E 35 mm F1.8 OSS ürününün görüntüleri
Kompakt ve çok yönlü

E 35 mm F1,8 OSS (SEL35F18)

İdeal bir ikinci objektif olan SEL35F18 prime objektif, (parlak maksimum diyafram açıklığı sayesinde) akşam çekimlerinden güzel bulanıklaştırma efektli portrelere kadar her amaç için kullanılabilir.

APS-C E mount lensler, Sony'nin α E mount fotoğraf makineleriyle kullanıldığında üstün fotoğraf makinesi performansı sunar.

Yumuşak, net görüntüler çekin

Lensin içinde bulunan dahili Optical SteadyShot™ görüntü sabitleme sistemi, elde çekim yaparken bile yumuşak, bulanık olmayan fotoğraflar ve videolar sunar.

Dairesel diyafram açıklığıyla bokeh
Yumuşak bulanıklaştırma

Bu lens, daha doğal ve yuvarlak bulanıklaştırma veya "bokeh" efektleri için standart çokgen şekilli bir diyafram açıklığı yerine 7 yapraklı dairesel diyafram açıklığına sahiptir.

Geliştirilmiş optik performans

Asferik lens parçaları bozulmayı en aza indirirken ED (Ekstra Düşük Dağıtma) cam parçalar üstün kontrast, çözünürlük ve renk doğruluğu sağlar.

Hızlı, çevik netleme

Dahili netleme mekanizması lens silindirinin hareket etmesini önler; böylece daha kompakt bir tasarım, daha hızlı otomatik netleme ve daha az minimum netleme mesafeleri elde edilir.

Lens yapılandırmasının resmi
Lens Yapılandırması

[1] Asferik lens [2] ED (ekstra düşük dağıtmalı) cam

SEL35F18’in Modülasyon Aktarım İşlevi
MTF Tablosu

[1] Kontrast (%) [2] Lensin optik merkezine mesafe (mm) [3] Konumsal frekans [4] 10 satır çifti / mm [5] 30 satır çifti / mm [6] Maks. diyafram açıklığı [7] F8 diyafram açıklığı [8] Radyal değerler [9] Tanjant değerleri

Özellikler ve Teknik Nitelikler

  • Hızlı F1,8 diyafram açıklıklı çok amaçlı lens

  • Hafif, kompakt ve 45 mm uzunluğunda

  • Canlı, net sonuçlar için geliştirilmiş optik performans

  • Dahili Optical SteadyShot görüntü sabitleme

  • Akıcı, sessiz ve dikkat çekmeden çalışır

Minimum Odaklama Mesafesi
0,3 m (0,99 ft)
Maksimum Büyütme oranı (x)
0,15x
Filtre Çapı (mm)
49 mm
Ağırlık
154 g (5,5 oz)

Kutu İçeriği

Parasoley (ALC-SH112: petal şekil, pimli), Ön lens kapağı, Arka lens kapağı

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi