7.2 Kanal Ev Sineması AV Alıcı | STR-DN1080 ürününün görüntüleri
7.2 Kanal Ev Sineması AV Alıcı | STR-DN1080 ürününün görüntüleri
7.2 Kanal Ev Sineması AV Alıcı | STR-DN1080 ürününün görüntüleri
Bir bakışta en önemli özellikler
Yüksek Çözünürlüklü Ses
Sanatçıların İstediği Kalitede

Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde CD'den kaliteli stüdyo kalitesindeki sesin en küçük ayrıntılarının keyfini çıkarın. Müzik tutkusu, sinyalden hoparlöre kadar her bileşeni bir araya getirerek sanatçı karşınızdaymış hissi uyandırır.

Çok Yönlü. Sofistike. Güçlü.

Esnek hoparlör çözümleri DTS:X ve Dolby Atmos desteği içeren STR-DN1080, size ve çevrenize göre mükemmel şekilde uyarlanan güçlü, sinematik surround ses sunuyor.

İdeal ev ses sistemi düzeniniz

STR-DN1080, çevrenize göre işleyen esnek hoparlör çözümleriyle tasarlanmıştır, böylece düzeniniz nasıl olursa olsun en iyi ses deneyimini yaşarsınız.  

Eksiksiz sinematik kaliteyi tecrübe edin

Öncü ses sahası teknolojisi, gelişmiş otomatik kalibrasyonu sorunsuz hoparlör yer değişimi ile birleştirerek evinizde tecrübe ettiğiniz hiçbir şeye benzemeyen nefes kesici bir sinematik ses üretir.

Inferno'yu 4K Ultra HD olarak izleyin

Sorunsuz otomatik kalibrasyon

Otomatik kalibrasyon teknolojisini sanal hoparlör yer değişimi ile birleştiren D.C.A.C EX, hoparlör frekanslarını, fazlarını ve gecikmelerini otomatik olarak optimize eder ve odanıza mükemmel uyum sağlayan bir sahası sunar.  

Yüksek Dinamik Aralık ile net görün

Yüksek Dinamik Aralık (HDR) sinyal geçişi desteğiyle, görüntü kontrastı ve parlaklığındaki inanılmaz sıçramanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca ilave gölge detayı ve vurgular, görüntüyü daha da detaylandırıp renklerin gerçekçiliğini yükseltir. HDR10, HLG (Hibrit Log-Gama) ve Dolby Vision™ gibi en son HDR standartları desteklenmektedir.

HDR kaydırma çubuğu
GELENEKSEL
HDR
HDR
Optimum ses üretimi
Format desteği
Yüksek Çözünürlüklü Ses dosyası biçimleri

STR-DN1080; DSD ve Doğrusal PCM dahil olmak üzere birçok Yüksek Çözünürlüklü Ses formatını destekler. Ayrıca USB, HDMI ve DLNA bağlantısıyla müzik çalabilir ve çoklu kanal özellikleri sayesinde etkileyici surround sisteminizi yüksek kaliteli sesle donatabilirsiniz.

Müziğinize kolayca erişin

Chromecast built-in (eskiden Google Cast™) ve Spotify Connect sayesinde, müzik ve çok daha fazlasından oluşan bir zenginliğe kolay erişimin keyfini çıkarın.

Chromecast built-in
Chromecast built-in

Akıllı telefonunuz, tabletiniz veya dizüstü bilgisayarınızdan ses cihazınıza müzik, çevrimiçi radyo ve podcast yayını yapın. Tek yapmanız gereken, Cast düğmesine basmaktır.

Spotify
Spotify Connect

Spotify uygulamasını uzaktan kumanda olarak kullanarak ses cihazınızda Spotify'dan müzik dinleyin.

Chromecast built-in ile akış

YouTube Music ve daha birçokları gibi 100’ün üzerinde ses uygulamasıyla müzik, podcast ve radyo akışı.

Media Object


İş başında görün

Bağlanın

Gerçek dinamik ev eğlencesi kurulumu için altı HDMI girişi ve iki HDMI çıkışı, ön USB bağlantı noktası, optik dijital ve analog AV bağlantıları bulunur. TV, Blu-ray Disc™ oynatıcı, akıllı telefon ve diğer cihazlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde bağlayabilirsiniz.

HDMI®
Altı HDMI girişi ve iki çıkış

Bir ikinci bölge HDMI çıkışı da dahil, altı HDMI girişi ve iki HDMI çıkışı ile mevcut ekipmanınız ve daha da genişletmek için yer var.

USB
DLNA, HDMI veya USB üzerinden DSD yerel oynatma

DLNA ağına bağlı cihazlarla DSD çalın veya 24 bit/192 kHz Yüksek Çözünürlüklü Ses ile oynatma desteğiyle USB üzerinden bağlanın.

LDAC
LDAC™: Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriğinin iletimi için

LDAC, geleneksel Bluetooth® Sese göre üç kat daha fazla veri iletir (990 KB/sn maksimum aktarım hızında) ve Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriklerini Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesine yakın kalitede dinlemenizi sağlar.1

Dokundurun, bağlayın ve çalın

Tek dokunuşlu NFC ile kablosuz dinlemenin keyfini çıkarın. Bluetooth ses için uyumlu akıllı telefonu alıcıya dokundurun.

NFC BT
AirPlay
AirPlay'le ses

AirPlay özellikli cihazlardan müzik dinleyin.

Wi-Fi®
Wi-Fi® bağlantısı

Hem ev ağınızdan hem de internet hizmetlerinden müzik çalın. 

Sizi asla yalnız bırakmayan ses deneyimi

Sony | Music Center ile evin tamamında müzik yayını yapın

Sony | Music Center (önceki adı SongPal) uygulaması aracılığıyla kontrol edilen çok odalı dinleme özelliğiyle, harika şarkıları evin her köşesinde dinleyin. Sony | Music Center Link'i kullanarak uyumlu Sony ses sistemlerini bir araya getirin ve birden çok odaya müzik yayını yapın.

Üstün ses için kaliteli parçalar

STR-DN1080'deki her parça, optimum ses kalitesi için tasarlanmıştır.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Dolby ATMOS ve DTS:X destekli STR-DN1080 ile ev eğlencesi sisteminizi yükseltin. eARC, uyumlu TV’nizden tek kablolu HDMI bağlantısı ile son ses formatlarının keyfini çıkarmanızı sağlar. Esnek ve sanal hoparlör çözümleri, ideal ses ayarlarınızı uyarlamanızı sağlar. 4K ve HDR uyumlu HDMI, 4K içerik için HDCP 2.2 içerik koruması dahil en yeni video standartlarını destekler.
  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • Dolby ATMOS ve DTS:X desteğiyle kaliteli surround ses

  • 4K/60p (4:4:4) geçiş, HDCP 2.2 desteği ve HDR desteği ile 6 girişli / 2 çıkışlı HDMI bağlantısı

  • NFC Tek Dokunuşla kolay Bluetooth® bağlantısı

  • Wi-Fi®, AirPlay ve müzik akışı için Chromecast built-in

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri