaret edin ve bu yeni teknolojiyle ilgili bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.

Hoparlörlerle çalışma şekli

360 Reality Audio müzik akışı hizmetine abone olun ve bu yeni müzik deneyimini 360 Reality Audio onaylı hoparlörler veya Ev Sineması Sistemiyle yaşayın.

Wi-Fi ağıyla bağlanın

Akıllı telefonunuzu ve 360 Reality Audio cihazınızı aynı Wi-Fi ağına bağlayın.

Müzik akışı uygulamaları

Akıllı telefonlarınıza uyumlu müzik akışı abonelik uygulamalarını (Amazon Music Unlimited, Deezer, nugs.net, TIDAL) indirin.

Yayın simgesi

Müzik akışı uygulamanızda “Yayın” simgesine dokunarak akıllı telefonunuzdan çalma kontrolü ile hoparlörünüze veya AV alıcıya 360 Reality Audio cihazınızdan akış yapın.

Uyumlu müzik akışı hizmetleri

360 Reality Audio parçaların ve önemli sanatçıların öne çıkan içeriklerinin yanı sıra müzik akışı hizmeti iş ortaklarımız aracılığıyla efsanevi katalog içeriklerinin yer aldığı giderek büyüyen bir arşivin keyfini çıkarın.

360 Reality Audio Onaylı Hoparlörler için Sony Destek

Sony Destek, Sony onaylı hoparlörlerde 360 Reality Audio teknolojisinden nasıl faydalanacağınıza dair pratik bilgiler veriyor. Web sitesini ziyaret edin ve bu yeni teknolojiyle ilgili bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.

Onaylı oynatma cihazları için iş birliği ortakları

360 Reality Audio ve dünyanın lider ses markaları ve ürünleriyle müzik dinleme deneyiminizi yükseltin.

*Kullanılabilen müzik hizmetleri, üreticiye ve cihaza göre değişir. Ayrıntılar için lütfen iş birliği ortaklarının web sitesine bakın.

Sürükleyici müzik deneyiminizi yaratın
Lisanslama

İçerik dağıtımı ve çalma için yeni bir müzik ekosistemine katılın.

360 Reality Audio’nun Geleceğini Tecrübe Edin

360 Reality Audio ile canlı müziğe yeni bir hayat verin. Artist Connection uygulamasını indirin ve 360 Reality Audio ile akıl almaz canlı performansları deneyin. 

Artsit Connection, Google Play ve App Store logoları
Mobil cihazınızla Artist Connection uygulamasını indirin