Televizyonlar

Akıllı Televizyonlar

En iyi Smart TV'lerimizle olağanüstü görüntülerin ve bağlanabilirliğin keyfini çıkarın. Smart TV'lerimizin ev eğlencesi deneyiminizi nasıl yeniden tanımlayacağını görmek için bu sayfayı keşfedin.

Smart TV'niz için akıllı kumanda

Kumandayı alın ve Smart TV'lerin One-Flick Entertainment deneyiminin tadını çıkarın. BRAVIA® teknolojisinden güç alan kumandanın geliştirilmiş kullanımı, fotoğraflara, müziklere, filmlere ve web içeriğine kolayca erişmenizi sağlar. Aceleniz mi var? Sony Smart TV'lerde bulunan ve size zaman kazandıran kullanışlı hızlı açılış işlevini kullanın.

Sony Ultra HD Smart Televizyonlar için uzaktan kumanda
Etkileyici ses

Sony'nin en iyi Smart TV'lerinde fısıltılardan patlamalara her ses daha güçlü duyulur. ClearAudio+ ve Ses Büyütme gibi üst düzey teknolojiler, netliği artırarak hiçbir kelimeyi kaçırmamanızı sağlar. Clear Phase alçak, orta ve yüksek tonları dengeleyerek her içeriği dengeli sesle izlemenizi sağlar.

Sony ClearAudio'lu 4K Smart TV'nin keyfini çıkaran çift
Sony Smart Televizyonlar ile arkadaşlarınızla içerik paylaşımı
Kilometrelerce uzaktan birlikte izleyin

Sony Smart TV ile büyük maçlardan sezon finallerine her olay hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın. Smart TV'lerimizde dahili olarak bulunan Sosyal Görüntüleme özelliği, izlediğiniz içerik hakkında gerçek zamanlı tweet göndermenizi ve görmenizi sağlar. İzlediğiniz filmi arkadaşlarınız ve ailenize anlatmak mı istiyorsunuz? Tek yapmanız gereken şey, Skype™ uygulamasını etkinleştirmek.