Sonnar T* FE 35 mm F2,8 ZA ürününün görüntüleri
Sonnar T* FE 35 mm F2,8 ZA ürününün görüntüleri

Tam Kare: keskin, geniş ve parlak

Sonnar T* FE 35 mm F2,8 ZA Geniş Açılı Prime (SEL35F28Z)

Geniş açılı ve yakın çekimler için ideal olan bu parlak 35 mm ZEISS objektif, köşeden köşeye olağanüstü görüntü kalitesi sağlar. Birlikte verilen özel başlık objektifin kompakt formuna uyum sağlarken, toz ve neme dayanıklı tasarımı dış mekanlarda gönül rahatlığıyla çekim yapmanızı sağlar.

Tam Kare E adaptörlü objektif

Bu objektif, bir Sony Tam Kare E adaptörlü fotoğraf makinesiyle birleştiğinde kompakt, kullanımı kolay bir boyutla güçlü fotoğraf makinesi performansı sunar.

ZEISS uzmanlığı

1846 yılında kurulan ZEISS AG, fotoğraf makinesi optiği alanında bir efsanedir. Objektifleri olağanüstü netlik, parlaklık, çözünürlük ve kontrastlarıyla tanınır. Bu objektif, parlama ve gölgelenmeyi azaltmak için dahili yansımaları azaltan başarılı ZEISS T* kaplamaya sahiptir.

Dairesel diyafram açıklığıyla bokeh

Yumuşak bulanıklaştırma

Bu lens, daha doğal ve yuvarlak bulanıklaştırma veya "bokeh" efektleri için standart çokgen şekilli bir diyafram açıklığı yerine 7 yapraklı dairesel diyafram açıklığına sahiptir.

Geliştirilmiş optik performans

Performansı optimize etmek amacıyla asferik objektif parçaları yüksek kontrastı korurken (diyafram genişliği tamamen açıkken bile) bozulmayı ve görüntü düzleminin düzlüğünü en aza indirir.

Hızlı, çevik odaklama

Dahili odaklama mekanizması objektif silindirinin hareket etmesini önler; böylece daha kompakt bir tasarım, daha hızlı otomatik odaklama ve daha az minimum odaklama mesafeleri elde edilir.

Özellikler ve Teknik Nitelikler
  • Fonticon_Zeiss_logo

    ZEISS 35 mm full frame prime lens

  • Parlak F2,8 maks. diyafram açıklığı

  • ZEISS T* yansıma önleyici kaplama parlamayı en aza indirir

  • Mükemmel bulanıklaştırma için dairesel 7 yapraklı diyafram açıklığı

  • Toz ve neme dayanıklı tasarım

Minimum Odaklama Mesafesi
0,35 m (1,15 ft)
Maksimum Büyütme oranı (x)
0,12x
Filtre Çapı (mm)
49 mm
Ağırlık
120 g (4,3 oz)

Kutu İçeriği

Parasoley (ALC-SH129: kapak türü), Ön lens kapağı, Arka lens kapağı

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi