BLUETOOTH® Kablosuz Teknolojisi ile CD Alıcı ürününün görüntüleri
BLUETOOTH® Kablosuz Teknolojisi ile CD Alıcı ürününün görüntüleri
BLUETOOTH® Kablosuz Teknolojisi ile CD Alıcı ürününün görüntüleri
BLUETOOTH® Kablosuz Teknolojisi ile CD Alıcı ürününün görüntüleri

Özellikler

4 adet 100 W yerleşik amplifikatörle yolda gücünüz bitmez

Konser alanını aracınıza taşıyın. Yerleşik bir 4 kanallı D sınıfı amplifikatör, kanal başına maksimum 100 watt'a kadar güç üretir. Bu da, diğer baş ünitelerinin yaklaşık iki katına denk gelir ve harici bir amplifikatörün güç çıkışıyla kıyaslanabilir. Amplifikatör harici bir pil bağlantısı gerektirmez ve alıcının ince ve kompakt olmasını sağlayan, alandan tasarruf eden bir tasarıma sahiptir.

Siri Eyes Free Uyumluluğuyla daha fazlasını yapın

Siri ile uyumlu iPhone'unuzu cebinizden çıkarmadan Siri Eyes Free ile kontrol edin. Çağrı yapmak, navigasyonu kullanmak, hatırlatıcıları ayarlamak ve daha birçok işlem yapmak için ses seviyesi tuşuna basarak Siri sesli komutlarını etkinleştirin. Siri Eyes Free ayrıca kısa mesajları sesli okuyabilir ve telefonunuza dokunmadan güvenli bir şekilde yanıtlamanızı sağlar.

Anında Bluetooth® bağlantısı için tek dokunuşla bağlantı özelliği

NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojisi, kablolu bağlantı ihtiyacını ve karmaşık kurulumları ortadan kaldırır. NFC özellikli akıllı telefonunuzu* gövdedeki N işaretine dokundurun ve müziğinizi oynatın ya da eller serbest aramalar yapın. NFC'niz yok mu? Sorun değil. Cihazları Bluetooth® ayarlarında manuel olarak da eşleştirebilirsiniz. *Uyumlu cihazlara bakın

Uyumlu cihazları bulun

Mega Bass ile gelişmiş alçak tonlar

Sevdiğiniz parçalardaki basları güçlendirmek için Mega Bass ses ayarını etkinleştirin. Dijital Sinyal İşleme teknolojilerini kullanan Mega Bass, alçak frekanslı tonları başarıyla geliştirerek sese gerçek derinlik katan, güçlü ve canlı bas ses verir. Ön paneldeki Mega Bass düğmesine basmanız yeterlidir.

Bluetooth® ile kablosuz akışı

Bluetooth® teknolojisini kullanarak kablosuz parça ve uygulama akışı gerçekleştirin. Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi bu Bluetooth® özellikli araç içi alıcıyla eşleştirdiğinizde, müzik dinlemenin yanı sıra çalma listelerini ve ses seviyesini doğrudan baş ünitenizden kontrol edebilirsiniz.

SongPal ile müziğinizi birleştirin

SongPal uygulamasını akıllı telefonunuza indirin ve müzik koleksiyonunuzun kontrolünü ele alın. Yalnızca sesinizi kullanarak baş ünitesinin temel işlevlerini kontrol etmek, navigasyonu kullanmak ve akıllı telefonunuzdaki en sevdiğiniz parçalara, uygulamalara ve diğer içeriklere sorunsuz biçimde erişmek için Bluetooth® üzerinden bağlantı kurun. Uygulama harika, dengeli ses elde etmek amacıyla ses ayarlarını özelleştirmek için de kullanılabilir.

Güçlü ses için Gelişmiş Ses Motoru

Aracınızı sürerken zengin, dengeli sesin keyfini çıkarın. Gelişmiş Ses Motoru, yüksek/düşük geçişli filtreler ve aracınızda özelleştirilmiş mükemmel ses kalitesini oluşturmanızı sağlayan arka bas geliştirici dahil aracınızın içindeki seste gerçek zamanlı, hi-fi ayarlamalar yapmanıza izin verir.

Panelinizi Dinamik Renk Aydınlatıcıyla uyumlu hale getirin

35.000'e kadar farklı LED kombinasyonlarıyla müziğinize biraz renk katın. Müziğinizin temposuna ve ses seviyesine bağlı olarak Dinamik Renk Aydınlatıcı, ritme veya Ses Basıncı Seviyesine göre yanıp söner. Çift renkli aydınlatmayla, ekran ve gösterge renklerini bağımsız bir şekilde ayarlayarak olağanüstü efektlerin keyfini de çıkarabilirsiniz.

Zaman Hizalama, sesinizi konumlandırmanızı sağlar

Hangi aracı sürerseniz sürün, mükemmel ses elde edin. Zaman Hizalama işlevinin "ses gecikmesi" özelliği, dinleme konumunuzu sanal olarak optimum seviyeye ayarlayarak sesi geliştirir. "Basit" ve "akıllı" mod seçenekleri, boyutundan ve şeklinden bağımsız olarak çeşitli araçlara uygulanabileceği anlamına gelir.

10 bant dijital ekolayzer ile seste ince ayarlamalar yapın

Bir dijital ekolayzerle müziğinizde zevkinize göre ince ayarlar yapabilirsiniz. R&B, rock, pop, dans, hip-hop, elektronik, caz, soul ve country gibi çeşitli müzikler için ideal frekans tepkisini elde etmek için önceden ayarlanmış 10 seviyeden birini seçin.

USB tak ve çalıştır

Baş ünitenizden anında oynatma için Android, iOS veya diğer USB cihazınızı takmanız yeterlidir. 1,5 A yüksek akımlı şarj, en büyük akıllı telefonları bile takabileceğiniz anlamına gelir.

Teknik Özellikler
Nefes kesen 4 adet 100 W güç çıkışıyla müziğiniz harici bir amplifikatördeki gibi çıkar. Yoldayken her ritmi ve baz tonunu hissedersiniz. Yeni sesli kontrolü işlevleri direksiyon başında güvende olmanızı ve odaklanmanızı sağlarken ritimle senkronize canlı renkler her parçaya renk katar.
  • 4 adet 100 W güç çıkışı ile aracın her yerini saran, zengin sesin keyfini çıkarın

  • SongPal ve Siri Eyes Free üzerinden sesinizle kontrolü elinize alın

  • Artboard 1

    Bluetooth® ile müzik akışı gerçekleştirin ve eller serbest arama yapın

  • Gelişmiş ses motoruyla gelişmiş sesin keyfini çıkarın

  • Bir MP3 cihazını USB bağlantı noktasına takın

Çıkış Gücü (4 ohm, 1 kHz, 16 V)
100W
Ön Çıkış
x 3
Sub Çıkışı
Var
Aux-Girişi
Var (Ön)
USB
Var (Ön)

Kutu İçeriği

ISO Konektörü, Ayar Halkası (Siyah)

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi