Fotoğraf MakineleriFotoğraf Makineleri

Full Frame fotoğraf makineleri

Full frame fotoğraf makineleriyle değerli fotoğraflar çekin. Aşağıdan ürün yelpazesi hakkında daha fazla bilgi edinin ve anılarınızı net şekilde yakalamanızı sağlayacak en iyi modeli bulun.

Her çekimde daha fazlasını keşfedin

Fotoğraflarınıza yeni bir boyut katan full frame DSLR benzeri fotoğraf makinelerimizin 35 mm film karesiyle aynı büyüklükteki görüntü sensörü, yüksek çözünürlüğe, gelişmiş renklere ve ayrıntılara sahip daha geniş sahneler çekmenizi sağlar.

Sony'nin full frame DSLR benzeri fotoğraf makinesi tasarımı
Her pikseli geliştirin

Full frame kompakt fotoğraf makinelerimizdeki yüksek hızlı BIONZ X görüntü işleme motoru gürültüyü azaltıp ton geçişleri ve ayrıntıları geliştirirken, Exmor® CMOS sensörlerimiz renkli görüntüler sunmak için daha yüksek dinamik aralığa ulaşır.

Sony'nin full frame kompakt fotoğraf makinesinin işlemcileri
Sony'nin en iyi full frame DSLR benzeri fotoğraf makineleri için lensler
Özgürlük ve esneklik

En iyi full frame DSLR benzeri fotoğraf makinelerimizle her durum için en uygun lensi seçebilirsiniz. A mount veya E mount değiştirilebilir lensli full frame fotoğraf makinelerimizle her koşulda maksimum çekim esnekliğine sahip olun.

NFC ve Wi-Fi® bağlantılı full frame fotoğraf makineleri
Fotoğraf makinenizle bağlanın

Fotoğraf ve video paylaşmanızı sağlayan bazı full frame DSLR benzeri fotoğraf makinelerimizdeki dahili Wi-Fi® ve NFC, içerik yayınlamayı veya akıllı telefona içerik aktarmayı kolaylaştırır. Uygulamalarla fotoğraflarınızı güzelleştirebilirsiniz.