WH-XB900N

EXTRA BASS™ ile her notayı duyun

Olağanüstü bas ve gelişmiş gürültü engelleme özelliği sunan WH-XB900N kulaklık, sadece müziğe odaklanır. Tek kişilik partiniz başlasın.

KAFA ÜSTÜ

WH-XB900N Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık

WH-XB900N
WH-XB900N Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık ürününün fotoğrafı

blueblack

XB900N’yi işbaşında görün

Sezgisel dokunmatik kontroller, kolay sohbet için Hızlı Dikkat ve uzun pil ömrü gibi tüm akıllı işlevleri derin ve vurucu sesle gün boyu müzik dinleyebileceğiniz şekilde hazırlanmış akıllı bir tasarımda bir araya getiren bu gürültü engelleme özellikli kablosuz kulaklığı keşfedin.

EXTRA BASS™ logosu
Etkileyici, derin ve vurucu ses için EXTRA BASS™

Sony EXTRA BASS™ ürün grubunun parçası olan WH-XB900N gürültü engelleme özellikli kulaklık, olağanüstü bas için tüm düşük uçtaki frekansları iyileştirir. Kulaklık kasasındaki özel bas kanalı ve sürücü birimleri ile kulak zarları arasındaki artırılmış hava geçirmezlik, her parçayı yükselten, hassas, vurucu ritimler oluşturulmasını sağlar. Kulaklık, muhteşem zenginliğe sahip, dolgun bir dinleme deneyimi için vokal netliğini de korur.

Gürültü Azaltma teknolojisi

Dijital gürültü engelleme ve EXTRA BASS ses kalitesi ile dünyayı susturup tek kişilik partinizin keyfini çıkarın.

Dijital Gürültü Engelleme logosu
WH-XB900N kulaklıkta dijital gürültü engellemenin nasıl çalıştığını gösteren bir dizi grafik.
Nasıl çalışır?

Kulaklığın içindeki küçük bir mikrofon, ortam sesini (örn. trafik sesi) alır ve gürültü engelleme devreleri bu sesin sinyal dalga biçimini analiz eder (A). Ardından kulaklık, ortam sesinin tam zıttı olan, ters bir dalga biçimi üretir (B). Orijinal ses, ters sesle örtülür (C) ve bunlar birbirlerini etkisiz hale getirirler; böylece duyduğunuz tek şey müziğiniz olur.

NFC ve Bluetooth® teknolojisiyle kablosuz özgürlüğün keyfini çıkarın

Yakın Alan İletişimi (NFC) ve Bluetooth® kablosuz teknolojisi, kablolu bağlantı ihtiyacını ve karmaşık kurulumları ortadan kaldırır. NFC özellikli cihazınızı kulaklığa dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve müzik koleksiyonunuzla akış gerçekleştirmeye başlayın. NFC’niz yok mu? Sorun değil. Bluetooth® ile bağlanın.

Bluetooth® logosu
Bluetooth® bağlantısı ile kablosuz akış

Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi eşleştirerek Bluetooth® kablosuz teknolojisi üzerinden en sevdiğiniz parçaları kablosuz olarak çalın.

NFC™ Tek Dokunuş logosu
Anında bağlantı için NFC™ Tek Dokunuş

Belirli NFC™ özellikli cihazları gövdedeki N-Mark işaretine dokundurarak hızlı, sorunsuz bir Bluetooth® bağlantısı kurun.

30 saatlik pil ömrü simgesi.
Tüm gün güç için uzun pil ömrü

Yaklaşık 4 saatlik şarj, yaklaşık 30 saat çalma süresiyle size gün boyu güç sağlar. 10 dakikalık hızlı şarj ise 60 dakikaya varan dinleme sunar.

Zarif tasarım ve uzun süre konforlu dinleme deneyimi

Tarzınız ne olursa olsun, tek renk kasayla, WH-XB900N gürültü engelleme özellikli kulaklığın sade, zarif ve sofistike tasarımı size tam uyar. Yumuşak kulaklık yastıkları, art arda favori albümlerinizi dinlemeniz için ideal olan uzun süreli konforu sunar.

