MHC-V73D

En üstün dans pisti deneyimini yaşatın

Çok Yönlü Parti Sesiyle salonunuzun her köşesinde favori parçalarınızın ritmini hissedin ve Çok Yönlü Parti Işığı ve Hoparlör Işığıyla dans pistinizin hayat bulmasını izleyin.

Partiye etkileyici ses katın

Salonunuzun neresinde olursanız olun, favori parçalarınıza eşlik edip dans edin. Yüksek Verimli Tweeter’lar, Yüksek Verimli Orta Aralık ve açılı Orta Aralık Sürücüleriyle, partiniz her geleni memnun edecek kadar güçlü, canlı sesle dolup taşacak. 

Canlı ses
Sanki canlıymış gibi dinleyin

DSP Teknolojisi, müziğinize gerçekçi bir canlı konser ambiyansı kazandırarak festival havası yaratır. 

DSEE
Ayrıntıları dijital müziğe geri kazandırır

Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE), sıkıştırılmış müzik dosyalarına ayrıntıları geri kazandırarak orijinal CD kaydına yakın yüksek kaliteli ses üretir. 

Unutulmaz bir atmosfer yaratın 

Çok Yönlü Parti Işığı ve Hoparlör Işığıyla partiyi tabandan tavana aydınlatın. Çok renkli çizgiyle koyu mavi, gök mavisi ve yeşil dalgalar gönderin ve otantik bir gece kulübü veya açık hava festivali atmosferinin keyfini çıkarın.

Çok Yönlü Parti Işığını Deneyin

Çok Yönlü Parti Işığını uygulamalı olarak görmek için videoyu izleyin.

İçinizdeki pop yıldızını ortaya çıkarın

İki mikrofon girişiyle, konuklarınızla birlikte favori şarkılarınıza eşlik edip yarışabilir, herkesin eğlendiği bir ortam yaratabilirsiniz. Girişlerden birine gitar bağlayıp sistemi gitar amplifikatörü olarak kullanarak rock&roll havası da katabilirsiniz. Üç modun keyfini çıkarın: net ses için Net, Distortion gitar sesi için Overdrive ve bas gitar için Bas. Ünitenin iki mikrofon tutucusu vardır; yani işiniz bittiğinde, mikrofonlarınızı güvenli bir şekilde kaldırabilirsiniz.

MHC-V73D_Gesture
Dikey ve yatay Hareketli Kontrol

Elinizin yatay veya dikey bir hareketiyle parça atlayın, flanger’dan WAH’a geçin, karaoke mikrofonunu açın, mikrofonun ve müziğin ses perdesini kontrol edin veya ses seviyesini yükseltin. Hareketle Kontrol,
MHC-V73D’nin işlevlerini çabucak ve kolayca kontrol etmenizi sağlar, böylece partinin tadını çıkarabilirsiniz.

TAIKO Moduyla ritme ayak uydurun

TAIKO Modu ile kendi davulunuzu ekleyin ve TAIKO Oyun Modunda arkadaşlarınızla yarışarak ritminizi test edin. 

Fiestable ile partinin kontrolünü elinize alın

Eğlenceli, sezgisel ve kolay kullanılan Fiestable, MHC-V73D üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlayan, eğlenceli bir özellik kontrolüdür. Fiestable’ı kullanmak için önce Sony | Music Center’ı indirmeniz gerekir. Ardından sadece telefonunuza dokunarak veya sesinizi kullanarak müziği, ışıkları ve daha fazlasını kontrol edin.

Xperia5_Fiestable_PartyPlaylist
 Fiestable ile arkadaşlarınız Parti Listesi oluştursun

Fiestable uygulamasıyla herkes favori şarkılarını çalma listenize ekleyebilir. Konuklarınızın akıllı telefonlarındaki müzikleri Wi-Fi® ağınız üzerinden eklemesine izin verin; partiniz hiç durmasın.

Xperia5_Fiestable_KaraokeRanking
Fiestable üzerinden Karaoke Sıralamasıyla süperstarınızı bulun 

Karaoke Sıralamasıyla yarışıp partinizdeki Karaoke Kralını veya Kraliçesini bulun. İlk 10’a girmeyi başaranlar adlarını ve şarkının adını liderlik panosuna
kaydedebilirler.

Parti Kralı simgesi
Parti Kralı olun

Partinizin durumunu Fiestable uygulamasından tek tıkla sosyal medyada paylaşın. Ardından müziğin sesini açın ve onaylı Parti Kralı olmak için sıralamada yukarılara tırmanın.

Her şeyi dans pistinden yönetin

Sony | Music Center ile müziği ve ses ayarlarını telefonunuzdan kontrol edin. Üstelik Fiestable uygulaması, ışık renklerini kontrol etmenizi veya DJ ve KARAOKE Modlarını etkinleştirmenizi sağlar. Sezgisel hareket kontrolü sayesinde bir bilek hareketiyle değişiklikler yapın. 

