SRS-RA3000 

Odayı dolduran ses kalitesini yaşayın

Güzel bir kitapla kanepeye uzanırken veya mutfakta yemek yaparken, odayı dolduran ses size ideal fon müziği sağlar; bu kompakt kablosuz hoparlörle bu deneyimin keyfini evinizin her yerinde çıkarın.

KABLOSUZ HOPARLÖRLER

Odayı Dolduran Ortam Sesi Sunan SRS-RA3000 Birinci Sınıf Kablosuz Hoparlör

SRS-RA3000
Siyah SRS-RA3000

whiteblack

SRS-RA3000’i keşfedin 
Odayı dolduran ortam sesi nedir?

İster bir şeyler okuyun ister yemek yapın, çalışın ya da arkadaşlarınızla sohbet edin, odayı dolduran ortam sesi ideal bir eşlikçidir. Sesin evinizin her yerinde tam istediğiniz atmosferi yaratacak şekilde hem yatay hem de dikey olarak dağıtılmasıyla, en sevdiğiniz kafedeki fon müziği gibi, sakindir ve rahatsız etmez.

Odayı dolduran sıradan ses
ODAYI DOLDURAN SIRADAN SES
Odayı dolduran ortam sesi
ODAYI DOLDURAN ORTAM SESİ
Odayı dolduran ortam sesi nasıl işler?

Odayı dolduran ortam sesi, sizi duvardan duvara, tabandan tavana sesle sarmalayan müzik üretmek için çeşitli teknolojileri bir araya getirir.

Akıllı ve kullanımı kolay

Kurulumu ve kullanımı kolay olan RA3000, hayatınıza da evinize uyum sağladığı kadar rahatça uyum sağlar.

Bluetooth® logosu
Bluetooth® teknolojisi ile kablosuz

Hoparlörünüzü Bluetooth® teknolojisini kullanarak akıllı telefonunuzla veya tabletinizle eşleştirin ve müzik koleksiyonunuzun akışını sorunsuzca yapın.

Wi-Fi simgesi
Wi-Fi bağlantısı

Wi-Fi bağlantısı kullanarak hoparlörünüz üzerinden favori internet akış hizmetlerinize erişin ve çalma listesini telefonunuzdan kontrol edin.

Spotify Connect™ logosu
Spotify Connect™ ile uyumlu

Tam uzaktan kumanda için cihazınızda Spotify Connect™ uygulamasını kullanarak hoparlörünüzden doğrudan Spotify akışı yapın.

Chromecast built-in logosu
Chromecast built-in

Akıllı telefonunuz, tabletiniz veya dizüstü bilgisayarınızdan ses cihazınıza müzik, çevrimiçi radyo ve podcast yayını yapın. Tek yapmanız gereken, Cast düğmesine basmaktır.

Birden çok odada müzik

RA3000, Google Home uygulamasındaki bir hoparlör grubuna kolayca eklenebilir. Ardından uygulamayı veya Assistant hoparlörünüzü kullanarak farklı odalarda farklı şarkılar çalabilir veya evinizin tamamında aynı müziği çalabilirsiniz.

Evin tamamında aynı müziğin çaldığını gösteren çizim
AYNI MÜZİK
Farklı odalarda farklı müziklerin çaldığını gösteren çizim
FARKLI MÜZİK
Sesle kontrol resmi
Sesle kontrol

Google Assistant built-in veya Alexa built-in özellikli bir cihazınız mı var? Varsa bu cihazı kullanarak RA3000’i sesinizle kontrol edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Google Home uygulamasını veya Amazon Alexa uygulamasını kullanarak RA3000’i hoparlör grubunuza eklemek ve talimat vermek; müzik çalmayı başlatabilir, ses seviyesini değiştirebilir veya birçok başka işlevi kullanabilirsiniz.

Sony | Music Center uygulaması ile ayarlarınızı özelleştirin

Sony | Music Center uygulamasını akıllı telefonunuza indirin ve müziğinizi kablosuz olarak kontrol edin. Çalma listesi seçmenin veya sonraki şarkıyı sıraya koymanın yanı sıra EQ gibi ayarları da yapabilirsiniz.

Sony | Music Center logosu
Otomatik ses seviyesi ayarı
Ses seviyesini otomatik olarak ayarlayın

Bazı parçaların sesi çok yüksek, bazılarınınki de çok düşük olabilir, dolayısıyla ses seviyesini sürekli ayarlamak zorunda kalabilirsiniz. RA3000, her parçayı analiz edip otomatik olarak tutarlı bir ses seviyesinde çalarak bu sorunu çözer, böylece parmağınızı bile oynatmanız gerekmez.

TV’nizle kablosuz bağlantı kurar

TV’nizden gelen sesi geliştirmek ister misiniz? Uyumlu BRAVIA® TV’ler daha heyecanlı izleme deneyimi için sesi Bluetooth® bağlantısıyla kablosuz olarak RA3000’e gönderir. Düşük gecikmeyle, duyduklarınız ekranda gördüklerinizle hassasiyetle senkronize edilir.

TV’nize kablosuz olarak bağlanır
SRS-RA3000’inizi nereye koyacaksınız?

Kompakt boyutu ve kapladığı küçük yer sayesinde, RA3000’i hemen hemen istediğiniz her yere sığdırabilirsiniz. Neme dayanıklılığı sayesinde, mutfağınızda ve banyonuzda dahi kullanabilirsiniz. Nereye koyarsanız koyun, otomatik ses kalibrasyonu ve otomatik ses seviyesi optimum ses performansı sağlar.

SRS-RA3000 banyoda
Neme dayanıklı

RA3000 neme dayanıklıdır, bu yüzden mutfak ve hatta banyo gibi nemli olabilecek ortamlarda kullanabilirsiniz.

Otomatik Ses Kalibrasyonu

RA3000’inizi nereye kurarsanız kurun fark etmez, tek yapmanız gereken açıp müzik çalmak; dahili mikrofon ve eşsiz Sony algoritmasını kullanarak optimum ses performansı için otomatik olarak kalibrasyon yapar. Manuel ölçüm veya rahatsız edici test tonu yok, sadece mükemmel konumlandırılmış, odayı dolduran ortam sesi.

Otomatik Ses Kalibrasyonu

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Gündelik hayatınızı en üstün fon müziği ile güzelleştirin. Odayı dolduran ortam sesi sunan SRS-RA3000, evinizin her yerinde kullanımı ve kurulumu kolay, kompakt bir kablosuz hoparlördür.
  • Odayı dolduran ortam sesi

  • Immersive Audio Enhancement

  • Wi-Fi veya Bluetooth® ile kolay müzik akışı

  • Otomatik Ses Seviyesi, parçadan parçaya tutarlı ses seviyesini korur

  • Kolay kurulum için Otomatik Ses Kalibrasyonu

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri