Siyah SRS-NB10 Kablosuz Boyun Tipi Hoparlör takan kadın
Siyah SRS-NB10 Kablosuz Boyun Tipi Hoparlörün dörtte üç görünümü
Beyaz SRS-NB10 Kablosuz Boyun Tipi Hoparlörün dörtte üç görünümü
Siyah SRS-NB10 Kablosuz Kafa Üstü Hoparlör
Siyah SRS-NB10 Kablosuz Boyun Tipi Hoparlörün yukarıdan görünümü
Evden çalışmanın daha iyi yolu

Görüntülü görüşme yapın. Müzik dinleyin. Rahatça gezinin. SRS-NB10 kablosuz boyun tipi hoparlör, evden çalışmayı çok daha eğlenceli bir deneyim haline getirir.

Gündelik işlerin bir parçası olarak net bir şekilde duyun

Sesin sadece sizin kulaklarınıza göre optimize edilmesi için yukarı doğru bakan tam aralıklı hoparlör ünitesiyle, odadaki diğer kişiler farkına dahi varmadan her kelimeyi net şekilde duyarsınız. Ünitenin arkasına gömülü pasif radyatör, bası güçlendirip sese denge katar ve her toplantının zahmetsiz geçmesini sağlar.

SRS-NB10 Kablosuz Boyun Tipi Hoparlörün yukarıdan görünümü, tam aralıklı hoparlör ünitesinin yeri gösteriliyor
SRS-NB10 Kablosuz Boyun Tipi Hoparlörün dörtte üç görünümü, mikrofonların olduğu yer gösteriliyor
Eviniz gürültülü olsa dahi sesiniz duyulsun

Çevrenizde ne olursa olsun, Hassas Ses Alım Teknolojisi sayesinde sesiniz her zaman net bir şekilde duyulur. İki mikrofon kullanılan yüksek kaliteli bir hüzmeleme dizisi ile birlikte gelişmiş ses sinyali işleme sayesinde, SRS-NB10, paraziti ve yankıyı en aza indirir ve görüşme yapan kişiye veya kişilere kristal netliğinde ses kalitesi sağlar.

Dokunup konuşun, dokunup dinleyin

Bazen konuşur, bazen dinler, bazen de sadece sesi kapatma mahremiyetini istersiniz. İletişim uygulamalarında görüntülü görüşme yaparken, MIC Mute (Mikrofon Sessiz) düğmesine tek bir tıklamayla mikrofonunuzu kolayca kontrol edin.

SRS-NB10 Kablosuz Boyun Tipi Hoparlördeki MIC Mute (Mikrofon Sessiz) düğmesinin yakın çekimi
SRS-NB10 Kablosuz Boyun Tipi Hoparlördeki ses seviyesi düğmesinin yakın çekimi
Ses seviyesi, tam istediğiniz gibi

Yüksek sesler, düşük seslerle görüşmeler perde ve tonların bir karışımıdır. Bu Sony boyun tipi hoparlörün yan tarafındaki ses seviyesi düğmesine dokunarak ses seviyesini size rahat gelecek şekilde kolayca kontrol edebilirsiniz. Ayrıca müzik dinlerken duraklatıp çalabilirsiniz.

Gün boyu çalışın, gün boyu takın

Hafif ve rahat olan bu kablosuz boyun tipi hoparlör, ilk toplantıdan son görüşmeye kadar gün boyu çalışmak için tasarlanmıştır. Boyna tam oturur ve omuzlara yerleşir, böylece işiniz bittiğinde takmaya devam edebilirsiniz; yani yemek hazırlarken veya etrafı toplarken müzik dinlemek için idealdir.

Beyaz SRS-NB10 Kablosuz Boyun Tipi Hoparlörün önden görünümü
Rahat olun

O kadar hafiftir ki taktığınızı dahi unutursunuz. Arkadaki esnek boyun bandı, mükemmel uyumu bulmanızı sağlar.

Beyaz bir SRS-NB10 Kablosuz Boyun Tipi Hoparlör takan kadın
Unutmayın

Açık kulak stili hem görüşmeleri dinlemenizi hem de çevrenizde olan bitenden haberdar olmanızı sağlar.

Güçlü ve pratik

İşkoliklerin dahi pil ömrü konusunda endişelenmesi gerekmez. Bu kablosuz boyun tipi hoparlör, gün boyu iş görüşmelerine, müzik çalma listelerine, TV programlarına vb. hazırdır.

20 saat pil ömrü simgesi
Önünüzdeki güne hazır

20 saate varan pil ömrüyle, ne kadar çok sanal toplantıya katılmanız gerekirse gereksin durmadan devam etmeye hazır olursunuz.

10 dakikalık hızlı şarjın 60 dakikaya kadar kullanım sağlayabileceğini gösteren simgeler
Tam ihtiyacınız olduğunda ekstra güç

Şarjınız azalırsa USB Type-C ile 10 dakikalık hızlı şarj size bir saat daha iş veya çalma süresi sağlar.

Hemen işe başlayın. Müzikle sakinleşin.

Dizüstü bilgisayarınız ve akıllı telefonunuz gibi iki cihazı aynı anda bağlayın. Akıllı telefonunuzda müzik dinlerken dizüstü bilgisayarınızdan iş araması gelirse sadece boyun bandının sol tarafındaki Çalma/Görüşme düğmesine bir kez tıklayarak aramaya yanıt verebilirsiniz. Görüşme bittikten sonra tekrar favori çalma listenize döner, yeniden bağlamanız gerekmez.

SRS-NB10 Kablosuz Boyun Tipi Hoparlörün aynı anda bir akıllı telefona ve dizüstü bilgisayara bağlandığını gösteren resim
Su sıçramalarına karşı korumalıdır. Stressizdir.

IPX4 özellikli tasarım, günlük işlerinizi strese girmeden, müzik dinleyerek yapmanızı sağlar.

Müzik ve filmler, size özel olsun

Bu boyun tipi hoparlör, düşük ses seviyesinde dahi net kişisel ses sunar. TV’nize, akıllı telefonunuza veya müzik çalarınıza Bluetooth® teknolojisiyle bağlayın ve favori filmlerinizin, programlarınızın ve çalma listelerinizin keyfini komşuları, ev arkadaşlarınızı veya diğer aile üyelerini rahatsız etmeden çıkarın.

Güzel ve kolay

Yüksek kaliteli bir kumaşla zarif ve sade tasarım, bu hafif hoparlörün zevkle kullanılmasını sağlar.

Siyah SRS-NB10 Kablosuz Boyun Tipi Hoparlörün yukarıdan görünümü
Kaliteyi hissedin

Kumaş kaplı hoparlörler, boyun bandına birinci sınıf bir görünüm ve his kazandırır.

Biri siyah, diğeri beyaz olan iki SRS-NB10 Kablosuz Boyun Tipi Hoparlörün dörtte üç görünümü
Renginizi seçin

Bu takılabilir hoparlör, ev ofisinizin dekoruna uyum sağlayacak şekilde kömür grisi veya beyaz renk seçenekleriyle sağlanır.

SRS-NB10’a yakından bakın
SRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümüSRS-NB10 360 derece ürün görünümü
Ağaç ve bitki lifleri, cam parçalar ve renkli plastik parçalar olmak üzere farklı malzemeler içeren üç kabın yukarıdan çekimi
Sürdürülebilirlik düşüncesi

Ürünlerimiz hem şık hem de çevreyi düşünen bir tasarıma sahiptir. Sony olarak ürünlerimizin ve uygulamalarımızın çevreye etkisini azaltmaya olan bağlılığımızı yansıtacak şekilde, SRS-NB10’un ambalaj malzemesinde %10’un altında plastik kullanılmıştır.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Evden rahatça çalışmak için omuzlarınıza yerleşen, kablosuz boyun tipi bir hoparlör. Görüntülü görüşme yapmak ve müzik dinlemek için tasarlanmıştır.
  • Hassas Ses Alım Teknolojisi sesinizi net bir şekilde iletir

  • Tam aralıklı hoparlör ünitesi yüksek kaliteli kişisel ses sağlar

  • Gün boyu takmak için hafif ve rahat tasarım

  • 20 saate varan pil ömrü, 1 saat çalma süresi için 10 dakika Hızlı Şarj

  • IPX4 sınıfı su sıçramalarına karşı korumalı tasarım

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri