SONNAR T* FE 35 MM F2,8 ZA

Tüm Özellikler ve Teknik Nitelikler

SEL35F28Z

Objektif Özellikleri

Bağlantı
Sony E mount
Biçim
35 mm full frame
Netleme Uzaklığı (mm)
35mm
35 mm eşdeğeri netleme uzaklığı (APS-C)
52,5 mm
Objektif Grupları/Parçaları
5/7
Görüş Açısı (35 mm)
63°
Görüş Açısı (APS-C)
44°
Maksimum Diyafram Açıklığı (F)
2,8
Minimum Diyafram Açıklığı (F)
22
Diyafram Açıklığı Kanatları
7
Dairesel Diyafram Açıklığı
Var
Minimum Odaklama Mesafesi
0,35 m (1,15 ft)
Maksimum Büyütme oranı (x)
0,12x
Filtre Çapı (mm)
49 mm

Boyut ve Ağırlık

Boyutlar (Çap x Uzunluk)
61,5 x 36,5 mm (2-1/2 x 1-7/16 inç)
Ağırlık
120 g (4,3 oz)

Dipnotlar

*
APS-C tipi görüntü sensörleri kullanan değiştirilebilir lensli dijital fotoğraf makinesiyle "35 mm eşdeğeri netleme uzaklığı (APS-C)" ve "Görüş Açısı (APS-C)".

Kutu İçeriği

  • Parasoley (ALC-SH129: kapak türü)
  • Ön lens kapağı
  • Arka lens kapağı
Placeholder

Özellikler

Sonnar T* FE 35 mm F2,8 ZA ürününün fotoğrafı

α7 serisi için mükemmel performans

Bu kompakt 35 mm lensin kullanımı ve rahatlığı, netleme sırasında lensin uzunluğunu sabit tutan dahili netleme mekanizmasıyla iyileştirilir. Hafif tasarım, taşınabilirlik ve kullanım kolaylığını daha da artırır. Tüm bunların yanında olağanüstü ZEISS çözünürlüğü ve kontrastı, bu lensi full frame α7 serisi gövdeler için ideal hale getirmektedir.

Daha fazla bilgi alın

Sonnar T* FE 35 mm F2,8 ZA ürününün fotoğrafı

Köşeden köşeye ZEISS çözünürlüğü

Olağanüstü çözünürlük ve kontrast, bu lensin temel özellikleridir. Üç çift taraflı asferik parça, küresel bozulmayı etkili bir şekilde kontrol ederken ZEISS T* kaplama, doğal renk üretimi için parlama ve gölgelenmeyi en aza indirmenin yanı sıra etkileyici kontrast elde etmede de önemli rol oynar.

Daha fazla bilgi alın

Sonnar T* FE 35 mm F2,8 ZA ürününün fotoğrafı

Güzel bokeh ve düşük ışık performansı

F2,8 maksimum diyafram açıklığı, tüm diyafram açıklıklarında tutarlı görüntü kalitesiyle birçok farklı aydınlatma koşulunda çekim yapmayı kolaylaştırır. Parlak lensler çoğu zaman büyüktür ancak yeni bir netleme lens grubu tasarımı, kompakt bir lenste yüksek bir maksimum diyafram açıklığı oranı sağlamaktadır. Dairesel diyafram açıklığı tasarımı, kusursuz bulanıklaştırılmış arka planlar için mükemmel bokeh efektleri sunar.

Sonnar T* FE 35 mm F2,8 ZA ürününün fotoğrafı

Her yerde güvenle çekim yapın

Bazen en heyecan verici görüntüler, zorlu koşullarda yakalanır. Toza ve neme dayanıklı tasarımı sayesinde lens, orta derecede ıslak veya tozlu koşullarda da güvenli çalışma imkanı sunar. Böylece o muhteşem anları dilediğiniz her yerde güvenle yakalayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi alın

Sonnar T* FE 35 mm F2,8 ZA ürününün fotoğrafı

Olağanüstü renk ve kontrast

Genel görüntü kalitesini azaltabilecek yapay yansımaları etkili bir şekilde bastıran ZEISS T* kaplama, buna katkıda bulunan önemli bir faktördür. Parlama ve gölgelenme azaltılarak renk ve kontrast geliştirilir, böylece görüntülere derin, üç boyutlu bir his kazandırılır.

Daha fazla bilgi alın

Sonnar T* FE 35 mm F2,8 ZA ürününün fotoğrafı

7 yapraklı dairesel diyafram açıklığı

7 yapraklı dairesel diyafram açılığı, görüntülerinizde daha akıcı ve daha doğal bulanıklaştırmalar oluşturmanızı sağlar. Sanatsal bulanıklaştırma ve "bokeh" efektleri ile yaratıcılığınızı gösterin ve alan derinliği üzerinde daha fazla kontrole sahip olun.

Daha fazla bilgi alın

Birlikte verilen özel parasoley, lensin kompakt formuyla uyum sağlar

Birlikte verilen ALC-SH129, kapat türünden bir parasoleydir. Bu tasarım, kompakt lens silindiriyle mükemmel uyum sağlayarak hem taşınabilirliği hem de koruma düzeyini artırır. Parasoleyin üzerinde, parasoley kullanımdayken 40,5 mm filtrelerin takılmasına izin veren bir filtre yivi mevcuttur.