SRS-RA5000

Her yerde müzik deneyimi

Odayı dolduran ortam sesi sunan SRS-RA5000 birinci sınıf kablosuz hoparlör, evde müzik dinleme deneyiminizi değiştirecek.

KABLOSUZ HOPARLÖRLER

Odayı Dolduran Ortam Sesi Sunan SRS-RA5000 Birinci Sınıf Kablosuz Hoparlör

SRS-RA5000
SRS-RA5000
Ödüllü
Red Dot winner 2021 best of the best logo awarded to Xperia PRO
Odayı dolduran ortam sesi nedir?

İster bir şeyler okuyun ister yemek yapın, çalışın ya da arkadaşlarınızla sohbet edin, odayı dolduran ortam sesi ideal bir eşlikçidir. Sesin evinizin her yerinde tam istediğiniz atmosferi yaratacak şekilde hem yatay hem de dikey olarak dağıtılmasıyla, en sevdiğiniz kafedeki fon müziği gibi, sakindir ve rahatsız etmez.

Odayı dolduran sıradan ses
ODAYI DOLDURAN SIRADAN SES
Odayı dolduran ortam sesi
ODAYI DOLDURAN ORTAM SESİ
360 Reality Audio veya Immersive Audio Enhancement

360 Reality Audio parçalar üç boyutlu ses konumu verileri içerdikleri için, odayı dolduran ortam sesi konusunda en üstün deneyimi sağlayabilirler. Fakat bunlar yoksa da sorun değil; eşsiz bir Sony algoritması olan Immersive Audio Enhancement, favori stereo parçalarınızı odayı dolduran ortam sesiyle sunar.

360 Reality Audio
Yedi sürücü birimini gösteren SRS-RA5000’in iç görüntüsü
Toplam yedi sürücü birimiyle, farkı hissedeceksiniz

Yukarı bakan üç hoparlör müziği dikey olarak, üç yan hoparlör ise sesi yatay olarak yayar. Bu hoparlörler, odayı zengin ve derin basla dolduran bir woofer ile tamamlanır.

SRS-RA5000’in içine göz atın
Akıllı ve kullanımı kolay

Kurulumu ve kullanımı kolay olan RA5000, hayatınıza da evinize uyum sağladığı kadar rahatça uyum sağlar.

Bluetooth® logosu
Bluetooth® teknolojisi ile kablosuz

Hoparlörünüzü Bluetooth® teknolojisini kullanarak akıllı telefonunuzla veya tabletinizle eşleştirin ve müzik koleksiyonunuzun akışını sorunsuzca yapın.

Wi-Fi simgesi
Wi-Fi bağlantısı

Wi-Fi bağlantısı kullanarak hoparlörünüz üzerinden favori internet akış hizmetlerinize erişin ve çalma listesini telefonunuzdan kontrol edin.

Spotify Connect™ logosu
Spotify Connect™ ile uyumlu

Tam uzaktan kumanda için cihazınızda Spotify Connect™ uygulamasını kullanarak hoparlörünüzden doğrudan Spotify akışı yapın.

Chromecast built-in logosu
Chromecast built-in

Akıllı telefonunuz, tabletiniz veya dizüstü bilgisayarınızdan ses cihazınıza müzik, çevrimiçi radyo ve podcast yayını yapın. Tek yapmanız gereken, Cast düğmesine basmaktır.

Birden çok odada müzik

RA5000, Google Home veya Amazon Alexa uygulamasındaki bir hoparlör grubuna kolayca eklenebilir. Ardından uygulamayı veya Assistant hoparlörünüzü kullanarak farklı odalarda farklı şarkılar çalabilir veya evinizin tamamında aynı müziği çalabilirsiniz.

Birden çok odada müziğin resmi, senkronize müzik
AYNI MÜZİK
Birden çok odada müziğin resmi, farklı müzik
FARKLI MÜZİK
Sesle kontrol resmi
Sesle kontrol

Google Assistant built-in veya Alexa built-in özellikli bir cihazınız mı var? Varsa bu cihazı kullanarak RA5000’i sesinizle kontrol edebilirsiniz. Google Home veya Amazon Alexa uygulaması üzerinden RA5000’i hoparlör grubunuza ekleyin ve talimat verin; müzik çalabilir, ses seviyesini değiştirebilir, birçok başka işlevi kullanabilirsiniz.

Sony | Music Center uygulaması ile ayarlarınızı özelleştirin

Sony | Music Center uygulamasını akıllı telefonunuza indirin ve müziğinizi kablosuz olarak kontrol edin. Çalma listesi seçmenin veya sonraki şarkıyı sıraya koymanın yanı sıra EQ gibi ayarları da yapabilirsiniz.

Sony | Music Center logosu
Ses seviyesi kontrolü resmi
Ses seviyesini otomatik olarak ayarlayın

Bazı parçaların sesi çok yüksek, bazılarınınki çok düşük olabilir ve ses seviyesini sürekli ayarlamanız gerekebilir. RA5000 her parçayı analiz edip otomatik olarak tutarlı ses seviyesinde çalarak bu sorunu çözer, parmağınızı bile oynatmanız gerekmez.

TV’nizle kablosuz bağlantı kurar

TV’nizden gelen sesi geliştirmek ister misiniz? Uyumlu BRAVIA® TV’ler daha heyecanlı izleme deneyimi için sesi Bluetooth® bağlantısıyla kablosuz olarak RA5000’e gönderir. Düşük gecikmeyle, duyduklarınız ekranda gördüklerinizle hassasiyetle senkronize edilir.

Sony Bravia TV’ye kablosuz olarak bağlanmış SRS-RA5000
Otomatik Ses Kalibrasyonu
Ses Kalibrasyonu

RA5000’inizi nereye kurarsanız kurun, dahili mikrofonun ve eşsiz Sony algoritmasının yardımıyla optimum ses performansı için kalibrasyon yapabilirsiniz. Gövdedeki Immersive Audio Enhancement tuşunu basılı tutmanız yeterli, RA5000 kalibrasyona başlar.

Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

Yüksek Çözünürlüklü Ses ile stüdyo kalitesindeki seste en ince nüansları CD'den daha yüksek kalitede hissedin. Sinyalden hoparlöre kadar her unsur müzik tutkusuyla bir araya geliyor ve sanatçı hemen önünüzdeymiş gibi bir atmosfer ortaya çıkıyor. 

Hi-Res Audio Logosu

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Odayı dolduran ortam sesi sunan SRS-RA5000 birinci sınıf kablosuz hoparlörle evde müzik dinleme deneyiminizi değiştirin.
  • Odayı dolduran ortam sesi

  • Immersive Audio Enhancement

  • Wi-Fi veya Bluetooth® ile kolay müzik akışı

  • Otomatik Ses Seviyesi, parçadan parçaya tutarlı ses seviyesini korur

  • Kolay kurulum için Ses Kalibrasyonu

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler ve Ödüller

Kullanıcıların Söyledikleri