WH-XB900N kulaklığın katlanabilir tasarımını gösteren yaşam tarzı fotoğrafı.
Günlük kolay kullanım için katlanabilir tasarım

Şimdilik müzik dinlemeniz bitti mi? Katlanabilir tasarıma sahip WH-XB900N gürültü engelleme özellikli kulaklık, çantanıza çabucak ve kolayca koyabileceğiniz kadar kompakttır.

WH-XB900N kulaklığın ürün fotoğrafı
Kolay görüşme için dahili mikrofon

Kulaklığınız takılı olsa dahi konuşmanız çok kolaydır; dahili bir mikrofon, seçilen akıllı telefonlardan eller serbest görüşmeler yapmanızı sağlar. Aramayı cevaplamak için kulaklığın sağ kasasına iki kere dokunmanız, ses seviyesini ayarlamak için de yukarı veya aşağı doğru parmağınızı kaydırmanız yeterlidir.

Parmak uçlarınızdaki kontrol

Kulaklığınızın kasasındaki dokunmatik panele dokunarak veya parmağınızı kaydırarak parça değiştirin, ses seviyesini düşürüp yükseltin veya arama yapın. Hızlı Dikkat işlevi için, sadece sağ kasaya dokunmanızla müziğin ses seviyesi anında düşer ve kafede size soru soran biri ya da tren istasyonundaki duyurular gibi ortam seslerini duymanızı sağlar.

Sony | Kulaklık Bağlantısı logosu
Sony | Kulaklık Connect uygulaması

Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulamasını indirip dinleme deneyiminizi özelleştirin. Özellikler arasında, ses seviyelerini ayarlamak için ekolayzer ve ortam sesini duruma uygun şekilde otomatik olarak ayarlayan Uyarlanabilir Ses Kontrolü bulunur.

Google Assistant ve Amazon Alexa logoları.
Sesli Yardımcıyla daha akıllı - Google Assistant, Amazon Alexa ve Siri

Kulaklığın dahili mikrofonuyla akıllı telefonunuzun sesli yardımcısına bağlanarak gününüzü düzenleyin. Eğlenin, arkadaşlarınızla iletişim kurun, bilgi alın, müzik ve bildirim dinleyin, hatırlatma ayarlayın ve çok daha fazlasını yapın.

Kişiselleştirilmiş deneyim için onaylı kulaklıklar

360 Reality Audio onaylı kulaklıklar ve Sony | Headphones Connect uygulamasıyla, kişisel kulak şeklinizi analiz ederek deneyiminizi optimize edin ve en etkileyici müzik deneyiminin keyfini çıkarın.

Artist_connection
Artist Connection Uygulamasını indirip demo oynatıcıda örnek müziği deneyin

Özellikler ve Teknik Nitelikler

EXTRA BASS™ ses ile tek kişilik partinize kendinizi kaptırın. Tüm gün güç, Bluetooth® kablosuz teknolojisi, uzun süreli ve konforlu dinleme, ayrıca günlük kullanım rahatlığıyla WH-XB900N gürültü engelleme özellikli kulaklık, müziğinizin keyfini istediğiniz gibi çıkarmanızı sağlar.
  • EXTRA BASS™ ses ve Dijital Gürültü Engelleme

  • 30 saate kadar pil ömrüyle tüm gün dinleme

  • NFC ve Bluetooth® kablosuz teknolojisi ile tek dokunuşla dinleme

  • Zarif, katlanabilir tasarım

  • Kolaylık için eller serbest görüşme

SÜRÜCÜ BİRİMİ
40mm
S-Master HX
Yok
FREKANS TEPKİSİ (BLUETOOTH® İLETİŞİMİ)
20 Hz - 20.000 Hz (44,1 kHz Örnekleme) / 20 Hz - 40.000 Hz (LDAC 96 kHz Örnekleme, 990 KB/sn)
PASİF KULLANIM
Var
NFC
Var
KABLO UZUNLUĞU
yaklaşık 1,2 m (47 1/4 inç) (birlikte verilen kulaklık kablosu)
DSEE
Var
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi