İçeriğe Atla
Televizyonlar

Smart TV'ler

En iyi Smart TV'lerimizle olağanüstü görüntülerin ve bağlanabilirliğin keyfini çıkarın. Smart TV'lerimizin ev eğlencesi deneyiminizi nasıl yeniden tanımlayacağını görmek için bu sayfayı keşfedin.

İzlemek için daha akıllı yol

TV'ler artık akıllı. En iyi Smart ve 3D Smart TV'lerimiz, görüntüleme teknolojisi ve çevrimiçi erişilebilirlikleriyle üstün izleme deneyimi sunar. Sosyal Görüntülemeyle içerik akışı, paylaşımı, film indirme, gerçek zamanlı güncellemeler artık mümkün.

Sony Smart Televizyonda içerik akışı
4K Smart TV izleyen çift

Eğlencenizin kontrolünü elinize alın

Sony Smart TV'lerle eğlencelerinize tek yerden erişin. TV'nizden kanallara göz atmak, akıllı telefon içeriği paylaşmak ve web'de gezinmek mümkün. Ek kumanda, ek cihaz yok. Sadece siz, Smart TV'niz ve en sevdiğiniz içerikler var.

Smart TV'niz için akıllı kumanda

Smart TV'ler için One-Flick Entertainment'la kumandayı kapın ve arkanıza yaslanın.

Sony Ultra HD Smart Televizyonlar için uzaktan kumanda
Sony'nin en iyi Smart TV'lerinin sunduğu 4K görüntüler

Mükemmel görüntüleme

Sony Smart TV'lerin sunduğu inanılmaz görüntü kalitesiyle gözleriniz bayram edecek.

Etkileyici ses

Fısıltılardan patlamalara, her ses Sony Smart TV'lerle daha güçlü. ClearAudio+ ve Voice Zoom gibi teknolojilerle tek kelime bile kaçmaz. Düşük, orta ve üst düzeyler Clear Phase ile kusursuzca dengelenir ve ne izlerseniz izleyin kaliteli ses sunulur.

Sony ClearAudio'lu 4K Smart TV'nin keyfini çıkaran çift
Sony Smart Televizyonlar ile arkadaşlarınızla içerik paylaşımı

Kilometrelerce uzaktan birlikte izleyin

Maçlardan sevdiğiniz dizinin sezon finaline, her şeyi Sony smart TV ile paylaşın. Sosyal Görüntüleme ile izlediklerinizle ilgili tweet akışını görebilirsiniz. Sevdiklerinize izlediğiniz filmi mi anlatmak istiyorsunuz? Skype™ ile anlatmaya başlayın.