Makale Kimliği : 00237622 / Son Değiştirilme Tarihi : 07.03.2021

Xperia Companion

  Güncelleme ve yazılım onarımı

  Xperia Companion'ı kullanarak hem yeni yazılım güncellemelerini kolayca yükleyebilir hem de performansla ilgili sorunları çözmek için hızlı ve kolay bir şekilde yazılım onarımı yapabilirsiniz.

  Not
  • 2019 itibarıyla piyasaya sürülen Xperia akıllı telefonlarda içeriklerinizi geri yüklemek için Xperia Companion'ı kullanamayacaksınız. İçeriklerinizi yedeklemek ve geri yüklemek için lütfen Google Drive'ı kullanın.
  • iOS telefonlardan 2018 ve öncesinde piyasaya sürülen Xperia akıllı telefonlara veri aktarmada kullanılan "iCloud yedekleme" işlevi için sunduğumuz desteği Haziran 2020'de sonlandırdık. Verileri iOS telefonlardan 2018 ve öncesinde piyasaya sürülen Xperia akıllı telefonlara aktarmak için "iTunes yedeklemesini" kullanmaya devam edebilirsiniz.

  • Şubat 2021'de, Windows'un 32 bit sürümleri için Xperia Companion'ın aşağıdaki işlevlerine yönelik sunduğumuz desteği sonlandırdık.

  • Yazılım onarımı

  • 2015 ve öncesinde piyasaya sürülen Xperia akıllı telefonlar için yazılım güncellemesi

  Xperia Companion, Windows ve Mac OS işletim sistemlerinde kullanılabilir. İlgili yükleme talimatları ve sistem gereksinimlerine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları tıklayın.

  Windows İçin Xperia Companion

  Mac OS İçin Xperia Companion