Siyah WH-C500 önden çekim, bir kulaklık başlığı açılandırılmış
Siyah WH-C500 önden çekim
Siyah WH-C500 kapağı açık kutuda
Siyah WH-C500 şarj kutusu
Beyaz WH-C500 önden çekim, bir kulaklık başlığı açılandırılmış
Beyaz WH-C500 önden çekim
Beyaz WH-C500 kapağı açık kutuda
Beyaz WH-C500 şarj kutusu
Turuncu WH-C500 önden çekim, bir kulaklık başlığı açılandırılmış
Turuncu WH-C500 önden çekim
Turuncu WH-C500 kapağı açık kutuda
Yeşil WH-C500 önden çekim, bir kulaklık başlığı açılandırılmış
Yeşil WH-C500 önden çekim
Yeşil WH-C500 kapağı açık kutuda
WF-C500 kulaklığı inceleyin
Daha zevkli dinleme deneyimi

Dijital Ses Geliştirme Motoruyla (DSEE), daha otantik bir dinleme deneyimi için yüksek frekanslı sesler ve ince kısılma sesleri parçaya geri kazandırılır. Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulamasının ekolayzer ayarıyla müziği kendi zevkinize göre de ayarlayabilirsiniz.

Dijital Ses Geliştirme Motorunun sıkıştırılmış müzik dosyalarına yüksek frekanslı sesleri geri kazandırmasını gösteren grafik

[A] Restorasyon [B] İnce ses restorasyonu

Müziğiniz daha doğal olsun

Orijinal müzik kaynağı sıkıştırıldığında, parçaya ayrıntı ve zenginlik katan yüksek frekanslı öğelerini kaybeder. Dijital Ses Geliştirme Motorumuz (DSEE) bu öğeleri aslına sadık bir şekilde geri kazandırarak orijinal kayda daha yakın yüksek kaliteli ses üretir.

Sizin sesiniz, tam istediğiniz gibi

Sesi kişisel tercihinize göre uyarlayın. Çeşitli ön ayarlar arasından seçim yapıp dinlediğiniz müzik türüne uygun ses kalitesini elde edin. Veya Sony│Kulaklık Bağlantısı uygulamasının Özel EQ özelliğiyle kendi ön ayarlarınızı oluşturup kaydedin.

Sony Kulaklık Bağlantısı uygulamasındaki ekolayzer özelliğiyle sesin nasıl özelleştirileceğini gösteren çizim
Küçük ve hafif, mükemmel uyum

Küçük tasarımıyla bu başlıklar, kulaklarınıza tam oturur ve rahattır. Kenarsız, yuvarlak şekil sayesinde zevkle takılır ve önemli olan şeye, yani müziğinize odaklanmak için sizi serbest bırakır.

Ergonomik Yüzey Tasarımı

1982’de dünyanın ilk kulak içi kulaklığını (MDR-E252) çıkardığımız günden beri, dünyanın her yerinde kulak şekilleriyle ilgili çok sayıda veri üzerinde araştırmalar yaptık. WF-C500, daha iyi oturma için kulak boşluğuna uygun bir kalıp ile yeni ergonomik yüzey tasarımını bir araya getiren araştırmaların bir ürünüdür.

WF-C500 kulaklık başlığının birinin kulağına rahatça oturduğunu gösteren çizim.
Cep boyutundaki kutuyla istediğiniz yere gidin

Silindir şarj kutusu son derece küçüktür ve cepte veya çantada kolayca taşınır, böylece kulaklık başlıklarınızı gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Buzlu cama benzer dokusuyla yarı saydam kapağı, kutuya şık, lüks bir görünüm ve his kazandırır.

Siyah WF-C500 kulaklık başlıklarının önden görünümü
Düğmeyle kolay kullanım

WF-C500 kulaklığın düğmeleri, sadece parçaları çalmanızı, durdurmanızı veya atlamanızı değil, ses seviyesini ayarlamanızı ve ayrıca akıllı telefonunuzun sesli yardımcısına kolayca erişmenizi ve aramaları eller serbest cevaplamanızı da sağlar.

Eller serbest görüşme simgesi
Daha kolay ve net eller serbest görüşme

Yüksek kaliteli dahili mikrofon sayesinde, görülmemiş netlikte, kolay eller serbest görüşme ile sohbet akıp gider. Telefonunuzu cebinizden çıkarmanız dahi gerekmez.

Sesli yardımcı ile uyumluluk simgesi
Sesli Yardımcıyla uyumlu

Tek düğmeyle anında akıllı telefonunuzun sesli yardımcısına bağlanıp yol tarifi alabilir, müzik çalabilir, kişilerle iletişim kurabilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.

Fast Pair simgesi
Fast Pair ile kulaklığınızı kolayca bulun

Fast Pair kulaklığınızı Android™ cihazlarla eşleştirmenizi kolaylaştırır. Açılır kılavuza tek dokunuşla WF-C500 Android™ cihazlarla hızlı ve zahmetsiz Bluetooth® eşleştirmesi sunar. Kulaklığınızı çaldırarak veya akıllı telefonunuzda bilinen son konumlara bakarak kulaklığınızı nerede bıraktığınızı da kolayca bulabilirsiniz. 

Swift Pair simgesi
Swift Pair ile PC’nize kolayca bağlanın

Swift Pair, WF-C500 kulaklığınızı Bluetooth® üzerinden Windows 10 bilgisayarla eşleştirmenizi kolaylaştırır. Eşleştirme modu seçildiğinde, yakındaki Windows 10 cihazlarda eşleştirme kılavuzu açılır.

10 sa + 10 sa pil simgesi
Tüm gün dinleyin, dakikalar içinde şarj edin

Kullanışlı şarj kutusu sayesinde 20 saate varan dinlemenin keyfini çıkarın. Aceleyle şarj etmeniz gerekirse 10 dakikalık hızlı şarj size bir saate varan ekstra çalma süresi sağlar.

IPX4 simgesi
Sıçrama ve ter hiç sorun değil

IPX4 sınıfı suya dayanıklılık sayesinde sıçramalar ve ter bu kulaklığı durduramaz, yani müzikle harekete devam edebilirsiniz.

Tek kulaklık başlığı simgesi
Birden çok iş yapmak için tek kulaklık başlığı

Sohbete devam ederken müzik dinlemek istiyorsanız şarj kutusundan sadece bir kulaklık başlığını çıkarıp normal şekilde kullanın.

Onaylanacak

(A) Geleneksel Soldan Sağa Röleli BT İletimi. (B) WF-C500 Sol/Sağ Eş Zamanlı BT İletimi.

İstikrarlı, güvenilir Bluetooth® bağlanabilirliği 

Sesi sol ve sağ kulaklara aynı anda ileten Bluetooth® çipi, optimum anten tasarımıyla birlikte, istikrarlı bir bağlantı ve olağanüstü dinleme sağlar. Düşük ses gecikmesi, hoş bir izleme deneyimi de sağlar.

Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

Çevrenizi saran ses ile bütünleşin. Sanki canlı konserdeymişsiniz veya stüdyoda kayıt alan sanatçıyla berabermişsiniz gibi gerçekçi. 360 Reality Audio ile müzik hiç olmadığı kadar etkileyici ve gerçek. Bu kulaklıkla 360 Reality Audio özelliğini kullanın.

Sürdürülebilir malzemeler içeren üç kabın görüntüsü
Sürdürülebilirlik düşüncesi

Ürünlerimiz hem şık hem de çevreyi düşünen bir tasarıma sahiptir. Sony’nin ürünlerinin ve uygulamalarının çevreye olan etkisini azaltmaya olan bağlılığının bir yansıması olarak WF-C500’ün ambalaj malzemesinde hiç plastik kullanılmamıştır.

Özellikler ve Teknik Nitelikler

Kompakt WF-C500 tamamen kablosuz Bluetooth® kulaklık başlıklarımızla, Bluetooth® bağlanabilirliğinin getirdiği özgürlüğü keşfedin. Yüksek kaliteli sesi uzun pil ömrü, ses özelleştirme, kolay kullanım ve her yere götürülebilecek müzik eğlencesi için suya dayanıklılık ile birleştirin.
  • DSEE™, sıkıştırma sırasında kaybolan yüksek frekanslı sesleri ve ince kısılma seslerini kurtarır

  • Sony | Headphones Connect uygulamasıyla sesinizde ince ayarlar yapın

  • 10 sa uzun pil ömrü, şarj kutusuyla toplam 20 sa

  • IPX4 derecesiyle su sıçramalarına ve tere dayanıklıdır

  • İsteğe bağlı olarak sadece bir kulaklık başlığı kullanımı

Sürücü Birimi
5,8 mm
Frekans Tepkisi (Bluetooth® İletişimi)
20 Hz-20.000 Hz (44,1 kHz örnekleme)
DSEE
Var
Sony heyecan verici deneyimler yaşamanızı sağlayan ürünler, hizmetler ve içerik sunmanın yanı sıra ticari faaliyetleri süresince çevresel anlamda sıfır ayakizi bırakma hedefi için çaba göstermeye de büyük önem verir Sony ve Çevre hakkında daha fazla bilgi

İncelemeler

Kullanıcıların Söyledikleri