Kendinizi gösterin

Action Cam ile bisiklete binme hakkında daha fazla bilgi edinin! Daha fazla bilgi

En iyi oluşunuzu kutlayın

Spor, macera, sanat, doğa ve daha fazlasına olan tutkunuzu kutlayın. Action Cam muhteşem kullanıcı görüş açısıyla çekilen filmler çeker ve vizyonunuzu paylaşır. En iyi olduğunuz anı yakalayın.

Ürünler

Action Cam, dünyanızı genişletir

Keşfedin, uygulayın, oluşturun, kutlayın

Action Cam, kullanıcı bakış açısından muhteşem film çekimi için rakipsiz kameralar, aksesuarlar ve daha fazlasını sunar. En iyi anlarınızı çekin ve paylaşın.

Avantajları

Etkileyici Action Cam videoları oluşturmak için görüntü sabitleme, 4K, Hızlandırılmış Çekim, Yüksek Hızlı Kayıt ve suda sahne seçimi gibi uygun özellikleri kullanın.

Deneyimler

Action Cam'inizi bisiklete binme, kaykay ve daha fazlası için kullanışlı aksesuar seçimleriyle birleştirin. Yeni kullanıcı bakış açısıyla çekilen film dünyasının ve sınırsız maceraların keyfini çıkarın.

Action Cam çekimi ile daha geniş ufuklar

Action Cam'i aktivitelerinizde nasıl kullanabileceğinizi öğrenin. Kendi tercihinize göre kullanabilirsiniz; içerik oluşturma olasılıkları sonsuzdur.

Missing Video data!

Action Cam ile bisiklete binme hakkında daha fazla bilgi edinin

Kanal

Heyecan verici gerçek çekimleri görün. İlginç gezileri ve eğlenceli hafta sonlarını izleyin. Bisiklet, yürüyüş ve dalış çekimlerini seyredin. Sony'nin Daha Önce Görülmemiş filmlerinin keyfini çıkarın.

Destek

Yardıma ihtiyacınız mı var? Action Cam hakkında daha fazla bilgi alın. Ürün kullanım kılavuzlarını, cihaz yazılımı güncellemelerini, çekim sonrası yazılım güncellemelerini ve eğitim videolarını inceleyin.