TX800 Dijital Ses Kayıt Cihazı TX Serisi ürününün görüntüleri
TX800 Dijital Ses Kayıt Cihazı TX Serisi ürününün görüntüleri
TX800 Dijital Ses Kayıt Cihazı TX Serisi ürününün görüntüleri
TX800 Dijital Ses Kayıt Cihazı TX Serisi ürününün görüntüleri
TX800 Dijital Ses Kayıt Cihazı TX Serisi ürününün görüntüleri

Özellikler

Kolay takılacak şekilde klipsli, kompakt ve taşınabilir

Kompakt, hafif tasarım ICD-TX800'ü her yere götürmenizi sağlar. Cihazınızı kolay erişim için çantalara veya ceplere takmak için klipsi kullanın.

Uzaktan kontrol, odanın her yerinde kayıt yapmanızı sağlar 

ICD-TX800'ünüzü mümkün olan en iyi ses kaydı için yerleştirin. Birlikte verilen uzaktan kumanda, odanın her yerinde size tam kontrol sağlar.

Android için REC Remote ile kaydı uzaktan kontrol edin

Android için Google Play ile erişebileceğiniz REC Remote uygulaması, BLUETOOTH® teknolojisi ile kayıt cihazınızı uzaktan kontrol etmenizi sağlar. Kaydı başlatın ve durdurun, kayıt seviyelerini ayarlayın ve ayarları yapılandırın, hatta içeriği hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmek için parça işaretçileri ekleyin. Telefonunuzdaki basit bir arayüz, 10 metreye (30 fit) varan mesafeden kayıtlarınızı kontrol etmenizi, izlemenizi ve düzenlemenizi sağlar.

Google Play'den indirin

iOS için REC Remote, kaydınızı uzaktan kontrol eder

REC Remote iOS uygulamasını indirin ve akıllı telefonunuzu kullanarak 10 metreye (30 fit) varan mesafeden kaydınızı kontrol edin. Kaydı yalnızca durdurup başlatmakla kalmayıp kayıt seviyeleri ve formatları gibi diğer ayarları da yapabilirsiniz. Ayrıca daha sonra içeriğinizde arama yapmayı kolaylaştırmak için parça işaretçileri ekleyebilirisiniz. 

App Store'dan indirin

Uzatılmış kayıt için 16 GB dahili bellek

ICD-TX800, 16 GB dahili belleğe sahiptir böylece ses dosyalarınız için bol bol depolama alanı elde edersiniz. Tek seferde maksimum 636 saat kayıt yapın veya 5000’e kadar ayrı dosya depolayın.

Tek dokunuşla kayıt sayesinde hiçbir şeyi kaçırmazsınız

Cihaz kapalıyken bile anında kayıt için REC düğmesine basın, böylece anında sesi yakalayabilirsiniz.

Dahili mikro USB bağlantısı dosya aktarımını kolaylaştırır

Kayıtlarınızı kolayca oynatmak veya dosyaları aktarmak için birlikte verilen USB kablosunu kullanın.

Doğrusal PCM veya MP3 formatlarında dosya kaydedin

Kaydederken iki popüler dosya biçiminden birini seçin. Doğrusal PCM dosyaları daha büyüktür ancak daha fazla ayrıntı yakalar, dolayısıyla müzik kaydı için idealdir. MP3 dosyaları sıkıştırılmıştır ancak daha az bellek gerektirir, dolayısıyla uzun ders veya toplantı kayıtları için daha uygundur.

Teknik Özellikler

ICD-TX800 Dijital Ses Kayıt Cihazı ile toplantıları, konuşmaları ve sesli notları kaydedin. Kompakt ve taşınabilir olan cihaz, 16 GB dahili bellek içerir ve tek bir dokunuşla "kapalı"dan "kayıt" moduna geçer. Hatta odanın her yerinden REC Remote akıllı telefon uygulaması veya birlikte verilen uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.
  • Rahat cep klipsi ile kompakt, taşınabilir tasarım

  • 16 GB dahili bellekle maksimum 5000 dosya depolayın

  • Dahili mikrofonla net kayıtlar

  • Dahili mikro USB konnektörü - kablo birlikte verilir

  • Akıllı gürültü engelleme işleviyle çalma

Dahili Bellek
16 GB kapasite
Giriş ve Çıkış Terminalleri
Hi-Speed USB
Ağırlık
Yaklaşık 22 gr

Kutu İçeriği

Uzaktan kumanda, Stereo kulaklıklar, Özel kulaklık kablosu, USB Kablosu, Uygulama Yazılımı, Sound Organizer 2 (Yükleme dosyası dahili bellekte bulunur), Taşıma Çantası

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri