MP3 ÇALARLAR

A100 Walkman® A Serisi

NW-A100 SERIES

A100 Walkman® A Serisi ürününün fotoğrafı

16 GB|redorangegreenblueblack

A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri
A100 Walkman® A Serisi ürününün görüntüleri

Özellikler

Uyumlu renkler

Yeni h.ear ürün yelpazesi, yaşam tarzınıza mükemmel şekilde uyum sağlayan renklerle sunuluyor. Tonlar, bir nüans yelpazesine ve farklı renklere yakışıyor. Ürünleri en sevdiğiniz kıyafetlerle deneyin, hepsine yakıştığını göreceksiniz; çaba harcamadan uyum yakalayın.

Bir stil ifadesi, bir ses festivali.

Wi-Fi üzerinden doğrudan indirme ve akış sunan ve göze hitap eden, Android™ destekli NW-A100’ün tek amacı müziğinizi istediğiniz şekilde dinlemenizdir.

Yüksek Çözünürlüklü Ses ile Uyumlu

Yüksek Çözünürlüklü Ses sayesinde CD'den kaliteli stüdyo kalitesindeki sesin en küçük ayrıntılarının keyfini çıkarın. Müzik tutkusu, sinyalden hoparlöre kadar her bileşeni bir araya getirerek sanatçı karşınızdaymış hissi uyandırır.

Yüksek Çözünürlüklü Ses kablosuz

Birinci sınıf kablosuz codec’imiz LDAC sayesinde Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesinde müzik akışının keyfini çıkarın. Standart BLUETOOTH® teknolojisinin 3 katı bit hızıyla, tüm müziklerinizde üstün bir dinleme deneyimi yaşayabilirsiniz.

DSD oynatma

NW-A100’ün yüksek kaliteli PCM dönüştürme özelliği sayesinde, 11,2 MHz’e varan DSD ses formatlarının doğal sesinin ve yoğun ayrıntılarının keyfini çıkarın.

S-Master HX™, maksimum kalitede Yüksek Çözünürlüklü Ses sunar

Daha düşük bozulma ve gürültüyle maksimum kalitede Yüksek Çözünürlüklü Ses sunan S-Master HX™ dijital amplifikatör ile müziğinizdeki tüm inceliklerin keyfini çıkarın.

DSEE HX™

Enstrümanları, vokalleri ve müzik türlerini akıllı bir şekilde tanıyan DSEE HX™ işlemcimizle ses yükseltmesi daha da artar. Bunların tanınmasıyla ve sesin bağıl enerjisiyle, sıkıştırılmış formatlarda dahi aslına tam sadakat elde etmek için dijital sıkıştırma sırasındaki ses kaybını doğru bir şekilde yeniden oluşturabilir. DSEE HX işlemci, müzik akışı yaptığınızda dahi çalışmaya devam eder.

Anında bağlanabilirlik için NFC™ Tek Dokunuş ve Bluetooth®

Yakın Alan İletişimi (NFC) ve Bluetooth® teknolojisi, müziğinize bağlanmanızı hızlandırır ve kolaylaştırır. NFC özellikli cihazınızı NW-A100’ünüze dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve akış gerçekleştirmeye başlayın. NFC'niz yok mu? Sorun değil. Bluetooth® ile bağlanın. LDAC ve aptX™ HD ses uyumluluğu bulunur.

Daha iyi ses kalitesi için sağlam alüminyum oluklu çerçeve

Birinci sınıf alüminyum oluklu çerçeve; düşük empedans, net ve istikrarlı ses, ayrıca sağlam bas için üstün dayanıklılık sağlar.

Film kapasitör

NW-A100’ün şeffaf, kapsamlı tizler ve doğal ses sağlaması için amplifikasyon aşamasında yüksek kaliteli film kapasitörleri kullanılmıştır.

Hassas Ses Rezistansı

Yüzeye monte Hassas Ses Rezistansı özelliği, tutarlı bir ses kalitesi için devre komponentlerine eşit ve etkili bir güç dağıtımını temin eder.

Optimum devre kartı yerleşimi

Ses bloku (kırmızıyla vurgulanmıştır) ile Güç/Dijital blokunun (mavi) bölündüğü devre kartı yerleşimi, ses kalitesinin dijital gürültüden etkilenmemesi için optimize edilmiştir.

Daha net ses için altın içerikli gelişmiş lehim

Altının olağanüstü iletkenliği mutlak minimum sinyal kaybı sağlar. Ses sınıfında yer alan, az miktarda altın içeren, birinci kalite, kurşunsuz lehim, daha net ses ve vokaller için NW-A100’ün devresini pile bağlar.

Android™ destekli

Android™ destekli NW-A100, çok çeşitli ortam uygulamalarına ve müzik hizmetlerine kolay erişim sağlar.

Doğrudan indirme ve akış için Wi-Fi uyumlu

Android™ destekli ve Wi-Fi ile uyumlu olan NW-A100 size daha da fazla müzik dinleme yolu sunar. Doğrudan Walkman’inizden favori akış ve müzik uygulamalarınızın keyfini çıkarın veya PC’ye bağlanarak müzik koleksiyonunuza erişin.

Kaset kullanıcı arayüzü

1979’da çıkan orijinal Walkman® ikonik TPS-L2’ye eğlenceli bir gönderme olarak, NW-A100’de özel bir Kaset kullanıcı arayüzü ve ekran koruyucusu bulunur. Walkman® ekranınızda görünen kaset görseli, dinlediğiniz müziğin codec’ine göre değişir.

USB Type-C™ bağlantı noktası

NW-A100’de, çeşitli cihazlarla kolay bağlanabilirlik için bir USB Type-C™ bağlantı noktası bulunur.

microSD kart yuvasıyla daha da fazla müzik depolayın

NW-A100’ünüzün zaten geniş olan belleğini bir microSD kart ile genişletin; yuvaya bir kart takarak hareket halindeyken sonsuz çalma listelerinin ve hatta en büyük müzik koleksiyonlarının keyfini çıkarın.

26 saate kadar pil ömrü

İşe gidip gelirken ya da müzik dinlemek için idealdir. Şarjı doluyken, 128 kb/sn MP3 formatında 26 saate kadar müzik çalabilirsiniz.

Plak İşlemcisi

Dijital parçalarınıza plağın sıcaklığını ve karakterini geri kazandırın ve favori albümlerinizin melodilerinin ve dinamiklerinin zenginliğinde yeniden kaybolun. Düşük frekanslı yankının, iğne kolu direncinin ve yüzey gürültüsünün incelikli üretiminin sunduğu otantik bir dinleme deneyiminin keyfini çıkarın.

Walkman’in 40. Yılı

Bu yıl Walkman®’in 40. yılı. İlk Walkman TPS-L2 1979’da çıktı ve insanların müzik dinleme şeklini sonsuza kadar değiştirerek bir tasarım ve mühendislik ikonu oldu. İlk defa favori şarkılarınızı, albümlerinizi ve sanatçılarınızı yüksek kaliteli sesle, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinlemek mümkün oldu ve o zamandan beri buna devam ediyoruz.

Walkman’in 40. Yılı Paketi

Çığır açan TPS-L2 Walkman’in 40. yılını kutlamak için, Walkman’in 40. Yılına özel bir paket oluşturduk. Orijinal TPS-L2 paketi temel alınarak oluşturulan bu pakette, arkasında 40. Yıl logosu ve ikonik TPS-L2 stili özel bir yumuşak çanta ile eksiksiz bir NW-A100 Walkman bulacaksınız. İki adet Walkman 40. Yıl etiket sayfası da içindedir.

Teknik Özellikler
Yüksek Çözünürlüklü Ses ve yaşam tarzınıza uygun renkler sunan, Android™ özellikli NW-A100, doğrudan Walkman®’inizden favori akış ve müzik uygulamalarınızın keyfini çıkarmanızı veya PC’ye bağlanarak müzik koleksiyonunuza erişmenizi sağlar. Favori seslerinizi dinlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
  • h.ear ürünlerinin renkleriyle hayatınıza uyum kazandırın

  • Yüksek Çözünürlüklü Ses ile uyumlu

  • Saf ses kalitesi için S-Master HX™ dijital amplifikatör

  • DSEE HX Al şarkı türünü analiz eder ve sıkıştırılmış ses dosyalarını düzeltir

  • Favori Android™ uygulamalarınızla müzik akışı ve indirme için Wi-Fi kullanın

Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi