Dünyanın ilk bilişsel zekalı TV’si

Heyecanlandıran, duygulandıran ve tıpkı gerçek dünyadaymış gibi hissettiren tam sürükleyicilik. BRAVIA XR TV’ler geliştirilirken amaç buydu; bu TV’ler, beynimizin düşünme ve tepki verme yöntemini taklit eden yepyeni Cognitive Processor XR™ işlemcisi üzerine kuruldu.

Sevdiğiniz eğlence. Google’ın yardımıyla.

700.000+ film ve TV dizisini tek bir yerde görün. Google TV, tüm uygulama ve aboneliklerinizdeki favori içeriklerinizi size getiriyor ve tam size göre düzenliyor. Sadece söyleyerek belirli bir yayını bulun. Veya “bana bilim kurgu macera TV programlarını göster” diyerek daha geniş öneriler arayın.

Evde sinema deneyimi yaşayın, BRAVIA XR ile gelen filmlerin keyfine varın
Gerçekliğe hükmetmek

Tutkumuz oluşturucunun amacını sadık olarak aktaran televizyonlar tasarlamak. MASTER Series en iyi mühendislerin kriterlerini karşılıyor ve muhteşem görüntüler sunuyor. İlk kez, oluşturucular hayal güçlerini keşfedip vizyonlarının ev ortamında gerçeğe dönüştüğünü izleyebiliyor. 

Yeni dünyaya kucak açın

OLED TV’lerimiz görüntüleri ve sesi mükemmel bir uyumla bir araya getiriyor. Saf siyahlığı inanılmaz bir kontrastla görün. Sesi doğrudan ekran duyun. Olabildiğince gerçek.

4K HDR TV'lerimizin güzelliğini hissedin

4K HDR TV’lerimiz 4K netliğini parlaklık, renk ve detaylı Yüksek Dinamik Aralıkla eşleştiriyor. Her sahneye olağanüstü bir gerçekçilikle nasıl hayat verildiğine göz atın.

Yüksek Çözünürlüklü Sound Bar

Kristal netlikte, üç boyutlu ses, Yüksek Çözünürlüklü Ses ve kablosuz subwoofer'dan güçlü bas ile konuşmalara, müziğe ve efektlere hayat verin. BRAVIA TV'nizle uyum sağlayan bir tasarımla, ev sineması ses sisteminde yeni bir seviyeyi tecrübe edin.

Sony 4K projektörler
Sinematik 4K projektörler

Oturma odanızı rahat, kullanışlı bir sinema salonuna çevirerek filmleri etkileyici bir gerçeklikte izleyin.

Sony 4K ortam oynatıcı
4K film gecesi

Sınırsız film seçeneği için Netflix gibi hizmetlerden istediğiniz zaman 4K video akışı gerçekleştirin.

Favori filmleriniz en yüksek kalitede

Sony'nin Blu-ray oynatıcılarının sunduğu canlı renkler ve ayrıntılarla 4K izleme deneyiminizi iyileştirin.

Size uygun sinema kalitesinde ses

İster küçük bir apartman dairesi ister büyük bir oturma odası olsun, mükemmel ev sineması kurulumunuzu tamamlayacak seçeneklere sahibiz.

Sinematik surround ses sunan Sony sound bar
Zarif, yer kazandıran ses

Sinematik surround ses sunan Sony sound bar

Sony ev sineması surround ses deneyimi
Evinizde film gecesi yapın

Hepsi bir arada sistemle gerçek 5.1 kanal surround ses deneyimine sahip olun.