Music center
Google Play
Android için Sony | Music Center
App Store
iOS için Sony | Music Center
Android için Fiestable
iOS için Fiestable
Filmler ve TV artık daha çarpıcı 

MHC-V73D’yi TV’nize bağlayın ve favori filmlerinizi, TV programlarını ve sporu bambaşka bir şekilde yaşayın. 

HDMI®
Kolay kurulum için HDMI™ çıkışı

HDMI™ (ARC) çıkışıyla, sistemi kolayca TV’nize bağlayabilirsiniz. Normal ekranınızda TV ve DVD izlerken MHC-V73D hoparlörlerin devasa sesinin keyfini çıkarın.

DVD
Dahili DVD oynatıcı ile film izleyin

Oturma odanızı sinema salonuna dönüştürün ve ailenizle veya arkadaşlarınızla muhteşem sinema geceleri yapın. Sizi aksiyonun merkezine götüren güçlü ses seviyesi ve ses basıncıyla her sahnedeki dramayı hissedin.

Kablosuz bağlantıyla atmosferi genişletin

Daha büyük, daha dolu bir sesin ve senkronize ışıkların keyfini çıkarın. Kablosuz Parti Zinciriyle MHC-V73D’nizi Bluetooth®, üzerinden 50 adet uyumlu yüksek güçlü ses sisteminden herhangi birine bağlayabilirsiniz. 

NFC Bluetooth®
Anında bağlantı için NFC™ Tek Dokunuş

Yakın Alan İletişimi (NFC™) ve Bluetooth® teknolojisi,, kablolu bağlantı ihtiyacını ve karmaşık kurulumları ortadan kaldırır. NFC™ özellikli cihazınızı MHC-V73D’ye dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve müzik koleksiyonunuzla akış gerçekleştirin. NFC™’niz yok mu? Sorun değil. Bluetooth® ile bağlanın,
işte hazırsınız. 

Kablosuz Parti
Kablosuz Parti Zinciriyle sesinizi senkronize edin

Daha güçlü bir ses deneyimi için Bluetooth® bağlantısı, ile 50 adede kadar uyumlu, yüksek güçlü ses sistemi bağlayın ve hoparlörlerin yanında ışıklarınızın da senkronize olmasını izleyin. 

Çoklu cihaz
Çoklu Cihaz Bağlantısı

Arkadaşlarınızla birlikte, Bluetooth® teknolojisi, sayesinde maksimum üç akıllı telefonu aynı anda MHC-V73D ile eşleştirebilirsiniz. Müzik arşivlerinizdeki parçaları çalabilir ve daha da fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz. 

Dab logosu
DAB+ daha fazlasını dinleyin 

Tamamen DAB+ uyumlu tuner ile favori radyo istasyonlarınızı istediğiniz yere
götürebilirsiniz.

Parti atmosferine dayanacak şekilde tasarlandı 

Kullanılabilirlik ve dayanıklılık için tasarlanan MHC-V73D’nin parti atmosferine dayanıp dayanamayacağını
düşünmenize hiç gerek yok. 

MHC-V73D_Built for partying
Çılgın partiler için üretildi

Ünitenin her tarafını kaplayan, sert plastik dış yüzey ve güçlü köşe korumaları, MHC-V73D’nin uzun ömürlü olmasını ve partiniz nerede olursa olsun kolay taşınmasını sağlar.

Dayanıklılık için su
sıçramasına dayanıklı kontrol paneli 

MHC-V73D’nin üst yüzeyi su sıçramasına dayanıklıdır ve kolay temizlenir; böylece içeceğinizi dökseniz de partiye devam edebilirsiniz. Tüm düğmeleri 30 saniye devre dışı bırakan Parti Kilidi düğmesi dahi vardır, böylece temizlik yapabilirsiniz.

MHC-V73D_Splasproof
MHC-V73D_Tilt and roll
Kolay taşıma için eğin ve sürükleyin 

MHC-V73D’yi taşımak istediğinizde, elverişli taşıma kolunu tutup geriye doğru eğmeniz yeterlidir. Sağlam tekerlekler, partiye varana kadar size yardımcı olur.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Çok Yönlü Parti Sesiyle eğlenceli parti deneyimini daha büyük bir kalabalığa yaşatın, yanıp sönen Çok Yönlü Parti Işığı ve Hoparlör Işığıyla atmosfer yaratın ve Fiestable uygulaması üzerinden Parti Çalma Listesi ve Karaoke Sıralamasıyla eğlenceyi artırın. Korumalar ve tekerlekler sayesinde hiç olmadığı kadar kolay taşınır.
  • Çok Yönlü Parti Sesi

  • Çok Yönlü Parti Işığı ve Hoparlör Işığı

  • Fiestable üzerinden Parti Çalma Listesi ve Karaoke Sıralaması

  • HDMI™ çıkışıyla entegre DVD oynatıcı

  • Eğlenceli ve kolay kullanım için hareketli kontrol

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri