Music Center for PC

  Bilgisayardan şarkıları içe aktarma

  Bir bilgisayarda saklanan içeriği (örneğin şarkı veya çalma listeleri) "Music Center for PC" uygulamasını kullanarak yönetebilirsiniz.

  Bilgisayardan şarkıları içe aktarma

  1. Sol üstten (Menü) öğesine tıklayın ve [Dosya] menüsünden [Dosyayı içe aktar…] veya [Klasörü içe aktar ...] öğesini seçin.
  2. İçe aktarmak istediğiniz dosya ya da klasörü seçin.

  Not

  • Bir dosyayı, harici bir HDD’den ya da dahili depolama (HDD/SSD) dışındaki bir konumdan "Music Center for PC" uygulamasına aktarıyorsanız aktarma işlemi başarısız olabilir. Bu durumda dosyayı dahili depolamaya (HDD/SSD) kopyalayın ve "Music Center for PC" uygulamasına tekrar aktarın.

  İpucu

  • "Music Center for PC" uygulamasını yüklediğinizde, şarkıları bilgisayardaki [Müzik] klasöründen "Music Center for PC" uygulamasına aktarabilirsiniz.
  • Şarkıları Windows Gezgini’nden içerik listesine sürükleyip bırakarak da "Music Center for PC" uygulamasına aktarabilirsiniz.
  • "Music Center for PC" uygulaması başlatıldığında şarkıların otomatik olarak belli bir klasöre aktarılmasını istiyorsanız, [Araçlar] menüsünü görüntülemek için sol üstten (Menü) öğesini ve ardından [Ayarlar] öğesini seçin. Daha sonra da [Dosyayı İçe Aktar] altından [Otomatik içe aktarma klasörü ayarları] öğesini ayarlayın.

  Bir çalma listesini içe aktarma

  Bir çalma listesini (Dosya uzantısı: .m3u veya .m3u8) "Music Center for PC" uygulamasına aktarabilirsiniz.

  1. Sol üstten (Menü) öğesine tıklayın ve [Dosya] menüsünden [Oynatma listesini içe aktar ...] öğesini seçin.
  2. Çalma listesini seçin (dosya uzantısı: .m3u veya .m3u8).

  Not

  • Çalma listesi bilgisayarda saklı olmayan şarkılar içeriyorsa şarkıları içe aktaramazsınız.