Sony Global - Support by Sony - "Support by Sony" Uygulamasındaki AÇIK KAYNAKLI BİLEŞENLER

Support by Sony ile Hiçbir Güncellemeyi Kaçırmayın

Support by Sony uygulaması, Sony ürünlerinizle ilgili çeşitli destek bilgilerine erişmenizi sağlar. Cihaz yazılımı güncellemesi bildirimleri alarak ve kılavuzlar ile sorular ve yanıtlar gibi çeşitli destek materyallerini görüntüleyerek ürününüzden en iyi şekilde yararlanın. Support by Sony uygulamasında Sony ürününüzü yer işaretlerine ekleyin ve hiçbir güncellemeyi kaçırmayın.Support by Sony'yi indirin
Saniyeler içinde başlayın
Sony ürününüzü arayın ve uygulamanıza ekleyin
  • 1Ürününüzü arayın.
  • 2Yer işaretlerine eklemek için [Add] (Ekle) seçeneğine dokunun.
  • 3Destek bilgilerine hızlıca ulaşın.

Çeşitli Destek Bilgilerine Hızlıca Ulaşın

Ürününüzle ilgili sorunları gidermek için Sony ürününüzü uygulamada yer işaretlerine ekleyerek destek bilgilerine hızlıca ulaşabilirsiniz. Ürününüze dokunduğunuzda sorular ve yanıtlar, kılavuzlar ve daha birçok bilginin yer aldığı destek sayfası görüntülenir.

Güncelleme Bildirimleri Alın

Bir Sony ürününü yer işaretlerine eklediğinizde önemli bilgiler ve en yeni cihaz yazılımı güncellemeleriyle ilgili bildirimler alırsınız.

NFC aracılığıyla Sony ürününüzü yer işaretlerine ekleme

Yalnızca Android akıllı telefonlar

Sony ürününüz ve akıllı telefonunuzda NFC işlevi bulunuyorsa ilk önce "Support by Sony" uygulamasını başlatın, ardından akıllı telefonunuzda Sony ürününüzün NFC sembolüne dokunun; destek sayfası anında görüntülenir. Bu sayfada arama yapmanıza gerek kalmadan tek bir dokunuşla ürününüzü uygulamaya ekleyebilirsiniz.